MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

« poprzednia strona

Strona 2 z 2 - [ przejdź do strony: 1 | 2 ] - Skocz do strony

Str 2 z 2

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

frelcia

Post #1 Ocena: 0

2007-05-08 23:13 (17 lat temu)

frelcia

Posty: 9482

Kobieta

Z nami od: 01-05-2007

Skąd: ~Skelmersdale~

Szkoda ze mieszkasz tak daleko. Ja tez mam dzidzie-córke 5-cio miesieszna i bardzo chetnie bym pochodzila z inna mamusia na spacerek tylko ze ja mieszkam niedaleko WIGAN wiec do ciebie to troszke daleko.
:-)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Crystaljoanna

Post #2 Ocena: 0

2007-05-24 16:00 (17 lat temu)

Crystaljoanna

Posty: 15

Z nami od: 24-05-2007

Czesc

Mam na imie Joanna jestem mama 9 miesiecznego Adasia.Mieszkam na wyspach juz 6lat.Zuwazylam ze sa duze problemy ze znalezieniem polskich produktow dla dzieci ,a jezeli juz sa to 3 rodzaje lub bardzo drogie.Postanowilam pomoc mama z wysp.Proponuje produkty Bobo Frut,Nestle,Nivea,Hipp,Gerber,Bella Baby Happy,Bambino,Bebilon,Kubus,Bebiko.
Z dostawa do domu.Podukty nie sa kupowane przez polskich sprzedawcow tutaj w Anglii tylko bezposrednio z Polski na zamowienie klienta.Jezeli zajeta i nie masz czasu na zakupy w drogich polskich sklepach napisz a przesle ci katalog produktow i zasady naszej sprzedazy.

Napisz na maila:

joan81b@aol.com



[ Ostatnio edytowany przez: Crystaljoanna 24-05-2007 16:03 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

malinowy

Post #3 Ocena: 0

2007-05-28 11:45 (17 lat temu)

malinowy

Posty: 8

Z nami od: 30-04-2007

CZESC, JA TEZ PRACOWALAM PRZE AGENCJE I DOSTALAM NORMLANIE MACIERZYNSKI PRZEZ 26 TYGODNI, TERAZ JEST PRZEDLUZONY DO 39 TYG!!!! DO TEGO JAK ZAREJESTRUJESZ DZIECKO TO DOSTANIESZ SPAECJALNY PAPIER KTORY WYSYLASZ ZEBY DOSTAC CHILD BENEFIT 18 F TYGODNIOWO.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Crystaljoanna

Post #4 Ocena: 0

2007-06-08 18:04 (17 lat temu)

Crystaljoanna

Posty: 15

Z nami od: 24-05-2007

Dzien Dobry Mamy

Mam na imie Joanna i sama mam synka 10 msc-y.Kiedy urodzil sie Adas bylam bardzo nie zadowolona wyborem artykulow dla dzieci.A po za tym ciezko mi bylo nosic soczki i inne sloiczki z polskich sklepow.Dlatego postanowilam pomoc Polskim Mama i oferuje Wam.Fantastyczny wybor prodoktow takich firm jak:Bobo Frut,Hipp,Bobo Vita,Nestle,Bambino,Gerber.Prosto z Polski.

Z dostawa do domu.Tylko okreg Londynu i M25.

Jesli bylabys zainteresowana zakupami dla malucha prosto z Polskich sklepow z dostawa do domu(wiem jak ciezkie sa sloiczki i soczki).Oferuje Katalog z cenami i zdjeciami produktow.

Napisz maila:czy bylabys zainteresowana i adres korespondencyjny ,a katalog otrzymasz w ciagu 7 dni gratis. joan81b@aol.com
!!!

Pozdrawiam Wszystkie Mamy

Joanna
Dodano 06-06-07 13:15

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 2 z 2 - [ przejdź do strony: 1 | 2 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,