MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Samotna ciaza

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 2 z 3 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ] - Skocz do strony

Str 2 z 3

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

ZlotaPerla

Post #1 Ocena: 0

2018-08-21 11:02:48 (6 lat temu)

ZlotaPerla

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2018-08-21 10:59:09, Turefu napisał(a):
Cytat:

2018-08-21 09:24:10, gosian napisał(a):
Może i wątek widmo, ale nigdy nie zrozumie kobiet, dla których ważniejsza jest kariera niż dziecko. Trzeba było się zabezpieczyć.

A ja nigdy Nie zrozumiem Jak wiele ludzi doradza : Trzeba bylo zrobic tak czy tak. To jest przeszlosc, tego sie Nie zmieni, a Nie ma antykoncepcji dajacej 100% gwarancji.


Nie ma? a na mnie wszystko działa *THUMBS UP* wszystkie możliwe sposoby są skuteczne :-8

Ten robocik już tu nie wróci, nie pamięta gdzie posty powklejane, jak zwykle ;-)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Wielim

Post #2 Ocena: 0

2018-08-21 11:16:33 (6 lat temu)

Wielim

Posty: 7568

Mężczyzna

Z nami od: 03-09-2013

Skąd: Londyn

Gdybyś miała kogoś z bliskiej rodziny do pomocy np matkę która byłaby gotowa się poświęcić i przyjechać pomoc Ci w tych pierwszych miesiącach . Później jakoś byś pomyślała, może opiekunka w późniejszych miesiącach .

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

kasiachery

Post #3 Ocena: 0

2018-08-21 14:09:34 (6 lat temu)

kasiachery

Posty: 1528

Kobieta

Z nami od: 17-06-2013

Skąd: wypizdowek

autorko, jesli jestes z 1991 roku to masz 28 lat, nie jestes za mloda na zostanie matka, z pomoca panstwa dasz sobie rade, Moja sasiadka jest samotna matka co prawda ma 2 dzieci ale placi 10f tyg za czynsz gdzie my placimy 100f, do tego ma wszystkie mozliwe dodatki (kurde babka po 50 bo po 40 rodzila dzieci a stac ja na lepsze ciuchy niz mnie), moja tesciowa usunela ciaze i do tej pory sobie to wypomina. dziecko to cud.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

greta

Post #4 Ocena: 0

2018-08-21 14:22:15 (6 lat temu)

greta

Posty: 982

Kobieta

Z nami od: 26-05-2007

Skąd: liverpool

moim zdanim jesli nie ma oszczednosci i nikogo z rodziny(albo bliskiej przyjaciolki)ktora bylaby chetna do pomocy to czarno to widze
opieka nad dzieckiem nie konczy sie na niemowlectwie.
trzeba mu organizowac opieke po szkole,w wakacje itp.
to jest ciezka harowka i bardzo drogi interes
jezeli aborcja jest przeprowadzana we wczesnej fazie ciazy(farmakologiczna)ryzyko powiklan jest minimalne
i nie chodzi tu o robienie kariery bo kobiety maja dzieci i maja kariery ale o caloksztalt sytuacji
moi zdaniem rodzenie dziecka na wynajmowanym mieszkaniu,poleganie na benefitach ,bez wsparcia fizycznego kogos z rodziny to szalenstwo

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Wielim

Post #5 Ocena: 0

2018-08-21 14:30:47 (6 lat temu)

Wielim

Posty: 7568

Mężczyzna

Z nami od: 03-09-2013

Skąd: Londyn

Porady Kasi jak żyć z pieniędzy podatników. .. dziewczyna urodzi , wykaże dochody za rok podatkowy w którym pewnie trochę zarobiła skoro pisze ze robi karierę wiec pewnie nic nie dostanie oprócz Child Benefit ...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

kasiachery

Post #6 Ocena: 0

2018-08-21 14:43:05 (6 lat temu)

kasiachery

Posty: 1528

Kobieta

Z nami od: 17-06-2013

Skąd: wypizdowek

Cytat:

