MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Dom z councilu

następna strona » | ostatnia »

Strona 1 z 4 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 ] - Skocz do strony

Postów: 36

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

wezyr4

Post #1 Ocena: 0

2018-07-14 00:22:12 (6 lat temu)

wezyr4

Posty: 4

Mężczyzna

Z nami od: 07-02-2012

Skąd: wrexham

Witam.
Nigdzie nie moge znalezc informacji dlatego zakladam temat.
Otorz podpisalismy oferte domu z councilu. Dom caly wyremontowany lacznie z ociepleniem i panelami na dachu. Jedynie ogrod nie zrobiony, I w tym caly prolem. Council wziol jakas firme prywatna do wykonania pracy w ogrodzie ale ci sie ociagaja strasznie. Po kilku ponagleniach rozkopali ogrod caly i zostawili znow. Trwa to juz prawie 3 miesiace. Stad moje pytanie do zorientowanych osob. Czy council ma jakis termin na oddanie domu po podpisaniu oferty?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Mustafa1975

Post #2 Ocena: -1

2018-07-14 09:51:14 (6 lat temu)

Mustafa1975

Posty: 754

Mężczyzna

Z nami od: 30-01-2010

Skąd: Birmingham

Ja bym na twoim miejscu zrezygnował i zerwał umowę z councilem. Co za chamy bez serca.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Adacymru

Post #3 Ocena: 0

2018-07-14 09:59:59 (6 lat temu)

Adacymru

Posty: n/a

Konto usunięte

Jakby wynajmowal i placil prywatnemu wlascicielowi za dom z ogrodem, ktorego nie moze uzywac, to tez doradzalbys w ten sposob? To z pieniedzy podatnikow gmina placi firmie ktora sie nie wywiazuje z umowy. Autor powinien z gmina zalatwiac sprawe, bo moze nawet nie wiedza o opoznieniach.
Ada

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

AgentOrange

Post #4 Ocena: -1

2018-07-14 10:45:44 (6 lat temu)

AgentOrange

Posty: 2362

Mężczyzna

Z nami od: 17-05-2015

Skąd: Twickenham

Cytat:
to juz prawie 3 miesiace. Stad moje pytanie do zorientowanych osob. Czy council ma jakis termin na oddanie domu po podpisaniu oferty?


Skandal! Nie bierzecie tego domu! Wynajmijcie od prywatnego landlorda w agencji.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

sabriel

Post #5 Ocena: -1

2018-07-14 11:17:09 (6 lat temu)

sabriel

Posty: n/a

Konto usunięte

Dostales dom. Za darmo, bez kredytu I depozytu - I Ty jeszcze narzekasz? Masz pretencje, ze ktos cos Ci nie zrobil w terminie? Jak Ci nie podpowiada stan ogrodu to zakasuj rekawy I sam doprowadz go do stanu uzytkowalnosci. Chyba to jako facet potrafisz?
Tak, dokladnie dostales go z pieniedzy podatnikow, wiec szanuj to co masz I nie miej postawy ze Ci sie wszystko nalezy. Nic Ci sie w tym kraju nie powinno nalezec.
Sorry - ale mam dostyc beneficiarzy I kombinatorkow, co nie potrafia zarobic na dom. NIe moge sie juz doczekac Brexitu. Serio.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

gosian

Post #6 Ocena: -1

2018-07-14 11:30:12 (6 lat temu)

gosian

Posty: 9827

Kobieta

Z nami od: 06-09-2007

Skąd: z domku....

Cytat:

2018-07-14 00:22:12, wezyr4 napisał(a):
Witam. (...) . Czy council ma jakis termin na oddanie domu po podpisaniu oferty?


Zadzwonić i zapytać się u źródła? Tutaj nikt nie jest wróżka. Każdy Council może mieć inne regulacje prawne. Żeby przyspieszyć możesz zaproponować że sam dokonczysz sobie ogród, skoro w remont domu nic nie musiałeś inwestowac.
Dożyliśmy takich czasów, w których ucisza się mądrych ludzi, żeby to co mówią nie obraziło głupców.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

Emeryt56

Post #7 Ocena: 0

2018-07-14 11:53:25 (6 lat temu)

Emeryt56

Posty: 1660

Mężczyzna

Z nami od: 15-01-2018

Skąd: Montreal (Bristol)

Cytat:

2018-07-14 00:22:12, wezyr4 napisał(a):

Otorz podpisalismy oferte domu z councilu. Po kilku ponagleniach rozkopali ogrod caly i zostawili znow. Trwa to juz prawie 3 miesiace. Stad moje pytanie do zorientowanych osob. Czy council ma jakis termin na oddanie domu po podpisaniu oferty?


Jak nic nie pisze o terminach "w ofercie" to termin jest otwarty aż do kiedy będzie gotowe do zamieszkania.

ps . Bardziej bym się martwił tym żeby Ci ten dom nie uciekł z pod nosa.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Wielim

Post #8 Ocena: 0

2018-07-14 12:25:37 (6 lat temu)

Wielim

Posty: 7568

Mężczyzna

Z nami od: 03-09-2013

Skąd: Londyn

Cytat:

2018-07-14 09:59:59, Adacymru napisał(a):
Jakby wynajmowal i placil prywatnemu wlascicielowi za dom z ogrodem, ktorego nie moze uzywac, to tez doradzalbys w ten sposob? To z pieniedzy podatnikow gmina placi firmie ktora sie nie wywiazuje z umowy. Autor powinien z gmina zalatwiac sprawe, bo moze nawet nie wiedza o opoznieniach.


Ale nie płaci prywatnemu właścicielowi . Nikomu nie płaci . Ja i inni podatnicy za to płacą. Ten wpis tez usuniesz , jak wszystkie inne które Ci nie pasują ?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Adacymru

Post #9 Ocena: 0

2018-07-14 12:42:43 (6 lat temu)

Adacymru

Posty: n/a

Konto usunięte

Skad wiesz, ze nikomu nie placi? Ty sadzisz, ze wszyscy lokatorzy w mieszkaniach gminnych maja czynsz zerowy? Moze najpierw sie zapoznaj z realiami.

PS. Nie bede usuwac twojego wpisu, bo "pieknie" o tobie swiadczy. Jak zabraknie ci znowu kiedys slow i tylko wulgaryzmami bedziesz rzucal, to napewno usune. Moge ci je nawet skopiowac, zebys mial sie czym dziecku w przyszlosci chwalic.
Ada

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

ZlotaPerla

Post #10 Ocena: 0

2018-07-14 13:16:46 (6 lat temu)

ZlotaPerla

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2018-07-14 12:42:43, Adacymru napisał(a):
Skad wiesz, ze nikomu nie placi? Ty sadzisz, ze wszyscy lokatorzy w mieszkaniach gminnych maja czynsz zerowy? Moze najpierw sie zapoznaj z realiami.



Nie wiem jaki jest czynsz w mieszkaniach gminnych, ale wiem, ze niedlugo moj CC bedzie wyszy od miesiecznej raty kredytu za dom.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 1 z 4 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 ] - Skocz do strony

następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,