MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Sprawa w sądzie pomocy

 

Postów: 2

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Pech1919

Post #1 Ocena: 0

2019-01-23 04:59:21 (5 lat temu)

Pech1919

Posty: 1

Mężczyzna

Z nami od: 23-01-2019

Skąd: Karakow

Więc tak jechałem jako pasażer z kolegą do innego miasta ale on niema pełnego prawa jazdy ale ma wykupiona L I insurance tax itp na samochód problem jest taki tego dnia wypiłem. Trochę alkoholu a on jest słabym kierowca i miał źle światła przesiedliśmy się na chwilee miejscami bo się bałem dalej z nim jechać poczym kilka kilometrów dalej minol nas radiowóz odrazu zawrócił na sygnale za nami nie przekroczylismy prędkości ani jic byla nic zjechałem. Zdrowie w ułamku sekundy za zmieniliśmy się miejscami kolega ma drag marka więc a oni wzięli nas skuli i powiedzieli że to ja prowadziłem ale niemogi widzieć kto jechał autem bo była noc nie jechaliśmy na światłach ale nie wiem czy mieli kamerę którą to zarejestrowała w wydychanym powietrzu miałem 31 na 22mozliwe punkty nie przyznałem się do prowadzenia pojazdu ...mam sprawę w poniedziałek i nie wiem czy się przyznawać czy co jego nie badali ani nic ale kolega powiedział że on prowadził samochód ...co mam. Robic przyznać się czy nie ?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

andyopole

Post #2 Ocena: 0

2019-01-23 06:01:59 (5 lat temu)

andyopole

Posty: 12806

Mężczyzna

Z nami od: 20-09-2008

Skąd: Oregon

Nie poradzę Ci co robić ale piszesz tak jakbyś jeszcze nie wytrzeźwiał.*DRINK*

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

Adacymru

Post #3 Ocena: 0

2019-01-23 09:04:13 (5 lat temu)

Adacymru

Posty: n/a

Konto usunięte

Miales adwokata na przesluchaniu? Jak miales to bedziesz wiedzial jakie maja dowody przeciwko tobie, a jak nie wiesz, to w sadzie ci powiedza co robic. Cos pomieszales z wynikami badan, w wydychanym powietrzu limit jest 35, to jak miales 31, to nie moglbys sprawy.

Namieszaliscie obaj, bo jak wyjdzie sprawa na jaw, jak maja dowody, to jeszcze nowy zarzut dostaniecie, Perverting the course of the justice.

Pojdziesz do sadu, jak sie nie przyznajesz to zapytaja dlaczego - czyli ty twierdzisz ze nie prowadziles pojazdu- ustala date kiedy odbedzie sie process, jak nie mowisz dobrze po ang, to powiedz I dadza ci tlumacza. Jak nie masz adwokata, to dostaniesz dokumenty sprawy w kilka dni, zebys mogl sie na process przygotowac. Jak masz adwokata to on pokieruje sprawa.

Jak ci udowodnia, to dostaniesz zakaz jazdy na min 12 miesiecy, I zapewne obaj dostaniecie nowy zarzut...patrz wyzej.
Ada

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

 

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,