MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Ciaza i porod

następna strona » | ostatnia »

Strona 1 z 2 - [ przejdź do strony: 1 | 2 ] - Skocz do strony

Postów: 14

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Iwko123

Post #1 Ocena: 0

2007-01-29 11:13 (17 lat temu)

Iwko123

Posty: 15

Z nami od: 29-01-2007

Skąd: Colne

Witam wszystkie obecna i oczekjace na dzidziusia jak ja mamy Obecnie jestem w 7 miesiacu Co dwa tygodnie chodze do poloznej ktorej musze sie prosic o badania i inne rzezcy Zapisalam sie do szkoly rodzenia po wielkich perypeich Jestem niezadowolona z opieki medycznej BYc moze dlatego ze mam w rodzinie lekarza ktory nadzoruje moje badania a ja nadzoruje angielski Chetnie porozmawialbym z mamami ktore rodzily w anglii Nie wiem jeszcze wilelu rzezczy Pozdrawiam :-D moje gg9214299
Iwona

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

kik1976

Post #2 Ocena: 0

2007-01-29 12:39 (17 lat temu)

kik1976

Posty: 6561

Kobieta

Z nami od: 30-08-2006

Skąd: Neverland

ale po co , co chwila robic badania, jesli nie ma takiej potrzeby. chyba , ze masz jakies szczegolne problemy. ja jestem zadowolona, nie kloja mnie co miesiac, a jesli mam badania, to wyniki przychodza poczta. na szkole rodzenia nie musze chodzic, ale jesli bardzo ktos chce to w mojej okolicy nie ma z tym problemow. jezeli polozna zauwazy cos niepokojacego, to sama umawia na konsultacje z lekarzem, albo lekarz dzwoni. rodze w lutym i zamiast zamartwic sie na zapas, staram sie myslec , ze wszystko pojdzie dobrze.
Actus hominis non dignitas iudicentur ..

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Iwko123

Post #3 Ocena: 0

2007-01-29 14:44 (17 lat temu)

Iwko123

Posty: 15

Z nami od: 29-01-2007

Skąd: Colne

Kik1976 Moze i masz racje co do tych badan ale ja mam z partnerem konflikt serologiczny a tu nikt mnie o to nie pytal Moja siostra poronila poerwsze dziecko wiec dlatego taka jestem wystraszona Wiem ze wszysko bezie dobrze ale wiesz to moje pierwsze dzieciatko wiec martwie sie troche a TY tutaj rodzilas Jak bylo w szpitalu z opieka czy maz byl z toba Jak bedziesz miala czas odpisz Pozdrawiam ciebie i twoja rodzinke
Iwona

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

kik1976

Post #4 Ocena: 0

2007-01-29 15:59 (17 lat temu)

kik1976

Posty: 6561

Kobieta

Z nami od: 30-08-2006

Skąd: Neverland

konflikt serologiczny rzeczywiscie jest problemem. ja tu rodze w lutym, ale mam juz dwojke, wiec troche inaczej na to patrze. maz bedzie, jak zdazy hahah, a w polsce to byl za duzy luksus, troche za duzo kasy chcieli za porod rodzinny i znieczulenie. takze jestem zachartowana , jesli mozna tak powiedziec i jednego czego sie obawiam,to czy zdaze dojechac do szpitala, bo jakos szybko to mi idzie hahah. jak urodze to napewno napisze, oczywiscie moze bez szczegolow fizjologicznych, ale sie postaram. powodzenia.
Actus hominis non dignitas iudicentur ..

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

monick

Post #5 Ocena: 0

2007-01-29 17:14 (17 lat temu)

monick

Posty: 8

Z nami od: 25-11-2006

Skąd: londyn/chelm

czesc. ja urodzilam mojego synalka 20 dni temu. i jestem bardzo zadowolona z opieki w szpitalu . maz byl ze mna ,ocieral mi twarz ipodawal wode. rozumiem ,ze sie denerwujesz ale mysle.ze skoro tutaj jest taki system opieki to trzeba sie mu poddac.nikt ci krzywdy zrobic nie chce. a do szkoly rodzenia i poradni laktacyjnej dostalam skierowanie od mojej poloznej.zycze powodzenia :-P

