MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Awantura u sąsiadów

następna strona » | ostatnia »

Strona 1 z 2 - [ przejdź do strony: 1 | 2 ] - Skocz do strony

Postów: 11

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

xxxemi

Post #1 Ocena: 0

2020-09-11 19:42:56 (4 lata temu)

xxxemi

Posty: 714

Kobieta

Z nami od: 28-12-2011

Skąd: kto wie?

Słuchajcie, czy jeśli chodzi o zgłaszanie awantury u sąsiadów to trzeba dzwonić na 112? Czy są lokalni jacyś?
Właśnie widziałam jak sąsiad bil i kopal sąsiadkę leżącą na ziemi. Chciałabym to zgłosić, zważywszy na to że jest tam 2 miesięczne dziecko. Ona uciekła z wózkiem, wykorzystując sytuację że wszedł do domu. Groził ze ja zabije itd.
Czy lepiej iść na komisariat policji jutro?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

galadriel

Post #2 Ocena: 0

2020-09-11 19:49:15 (4 lata temu)

galadriel

Posty: 14715

Kobieta

Z nami od: 29-01-2009

Skąd: Lothlorien

Do jutr to on ja moze zabic. Lepiej dzwon 999 z punktu. 999?
Magowie byli ludźmi cywilizowanymi, o wysokiej kulturze i wykształceniu. Kiedy mimowolnie stali się rozbitkami na bezludnej wyspie, natychmiast zrozumieli, że najważniejszą rzeczą jest zrzucenie na kogoś winy. Ostatni Kontynent, Terry Pratchett

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

xxxemi

Post #3 Ocena: 0

2020-09-11 20:42:30 (4 lata temu)

xxxemi

Posty: 714

Kobieta

Z nami od: 28-12-2011

Skąd: kto wie?

Cytat:

2020-09-11 19:49:15, galadriel napisał(a):
Do jutr to on ja moze zabic. Lepiej dzwon 999 z punktu. 999?

Dzwoniłam, zgłoszenie przyjęte. Nadali numer referencyjny.
Dzięki Gal, po postu mnie zablokowało. Nie wiedziałam czegoś takiego jeszcze. Zastanawiałam się tylko czy jacyś dzieknicowi są od tego może. Ale najpewniej dzwonić na ten główny numer.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

PannaZMokraGlow

Post #4 Ocena: 0

2020-09-11 22:26:17 (4 lata temu)

PannaZMokraGlowa

Posty: n/a

Konto usunięte

Brawo Xxxemi. i Gal.

Na posterunek osobiscie to bys mogla nigdy sie nie dostac, juz przed Covid-19 bylo to watpliwe czasem. Ja kiedys bylam poskarzyc sie na mojego bylego, na recepcji byly dwie wolontariuszki starsze panie w loczkach ktore upieraly sie zebym wracala do domu. Dopiero detektyw ktory nastepnie skontaktowal sie przez telefon byl do rzeczy.

Xxxemi dzielna z Ciebie dziewczyna.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

xxxemi

Post #5 Ocena: 0

2020-09-11 22:53:25 (4 lata temu)

xxxemi

Posty: 714

Kobieta

Z nami od: 28-12-2011

Skąd: kto wie?

Cytat:

2020-09-11 22:26:17, PannaZMokraGlowa napisał(a):
Brawo Xxxemi. i Gal.

Na posterunek osobiscie to bys mogla nigdy sie nie dostac, juz przed Covid-19 bylo to watpliwe czasem. Ja kiedys bylam poskarzyc sie na mojego bylego, na recepcji byly dwie wolontariuszki starsze panie w loczkach ktore upieraly sie zebym wracala do domu. Dopiero detektyw ktory nastepnie skontaktowal sie przez telefon byl do rzeczy.

Xxxemi dzielna z Ciebie dziewczyna.


