MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Landlord chce oddac depozyt.

« poprzednia strona

Strona 2 z 2 - [ przejdź do strony: 1 | 2 ] - Skocz do strony

Str 2 z 2

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

PannaZMokraGlow

Post #1 Ocena: 0

2020-11-02 21:45:11 (4 lata temu)

PannaZMokraGlowa

Posty: n/a

Konto usunięte

Jezeli kolega Tomasz nie jest pewny czy depozyt jest chroniony, a prawdopodobnie nie jest, to najpierw mozna zadzwonic do ponizszych organizacji chroniacych depozyty, sprawdzic czy u nich figuruje.

Jezeli depozyt wplacany byl bezposrednio panu Razaq na konto to agencja Keogh Properties raczej w ogole nie brala w tym udzialu i dopiero pozniej przejela zarzadzanie nieruchomoscia/mi pana Razaq. Ja bym zadzwonila do TDP a potem wytlumaczyla agencji sytuacje, niech zabezpiecza i odnotuja ze delikwent nadal tam mieszka.


Contact a tenancy deposit scheme (TDP) if you’re not sure whether your deposit has been protected.

Deposit Protection Service
Telephone: 0330 303 0030

MyDeposits
Telephone: 0333 321 9401

Tenancy Deposit Scheme
deposits@tenancydepositscheme.com
Telephone: 0300 037 1000
Find out about call charges.

Contact MyDeposits if your deposit was held by Capita.

___

Cytat:

A w ogóle to jakaś dziwna agencja... niby działa od 20-tu lat, nie mają siedziby, mają tylko 4 reviews wszystkie napisane w tym roku, i do tego chcą oddać depozyt... zdecydowanie coś jest z nimi nie tak :-]


Od 2002 roku, wedlug mojego rozumienia tekstu na stronie, pan Andy pracuje w nieruchomosciach. Czyli od 18 lat a nie od 20 lat, co stanowi duza roznice, gdyz zaczal jako 17latek chyba. Tutaj tak zaczynaja prace. Firma w obecnym ksztalcie chyba istnieje od 2016 roku, sadzac z danych publicznych w internecie. Maja siedzibe w Birmingham w kodzie pocztowym B3.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

NoNickname

Post #2 Ocena: 0

2020-11-03 00:14:21 (4 lata temu)

NoNickname

Posty: 1997

Kobieta

Z nami od: 10-02-2011

Skąd: *

Cytat:

2020-11-02 21:45:11, PannaZMokraGlowa napisał(a):

Cytat:

A w ogóle to jakaś dziwna agencja... niby działa od 20-tu lat, nie mają siedziby, mają tylko 4 reviews wszystkie napisane w tym roku, i do tego chcą oddać depozyt... zdecydowanie coś jest z nimi nie tak :-]


Od 2002 roku, wedlug mojego rozumienia tekstu na stronie, pan Andy pracuje w nieruchomosciach. Czyli od 18 lat a nie od 20 lat, co stanowi duza roznice, gdyz zaczal jako 17latek chyba. Tutaj tak zaczynaja prace. Firma w obecnym ksztalcie chyba istnieje od 2016 roku, sadzac z danych publicznych w internecie. Maja siedzibe w Birmingham w kodzie pocztowym B3.



Napisałam agencja nie Andy... co stanowi dużą różnicę, prawda?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

PannaZMokraGlow

Post #3 Ocena: 0

2020-11-03 03:30:34 (4 lata temu)

PannaZMokraGlowa

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2020-11-03 00:14:21, NoNickname napisał(a):
Cytat:

2020-11-02 21:45:11, PannaZMokraGlowa napisał(a):

Cytat:

A w ogóle to jakaś dziwna agencja... niby działa od 20-tu lat, nie mają siedziby, mają tylko 4 reviews wszystkie napisane w tym roku, i do tego chcą oddać depozyt... zdecydowanie coś jest z nimi nie tak :-]


Od 2002 roku, wedlug mojego rozumienia tekstu na stronie, pan Andy pracuje w nieruchomosciach. Czyli od 18 lat a nie od 20 lat, co stanowi duza roznice, gdyz zaczal jako 17latek chyba. Tutaj tak zaczynaja prace. Firma w obecnym ksztalcie chyba istnieje od 2016 roku, sadzac z danych publicznych w internecie. Maja siedzibe w Birmingham w kodzie pocztowym B3.



Napisałam agencja nie Andy... co stanowi dużą różnicę, prawda?




