MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Czy partner może odebrać mi dziecko?

 

Postów: 2

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Mala00

Post #1 Ocena: 0

2019-01-26 18:17:29 (5 lat temu)

Mala00

Posty: 2

Kobieta

Z nami od: 26-01-2019

Skąd: Chard

Witam. Chce odejść od partnera, który zdradzał mnie jeszcze gdy byłam w ciąży i do dziś kontaktowe się z tą kobieta. Wkoncu chce odejść ale on grozi mi że zabierze mi dziecko. Twierdzi że skoro on więcej zarabia (bo ja obecnie jestem na macierzyńskim) i synek ma jego nazwisko to on ma prawo do dziecka. Chce się dowiedzieć co mogę i co powinnam w takiej sytuacji zrobić i do kogo się zgłosić o pomoc. Z góry dziękuję za każdą radę.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Turefu

Post #2 Ocena: 0

2019-01-26 18:23:53 (5 lat temu)

Turefu

Posty: 4026

Kobieta

Z nami od: 26-05-2013

Skąd: York

Czy jest na akcie urodzenia? Jesli tak, to ma prawo do dziecka, co nie znaczy, ze moze sobie he ot tak zabrac. Teraz jestes glowna opiekunka dziecka, wiec dziecko zostanie z toba, chyba, ze partner udowodni , ze jest dla dziecka niebezpieczne, zeby pozostawalo pod twoja opieka. Skontatuj sie z Womanaid.
https://www.womensaid.org.uk/

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

Mala00

Post #3 Ocena: 0

2019-01-26 18:37:53 (5 lat temu)

Mala00

Posty: 2

Kobieta

Z nami od: 26-01-2019

Skąd: Chard

Tak jest wpisany do aktu urodzenia. On uważa że jestem wariatka bo kłuce się z nim o tą całą sytuacje. Prawda jest ze nie raz podniosłam głos (krzyczałam itp) ale już po prostu siły nie mam i nerwów na to wszystko.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

 

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,