MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Awantura u sąsiadów

« poprzednia strona

Strona 2 z 2 - [ przejdź do strony: 1 | 2 ] - Skocz do strony

Str 2 z 2

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

xxxemi

Post #1 Ocena: 0

2020-09-12 16:05:54 (4 lata temu)

xxxemi

Posty: 714

Kobieta

Z nami od: 28-12-2011

Skąd: kto wie?

Cytat:

2020-09-12 15:27:28, Kanonier30 napisał(a):
@Emeryt56:
Jednak są przypadki gdzie trenują "sport rodzinny" na wzajem się okładając i jak ktoś się w to wtrąca to nawet "ofiara" jest za "oprawcą"

Pod tym fragmentem wypowiedzi mogę się również podpisać. Po prostu trzeba rozważyć aktywny udział - poprzez zgłaszanie Policji - w utarczkach w sąsiedztwie. Zdarza się, że wrażliwość na aspołeczne zachowania obraca się przeciwko obywatelskiej poprawności. Co do działań Policji, to również nie pokładałbym w tej formacji zbytniej nadziei :-]

Też nie wierzę że to wiele zmieni, ale przynajmniej będzie gdzies w raportach może.....

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

PannaZMokraGlow

Post #2 Ocena: 0

2020-09-12 18:11:31 (4 lata temu)

PannaZMokraGlowa

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2020-09-12 16:05:54, xxxemi napisał(a):
Cytat:

2020-09-12 15:27:28, Kanonier30 napisał(a):
@Emeryt56:
Jednak są przypadki gdzie trenują "sport rodzinny" na wzajem się okładając i jak ktoś się w to wtrąca to nawet "ofiara" jest za "oprawcą"

Pod tym fragmentem wypowiedzi mogę się również podpisać. Po prostu trzeba rozważyć aktywny udział - poprzez zgłaszanie Policji - w utarczkach w sąsiedztwie. Zdarza się, że wrażliwość na aspołeczne zachowania obraca się przeciwko obywatelskiej poprawności. Co do działań Policji, to również nie pokładałbym w tej formacji zbytniej nadziei :-]

Też nie wierzę że to wiele zmieni, ale przynajmniej będzie gdzies w raportach może.....


Mnie owszem kiedys bardzo pomogli. Brytyjska policja. Za to kiedys olali wlamanie do mojego biura. Wiec z mojego osobistego doswiadczenia wyciagam wnioski ze przemoc domowa jest tu priorytetem.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 2 z 2 - [ przejdź do strony: 1 | 2 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,