"we have been in Estate Agency for over 20 years owning our own estate agencies since 2010 along with working for the 2 biggest online agencies and the biggest conventional High Street Agency"

No wlasnie, tak napisalas. Tymczasem opisane tu jest indywidualne doswiadczenie osob zwiazanych z agencja a nie data zaistnienia agencji. Kiedys kolezenstwo w pracy zreszta smialo sie z takich opisow, ale to wlasnie tu pisze.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Mustafa1975

Post #4 Ocena: 0

2020-11-03 19:24:26 (4 lata temu)

Mustafa1975

Posty: 754

Mężczyzna

Z nami od: 30-01-2010

Skąd: Birmingham

Cytat:

2020-11-02 21:45:11, PannaZMokraGlowa napisał(a):
Jezeli kolega Tomasz nie jest pewny czy depozyt jest chroniony, a prawdopodobnie nie jest, to najpierw mozna zadzwonic do ponizszych organizacji chroniacych depozyty, sprawdzic czy u nich figuruje.

Jezeli depozyt wplacany byl bezposrednio panu Razaq na konto to agencja Keogh Properties raczej w ogole nie brala w tym udzialu i dopiero pozniej przejela zarzadzanie nieruchomoscia/mi pana Razaq. Ja bym zadzwonila do TDP a potem wytlumaczyla agencji sytuacje, niech zabezpiecza i odnotuja ze delikwent nadal tam mieszka.


Contact a tenancy deposit scheme (TDP) if you’re not sure whether your deposit has been protected.

Deposit Protection Service
Telephone: 0330 303 0030

MyDeposits
Telephone: 0333 321 9401

Tenancy Deposit Scheme
deposits@tenancydepositscheme.com
Telephone: 0300 037 1000
Find out about call charges.

Contact MyDeposits if your deposit was held by Capita.

___

Cytat:

A w ogóle to jakaś dziwna agencja... niby działa od 20-tu lat, nie mają siedziby, mają tylko 4 reviews wszystkie napisane w tym roku, i do tego chcą oddać depozyt... zdecydowanie coś jest z nimi nie tak :-]


Od 2002 roku, wedlug mojego rozumienia tekstu na stronie, pan Andy pracuje w nieruchomosciach. Czyli od 18 lat a nie od 20 lat, co stanowi duza roznice, gdyz zaczal jako 17latek chyba. Tutaj tak zaczynaja prace. Firma w obecnym ksztalcie chyba istnieje od 2016 roku, sadzac z danych publicznych w internecie. Maja siedzibe w Birmingham w kodzie pocztowym B3.



Hej. Tomek dzwonil na te 3 numery i na zadnym nie figuruje. Kazali ewentualnie szukac porady prawnej. Co teraz moze zrobic w takiej sytuacji ?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Adacymru

Post #5 Ocena: 0

2020-11-03 22:20:20 (4 lata temu)

Adacymru

Posty: n/a

Konto usunięte

Wyglada na to, ze chca oddać, bo nie zabezpieczyli depozytu i mogą, ostac ukarani. Jak oddadzą, i on przyjmie, to nie będą mieć problemu.
Ada

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

NoNickname

Post #6 Ocena: 0

2020-11-03 23:59:29 (4 lata temu)

NoNickname

Posty: 1997

Kobieta

Z nami od: 10-02-2011

Skąd: *

Cytat:

2020-11-03 19:24:26, Mustafa1975 napisał(a):


Hej. Tomek dzwonil na te 3 numery i na zadnym nie figuruje. Kazali ewentualnie szukac porady prawnej. Co teraz moze zrobic w takiej sytuacji ?



Zajrzyj na ten blog.
Znajdziesz na nim wszystkie informacje na temat depozytu i co można zrobić, jeżeli nie jest chroniony.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Mustafa1975

Post #7 Ocena: 0

2020-11-04 08:36:29 (4 lata temu)

Mustafa1975

Posty: 754

Mężczyzna

Z nami od: 30-01-2010

Skąd: Birmingham

Dzieki wszystkim za rady.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

AgentOrange

Post #8 Ocena: 0

2020-11-04 12:00:31 (4 lata temu)

AgentOrange

Posty: 2362

Mężczyzna

Z nami od: 17-05-2015

Skąd: Twickenham

Jest jakas kara dla landlorda za brak depozytu -- musi oddac trzykrotnosc.
https://www.robinsonreade.co.uk/avoiding-fines-of-three-times-the-security-deposit/

Jesli depozyt nie jest chroniony to sa dwie mozliwosci:
- chca wywalic lokatora dajac wypowiedzenie z Section 21

- nie chca placic kary za brak ochrony depozytu; kara czyli rodzaj odszkodowania dla lokatoraw wysokosci trzykrtornosci depozytu

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 2 z 2 - [ przejdź do strony: 1 | 2 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,