MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Dom z councilu

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 2 z 4 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 ] - Skocz do strony

Str 2 z 4

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

lulilu1

Post #1 Ocena: 0

2018-07-14 13:26:19 (6 lat temu)

lulilu1

Posty: 767

Kobieta

Z nami od: 03-09-2016

Skąd: Wales

Gdzie takie mieszkania rozdają za które płacić nie trzeba???
Wedle całej mojej wiedzy za mieszkania z councilu płaci się normalny czynsz- trochę niższy niż u prywatnego lanlorda, płaci się także council tax, wodę,prąd,gaz ...
Was natomiast zjada zawiśc wynikająca z niewiedzy i zapewne parszywego charakteru;)

Smaczku sprawie dodaje fakt że absolutnie nic z tym nie możecie zrobic i dokladac się do tego biznesu, chciał nie chciał musicie i zawsze musieć będziecie;)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Emeryt56

Post #2 Ocena: 0

2018-07-14 13:53:56 (6 lat temu)

Emeryt56

Posty: 1660

Mężczyzna

Z nami od: 15-01-2018

Skąd: Montreal (Bristol)

Odnośnie tego domu z Gminy to ja chyba bym brał jak najszybciej klucze i dopiero wiercił dziurę w brzuchu o dokończenie ogrodu.

Ada ma sporo racji ale czasem w łacinie łatwiej wyrazić stan naszego ducha ;-) i się nie zauważyło co zostało nagryzmolone.
Cytat:

2018-07-14 12:42:43, Adacymru napisał(a):
Jak zabraknie ci znowu kiedys slow i tylko wulgaryzmami bedziesz rzucal, to napewno usune.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

cris82

Post #3 Ocena: 0

2018-07-14 14:49:48 (6 lat temu)

cris82

Posty: 10563

Mężczyzna

Z nami od: 16-11-2014

Skąd: .

Cytat:

2018-07-14 13:26:19, lulilu1 napisał(a):
Gdzie takie mieszkania rozdają za które płacić nie trzeba???
Wedle całej mojej wiedzy za mieszkania z councilu płaci się normalny czynsz- trochę niższy niż u prywatnego lanlorda, płaci się także council tax, wodę,prąd,gaz ...
Was natomiast zjada zawiśc wynikająca z niewiedzy i zapewne parszywego charakteru;)

Smaczku sprawie dodaje fakt że absolutnie nic z tym nie możecie zrobic i dokladac się do tego biznesu, chciał nie chciał musicie i zawsze musieć będziecie;)




hehe sie mieszkalo na takiej chacie to mechanizm obronny sie uruchamia co ; )

placi sie trzeba to uczciwie przyznac ale jest to polowa z tego co placi sie na rynku za rent
wiec pogodz sie z ra mysla ze jednak jest to koszt dla prawdziwych podatnikow
jak dla mnie ten post zostal tak napisany zeby wywolac gowno-burze na forum...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

NightFury

Post #4 Ocena: 0

2018-07-14 15:02:04 (6 lat temu)

NightFury

Posty: 1311

Kobieta

Z nami od: 25-01-2012

Skąd: Liversedge

Co masz na myśli mówiąc „po podpisani oferty”? Podpisuje sie umowę wynajmu a nie ofertę.
Nie ma żadnych ram czasowych. Council odda dom wtedy kiedy wszystko będzie gotowe. Prywatny kontraktor nie zobowiązuje sie do żadnego terminu tylko zgadza sie na zakres obowiązków za określona sumę. Tak wiec nikt nie może go przyspieszyć.
Music leads me through my life

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

ZlotaPerla

Post #5 Ocena: 0

2018-07-14 15:18:48 (6 lat temu)

ZlotaPerla

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2018-07-14 13:26:19, lulilu1 napisał(a):
Gdzie takie mieszkania rozdają za które płacić nie trzeba???
Wedle całej mojej wiedzy za mieszkania z councilu płaci się normalny czynsz- trochę niższy niż u prywatnego lanlorda, płaci się także council tax, wodę,prąd,gaz ...
Was natomiast zjada zawiśc wynikająca z niewiedzy i zapewne parszywego charakteru;)

Smaczku sprawie dodaje fakt że absolutnie nic z tym nie możecie zrobic i dokladac się do tego biznesu, chciał nie chciał musicie i zawsze musieć będziecie;)




To do mnie?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

darraj

Post #6 Ocena: 0

2018-07-14 15:21:49 (6 lat temu)

darraj

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2018-07-14 13:26:19, lulilu1 napisał(a):