2018-08-21 14:30:47, Wielim napisał(a):
Porady Kasi jak żyć z pieniędzy podatników. .. dziewczyna urodzi , wykaże dochody za rok podatkowy w którym pewnie trochę zarobiła skoro pisze ze robi karierę wiec pewnie nic nie dostanie oprócz Child Benefit ...


przeciaz moze powiedziec, ze bedac na macierzynskim tyle nie zarobi to ja przelicza. to lepiej niech usunie, tylko psychika to wytrzyma?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

greta

Post #7 Ocena: 0

2018-08-21 16:10:25 (6 lat temu)

greta

Posty: 982

Kobieta

Z nami od: 26-05-2007

Skąd: liverpool

a psychika jej wytrzyma jak sie benefity raptem ukroca(kto wie co bedzie po brexicie,ile jest tu lat bedzie miala prawo do wszytskich benefitow?
nawet jak to przy jednym dziecku o raczej jej milionow nie dadza
a jak dziecko bedzie chorowalo,mialo wakacje?samotna matka na benefitach na wnajmowanym mieszkaniu to dla mnie wieksza trauma i obciazenie dla psychiki niz usuniecie nieplanowanej ciazy z przygodnego zwiazku
trudno dac sobie rade jak masz pomoc rodziny a jestes samotna matka a co dopiero bez wsparcia kogokolwiek bez zadnego zaplecza finansowego ,dla mnie takie gadki ze jakos to bedzie i wszystko sie ulozy to zaklinanie rzeczywistosci
oczywiscie ze sie ulozy ale jak?
nigdy swiadomie nie pakowalabym sie w samotne macierzynstwo na kszt podatnikow szczegolnie w tym momencie w jakim jest uk

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

gosian

Post #8 Ocena: 0

2018-08-21 16:45:53 (6 lat temu)

gosian

Posty: 9827

Kobieta

Z nami od: 06-09-2007

Skąd: z domku....

No greta gratuluję twardego sumienia albo raczej jego brak. Ja ze świadomością że usunelam ciąże żyć bym nie potrafiła i nie mogła. Ale każdy z nas jest inny.
Dożyliśmy takich czasów, w których ucisza się mądrych ludzi, żeby to co mówią nie obraziło głupców.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

greta

Post #9 Ocena: 0

2018-08-21 16:56:32 (6 lat temu)

greta

Posty: 982

Kobieta

Z nami od: 26-05-2007

Skąd: liverpool

Wolalabym usunac niz skazywać moje na biedowanie a siebie na nerwice frustracje i depresję bo nie będę miała co do garnka wlozyc albo zapewnić dzieciakowi dachu nad głową
Mam bogatą wyobraźnię i doświadczenie życiowe to mi wystarczy zeby nie decydować się na dziecko kiedy nie mam na to warunków
Ps.dla mnie brak sumienia to sprowadzanie na świat dziecka na ktorego wychowanie nie mam warunkow (pieniedzy I czasu)

[ Ostatnio edytowany przez: greta 21-08-2018 17:06 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

gosian

Post #10 Ocena: 0

2018-08-21 17:13:37 (6 lat temu)

gosian

Posty: 9827

Kobieta

Z nami od: 06-09-2007

Skąd: z domku....

Nie każda samotna kobieta, która decyduje się na dziecko ma swoje własne mieszkanie i grube konto a jednak udaje się w dobrych warunkach wychować i wykształcić. Nie każda samotna matka jest skazana na niepowodzenie i głód. Można zrobić karierę i wychować równocześnie dziecko (nawet nie jedno :-8) wszystko zależy od punktu widzenia i determinacji kobiety.
Dożyliśmy takich czasów, w których ucisza się mądrych ludzi, żeby to co mówią nie obraziło głupców.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

Strona 2 z 3 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,