MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Przejęcie praw rodzicielskich / odebranie dziecka

« poprzednia strona

Strona 2 z 2 - [ przejdź do strony: 1 | 2 ] - Skocz do strony

Str 2 z 2

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

ona711

Post #1 Ocena: 0

2018-09-08 08:19:43 (6 lat temu)

ona711

Posty: 2

Kobieta

Z nami od: 04-09-2018

Skąd: Birmingham

jestem tylko osoba z otoczenia ojca, bliska znajoma ale patrzac na jego niemoc zdecydowalam sie napisac post.
z tego co mi wiadomo, nawet opiekunka ktora zajmuje sie dzieckiem powiedziala ze nie ma szans zeby odebrali jej dziecko bo nikogo to nie obchodzi, dla nich sie loczy ze nie jest bite nie ma siniakow, a zeby podostawac wszystkie swiadczenia na swoje dzieci, pozalatwiala to tak ze zapisane ma ze opiekuje sie dziecmi wylacznie sama, e jest samotna matka, ze dzieci mieszkaja z nia ale dlaczego ojciec ma ustalone wizyty na tak malo dni musze zapytac. wiem ze kazdy mu mowi ze jest polakiem i sprawa jest przegrana.
zbierane sa dowody w postaci zdjec domu ktory wyglada jak z programow w tv o amerykanskich zbieraczach smieci... zbierane sa nagrania rozmow koedy ona wyzywa np jego czy dzieci. wszawica to norma w tym domu. ale nawet opiekunka powiedziala ze zgloszenie jej anonimowo nic nie da, poniewaz posprzata dom, umyje dzieci i bedzie w porzadku. nie znam sie kompletnie na tamtejszym prawie i opiekach nad dziecmi, u nas w polsce zabieraja dzieci nawet za to ze jedza za duzo slodyczy i sa grube... nie wiem czy sa tam w Anglii jakies super kancelarie prawniy ktorzy umieliby poprowadzic taka sprawe i uzyc dowodow, przede wszystkim walczyc o dobro dziecka.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Adacymru

Post #2 Ocena: 0

2018-09-08 09:10:59 (6 lat temu)

Adacymru

Posty: n/a

Konto usunięte

Ojciec moze wystapic do sadu o odpowiednie ustalenia opieki nad dzieckiem. Powiedzenie, ze bycie Polakiem zeruje jego szanse sa chyba wymyslem na potrzebe wyjasnienia braku jego dzialan. W tym przypadku matka jest samotnym opiekunem, bo mieszka i zajmuje sie dziecmi sama. Nie znaczy to, ze ojca dzieci nie maja, ale ze nie tworzy z matka wspolnego gospodarstwa domowego.
Ada

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

cris82

Post #3 Ocena: 0

2018-09-08 11:55:13 (6 lat temu)

cris82

Posty: 10563

Mężczyzna

Z nami od: 16-11-2014

Skąd: .

padlo pytanie o ograniczenie prawa do widzen do 2dni w tygodniu jaki jest tego powod? bo nie napisalas

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 2 z 2 - [ przejdź do strony: 1 | 2 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,