Was natomiast zjada zawiśc wynikająca z niewiedzy i zapewne parszywego charakteru;)

Smaczku sprawie dodaje fakt że absolutnie nic z tym nie możecie zrobic i dokladac się do tego biznesu, chciał nie chciał musicie i zawsze musieć będziecie;)




Obrazek
"We're all mad here" Mad Hatter

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

no_wayy

Post #7 Ocena: 0

2018-07-14 23:22:04 (6 lat temu)

no_wayy

Posty: 2064

Mężczyzna

Z nami od: 28-01-2007

Skąd: Sheffield

Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia...
Nie każdy zarabia krocie, kupuje markowe auta lub posiada przyzwoity zawód który pozwala mieć dystans to wielu spraw (Ada wink wink).

Wielu co tu przyjechali stara się wiązać koniec z końcem a się okazuje, że są za bogaci na pomoc od państwa bo oboje pracują oraz za biedni by mieć w życiu wywalone. Domu z urzędu miasta nie dostaną, zatem kupują coś swojego, płacą solidną ratę w banku a każdy koszt czy to remontu czy ulepszenia wali po portfelu aż boli i jest rozkładany na lata.

Zatem osobiście mam nieco zrozumienia do ludzi, którym nerwy puszczają na hasło 'dom z kansilu'. Przy czynszach w tego typu domach nie ma opcji by te domy się samofinansowały zatem wszyscy dokładają.I nie sądzę by ktokolwiek kiedykolwiek miał jakiekolwiek pretensje gdyby te domy były przyznawane osobom w potrzebie. Jednak wiemy, że system jest nadużywany przez co dokładamy się komuś do kosztów życia. Często komuś, kto przy odrobinie dobrej woli mógłby koszty najmu i remontu przejąć na siebie albo poprzez zakup albo poprzez najem. Tyle ode mnie. Narta

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWW

Mustafa1975

Post #8 Ocena: 0

2018-07-14 23:46:14 (6 lat temu)

Mustafa1975

Posty: 754

Mężczyzna

Z nami od: 30-01-2010

Skąd: Birmingham

Cytat:

2018-07-14 14:49:48, cris82 napisał(a):
Cytat:

2018-07-14 13:26:19, lulilu1 napisał(a):
Gdzie takie mieszkania rozdają za które płacić nie trzeba???
Wedle całej mojej wiedzy za mieszkania z councilu płaci się normalny czynsz- trochę niższy niż u prywatnego lanlorda, płaci się także council tax, wodę,prąd,gaz ...
Was natomiast zjada zawiśc wynikająca z niewiedzy i zapewne parszywego charakteru;)

Smaczku sprawie dodaje fakt że absolutnie nic z tym nie możecie zrobic i dokladac się do tego biznesu, chciał nie chciał musicie i zawsze musieć będziecie;)




hehe sie mieszkalo na takiej chacie to mechanizm obronny sie uruchamia co ; )

placi sie trzeba to uczciwie przyznac ale jest to polowa z tego co placi sie na rynku za rent
wiec pogodz sie z ra mysla ze jednak jest to koszt dla prawdziwych podatnikow
jak dla mnie ten post zostal tak napisany zeby wywolac gowno-burze na forum...



Dokładnie. Może zbyt mało ludzi się loguje na MW i reklamodawcy niezadowoleni. gowno-burza i tyle.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

wezyr4

Post #9 Ocena: 0

2018-07-15 00:19:36 (6 lat temu)

wezyr4

Posty: 4

Mężczyzna

Z nami od: 07-02-2012

Skąd: wrexham

o czym ty gadasz? podpisalem oferte i czekam az skoncza budowe bo tak oni to nazywaja. wiec jak mam zrobic cos w nie swoim domu? widac ze jestes jednym z tych co nie dostali i teraz sie oburzaja ze ktos ma a ja nie.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

wezyr4

Post #10 Ocena: 0

2018-07-15 00:24:04 (6 lat temu)

wezyr4

Posty: 4

Mężczyzna

Z nami od: 07-02-2012

Skąd: wrexham

jesli nie wiesz to nie komentuj. council wysyla oferte. ogladasz dom i stwierdzasz czy go chcesz. wtedy jestem tylko ja do tego domu. jak juz skoncza remont idziesz do domu ogladasz, jak ci sie podoba podpisujesz umowe wynajmu i PLACE CZYNSZ JAK KAZDY!!!!

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 2 z 4 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,