MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Prawa najemcy w okresie wypowiedzenia mieszkania

 

Postów: 5

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Korelina

Post #1 Ocena: 0

2018-09-05 20:13:02 (6 lat temu)

Korelina

Posty: 1

Kobieta

Z nami od: 05-09-2018

Skąd: Bathgate

Witam serdecznie

Pisze ponieważ nie wiem co zrobić. Wynajmuje mieszkanie od agencji, ale w sprawie mieszkania kontaktuje się z właścicielem. Wypowiedziałam mieszkanie, obecnie jeszcze 26 dni tutaj mieszkam. Podczas wypowiedzenia właściciel oznajmił mi, że będą wizyty z agencji osób zainteresowanych wynajmem, oczywiście w porozumieniu ze mną. Dałam znać właścicielowi że w okresie podczas wypowiedzenia nie będzie mnie tydzień czasu na terenie UK i zapytałam czy musi podczas mojej całkowitej nieobecności wprowadzać obcych ludzi do mojego mieszkania w którym są wszystkie moje osobiste rzeczy , odpowiedział że muszą być wizyty jeśli ktoś będzie chętny,ale mnie o tym poinformuje i będzie przy tym . Osobiście uważam że to nie W porządku bo sobie nie życzę wizyt kiedy w ogóle nie ma mnie w kraju, co innego gdy jestem obecna wtedy nie mam z tym żadnego problemu . Nie rozumiem jakim prawem ktoś będzie wchodził do mnie do mieszkania kiedy nie mam nad tym kontroli . Proszę o poradę jak mam postąpić w takiej sytuacji.

Z góry wszystkim dziękuję za odpowiedź:)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

tomaszzet

Post #2 Ocena: 0

2018-09-05 21:31:58 (6 lat temu)

tomaszzet

Posty: 7966

Mężczyzna

Z nami od: 09-05-2010

Skąd: South Yorkshire

Nie ma prawa wejsc bez Twojej zgody
Polityczny inaczej

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

ZlotaPerla

Post #3 Ocena: 0

2018-09-05 21:49:14 (6 lat temu)

ZlotaPerla

Posty: n/a

Konto usunięte

Z drugiej strony ma prawo wejsc opd nieobecnosc za zgoda ;-)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Richmond

Post #4 Ocena: 0

2018-09-05 23:26:16 (6 lat temu)

Richmond

Posty: 28851

Kobieta

Z nami od: 06-02-2007

Skąd: Surrey

Twoje prawo, to nie zgodzic sie na ogladanie mieszkania podczas tej nieobecnosci.
Carpe diem.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

AgentOrange

Post #5 Ocena: 0

2018-09-05 23:58:12 (6 lat temu)

AgentOrange

Posty: 2362

Mężczyzna

Z nami od: 17-05-2015

Skąd: Twickenham

Cytat:

2018-09-05 23:26:16, Richmond napisał(a):
Twoje prawo, to nie zgodzic sie na ogladanie mieszkania podczas tej nieobecnosci.


Może się nie zgodzić - każdy ma do tego prawo :) Inna sprawa czy ktokolwiek się tym przejmie.
Wszystko zależy od tego co jest w umowie. Jeśli ma zapis że landlord może oglądać to nic nie zrobi.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Richmond

Post #6 Ocena: 0

2018-09-06 01:15:02 (6 lat temu)

Richmond

Posty: 28851

Kobieta

Z nami od: 06-02-2007

Skąd: Surrey

Prawie kazda umowa ma taka kluzule, co nie zmienia faktu, ze te spotkania wymagaja zgody wynajmujacego. Prosba, zeby nie pokazywac mieszkania podczas tygodniowej nieobecnosci nie jest jakims wielkiem utrudnieniem. Landlord czy agent ma pozostale pare tygodni na to.
Carpe diem.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

 

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,