Żaden wyczyn Panno, *THUMBS UP*, myślę że każdy by zareagował w takiej sytuacji. Jedynie nie byłam pewna czy lepiej telefonicznie czy osobiście.
Nie mogę przejść obojętnie kiedy w sytuację zaangażowane są dzieci :-(

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

galadriel

Post #6 Ocena: 0

2020-09-12 03:38:18 (4 lata temu)

galadriel

Posty: 14715

Kobieta

Z nami od: 29-01-2009

Skąd: Lothlorien

Spoko. Jak cos automatycznie sie robi,, to pamiec dziala, ale jak zacznie aue czlowiek zastanawiac to potem mysli, jaki to numer ( sama sie zastanawialam czy 999 czy 666;) No miejmy nadzieje, ze wszystko tam bedzie ok.
Magowie byli ludźmi cywilizowanymi, o wysokiej kulturze i wykształceniu. Kiedy mimowolnie stali się rozbitkami na bezludnej wyspie, natychmiast zrozumieli, że najważniejszą rzeczą jest zrzucenie na kogoś winy. Ostatni Kontynent, Terry Pratchett

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Wielim

Post #7 Ocena: 0

2020-09-12 11:39:57 (4 lata temu)

Wielim

Posty: 7568

Mężczyzna

Z nami od: 03-09-2013

Skąd: Londyn

Brawo , lepiej zadzwonić, ja ostatnio wpadłem na komisariat bo ktos mi zapłacił fałszywym £50 przez okno i uciekł, dla pewności chciałem sprawdzić banknot bo wyglądał bardzo dobrze, tylko papier w dotyku troszkę inny , dostałem odpowiedź ze oni sie tym nie zajmują, nawet sprzętu nie maja , żebym poszukał sklepu gdzie maja magic peny, bo to w ogole nie ich sprawa. A ja glupi myślałem ze fałszowanie pieniędzy to poważna sprawa, w Polsce grozi chyba za to 20 lat więzienia...
Wracając do tematu , brawo za zgłoszenie, taki facet to zwykła piz.., jak trafi na cele to mu wytłumaczą kim jest

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Adacymru

Post #8 Ocena: 0

2020-09-12 12:40:40 (4 lata temu)

Adacymru

Posty: n/a

Konto usunięte

Jakbys zanosi i powiedział, że dostales fałszywe banknoty, to byłaby inna sprawa, ale narazie nie ma sprawy. Idź do banku i ci powiedzą. Fałszywe banknoty to poważna sprawa, sad koronny. Narazie nie wiesz czy są fałszywe.
Ada

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Emeryt56

Post #9 Ocena: 0

2020-09-12 13:26:47 (4 lata temu)

Emeryt56

Posty: 1660

Mężczyzna

Z nami od: 15-01-2018

Skąd: Montreal (Bristol)

Odnośnie "damskiego boksera" to zgłaszać szczególnie gdy tam są dzieci.
Jednak są przypadki gdzie trenują "sport rodzinny" na wzajem się okładając i jak ktoś się w to wtrąca to nawet "ofiara" jest za "oprawcą".

Kiedyś na Dominikanie na lotnisku w bezcłowym zapłaciłem setką $US i wydano mi resztę "trefną 20 $US.
Nigdzie nie chciano mi jej przyjąć.
W Montrealu będąc obok bura wymiany dewiz wstąpiłem powiadam że mam "trefną 20 $US co nigdzie mi nie chcą przyjąć żeby ją sprawdzili. Facet sprawdził i powiada : my sobie z tym poradzimy i wymienił mi na $CA.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Kanonier30

Post #10 Ocena: 0

2020-09-12 15:27:28 (4 lata temu)

Kanonier30

Posty: n/a

Konto usunięte

@Emeryt56:
Jednak są przypadki gdzie trenują "sport rodzinny" na wzajem się okładając i jak ktoś się w to wtrąca to nawet "ofiara" jest za "oprawcą"

Pod tym fragmentem wypowiedzi mogę się również podpisać. Po prostu trzeba rozważyć aktywny udział - poprzez zgłaszanie Policji - w utarczkach w sąsiedztwie. Zdarza się, że wrażliwość na aspołeczne zachowania obraca się przeciwko obywatelskiej poprawności. Co do działań Policji, to również nie pokładałbym w tej formacji zbytniej nadziei :-]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 1 z 2 - [ przejdź do strony: 1 | 2 ] - Skocz do strony

następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,