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

carrot

Post #6 Ocena: 0

2007-01-30 13:19 (17 lat temu)

carrot

Posty: 3

Z nami od: 04-01-2007

Iwko123,
ja jestem w 18 tygodniu ciazy i tez mamy z mezem konflikt serologiczny, ale zadnych badan w tym kierunku nie zrobiono. Jest to moja pierwsza ciaza, polozna uspokajala mnei mowiac ze po porodzie sprawdza grupe krwi dziecka i jesli bedzie maialo rh+, wowczas dostane zastrzyki z immunoglobina, zeby nie bylo problemu przy nastepnej ciazy. Bo generalnie problem przy konflikcie jest przy drugiej ciazy lub gdy mialy miejsce wczesniejsze poronienia. Wiec glowa do gory i zycze powodzenia:-)))
Ania

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Iwko123

Post #7 Ocena: 0

2007-01-30 18:19 (17 lat temu)

Iwko123

Posty: 15

Z nami od: 29-01-2007

Skąd: Colne

Carrot

Moze to i dobre podejscie ale co jezeli przy pierwszej ciazy pojawia sie przeciwciala trzeba robic trzy badania w pierwszym okresie w polowie i pod koniec Owszem na koniec robi sie badania krwii dziecka i jezeli tzreba to musimy przyjac ten zastrzyk w ciagu 48h Ja nie chce nikogo straszyc ale literatura medyczna jest mi dobrze znana.Mi moja angielska polozna tez powiedzial cos podobnego ale poleciaalm do polski na badania i od razu zrobili mi zestawienie przecwcial i umowili nastepna wizyte.Tu tez mi zrobili bo na koniec ciazy starch latac samolotem.Dlugo przekonywalam polozna i uslyzsalam ze owszem jest to badanie konieczne i mi zrobia Drugi test jet negatywny teraz miala trzeci i czekam na wyniki.KOnflikt nie jest problemem dla medycyny jak sie to kontroluje.Proponuje zapytaj polozna o takie badanie napewno sie zgodzi.Pozdrawiam
Iwona

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

alfa170

Post #8 Ocena: 0

2007-02-01 11:19 (17 lat temu)

alfa170

Posty: 46

Kobieta

Z nami od: 25-04-2006

Skąd: Loughborough/Sileby

Witam wszystkie przyszle mamy ja jestem teraz w 31 tyg. ciazy bedzie to droga moja pociecha synek ma w tej chwili 4 lata tez z mila checia porozmawiam z wami tymbardziej ze od tygodnia jestem na maciezynskim i straszna nuda w domu
polecam rowniez fajny poradnik wydany przez nhs dla przyszlych rodzicow
www.nhsgrampian.org/nhsgrampian/files/ready%20steady%20baby%20booklet%20in%20polish%20march%202006.pdf

[ Wiadomość edytowana przez : alfa170 on 01-02-2007 11:21 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer gadu-gadu

minio

Post #9 Ocena: 0

2007-02-13 22:41 (17 lat temu)

minio

Posty: 2

Z nami od: 26-09-2006

witam mamy i przyszle mamy.ja mojego synka urodzilam w pazdzierniku,zeszlego roku.opieke w szpitalu mialam bardzo dobra,nie narzekam.moj maz byl przy porodzie i polozna ktora odbierala moj porod byla cudowna,bardzo duzo mi pomogla i przede wszystkim czulam sie bezpiecznie.po porodzie dostalam pokoj jednoosobowy bo o niego zapytalam,wiec jesli maja wolne to przydzielaja.spedzilam tylko jeden dzien w szpitalu,poniewaz ze mna i z moim malenstwem bylo wszystko ok.a na polozna ktora prowadzila moja ciaze nie moge narzekac,wspominam sympatycznie caly przebieg.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

minio

Post #10 Ocena: 0

2007-02-13 22:45 (17 lat temu)

minio

Posty: 2

Z nami od: 26-09-2006

witam ponownie
mam pytanie.czy sa jakies mamy i nie tylko mamy, ktore przebywaja na terenie miasta Walsall to jest zaraz niedaleko Birmingham.chetnie nawiazalabym jakis kontakt jesli cos to mozecie pisac na moj email:lilashow@interia.pl

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 1 z 2 - [ przejdź do strony: 1 | 2 ] - Skocz do strony

następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,