MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Co dzisiaj robicie?

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 85 z 713 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 84 | 85 | 86 ... 711 | 712 | 713 ] - Skocz do strony

Str 85 z 713

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Wielim

Post #1 Ocena: 0

2018-11-22 23:28:34 (5 lat temu)

Wielim

Posty: 7568

Mężczyzna

Z nami od: 03-09-2013

Skąd: Londyn

Na mieście busy a ja musiałem wrócić do domu bo van we mnie uderzył że całe drzwi przednie do wymiany . Jakoś je zwiazelem pasami by się nie otworzyły i do domu . Jutro muszę zawiść do warsztatu , nie wiem ile potrwa naprawa ale bardziej zależy mi czy jutro dostanę jakaś zastępcza bo teraz braki przed świętami jazdy jeździ ehhh Van na włoskich blachach kierowca że strasznym angielskim próbował wmówić że to nie jego wina tylko ...moja, na szczęście mam świadków w postaci dwóch pasażerek ... Trzymam kciuki żeby jednak jutro było coś na stanie bo robić się chce a nie ma czym :-/

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

EFKAKONEFKA33

Post #2 Ocena: 0

2018-11-23 12:23:18 (5 lat temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2018-11-22 12:57:26, darraj napisał(a):



Się wcale kanarkowi nie dziwię:-]
Chyba ze w tym typie:

Obrazek




Hydraulik bardziej w tym typie i angielski. Przy tym straszna gaduła i opowiedział mi pól życia.

Jak hydraulik poszedl i nastala bloga cisza, kanarek laskawie stwerdzil, ze moze przestac drzec dzioba i reszte popoludnia przebimbal cicho na grzedzie. Faceci ;-)

Wczoraj mialam dzien pt " znowu w zyciu mi nie wyszlo ". Spierdzieliłam biszkopt cytrynowy. Totalna klapa. Nie wyszedl mi sos karmelowy. Po wlaniu do sloiczka sie skrystalizowal. Jedyne co mi wyszło to drozdzowki z zurawina, ktorymi nakarmilam hydrualika liczac, ze na chwile buzia mu sie zamknie. Wieczorem mialam tak slabe cisnienie, ze sie przewracalam. W sumie takie cisnienie to juz mam od jakiegos czasu.

Dzis mam dzien pt " Nie wiem, nie znam sie, nie orientuje sie ..." i mam totalnego lenia. Jak nie ja bo wszyscy mowia ze mam ADHD. No nic mi sie nie chce ale z tego lenistwa przeczytalam z rana pol ksizaki polecanej przez Malinowke. Gdyby nie to, ze musze isc zalatwic pudelka na wysylke prezentow dla marzycielskich Dzieciakow to pewnie czytalabym kolejna polowe pod kocykiem z herbatka. No nic, trza sie ruszyc i jakos efektywnie spedzic reszte dnia.
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

EFKAKONEFKA33

Post #3 Ocena: 0

2018-11-23 23:06:59 (5 lat temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

Padam na twarz. Spakowałam połowę prezentów a druga połowa musi już na jutro poczekać. Teraz zamierzam jeszcze poczytać książkę, bo się wciągnęłam w historie. Dzis miałam drugie podejście do cytrynowego ciasta, tym razem z angielskiego przepisu i super wyrosło. Cos mi się udało. Ufff
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Wielim

Post #4 Ocena: 0

2018-11-24 01:19:53 (5 lat temu)

Wielim

Posty: 7568

Mężczyzna

Z nami od: 03-09-2013

Skąd: Londyn

Kilka godzin czekałem na jakąś wolna taxi na zastępstwo i dostałem Mercedesa Vito. Nie wiem jak inni chwala że to lepsze od TX4... Wielkie to to , dużo słabszy skręt , no i ten mój już na na liczniku 350k mil , wyświetla błąd poduszki powietrznej, pewnie nie działa , i klakson nie działa co denerwuje zwłaszcza gdy przechodnie przebiegają przed jadącym samochodem zapatrzeni w telefony ehh dużo nie potrzebnych bajerów, sam muszę otwierać przyciskiem drzwi dla pasażerów co jest stresujące gdy blokuje się ulicę .Narazie nie mam innej opcji ciężko gdzieś o wolny samochód w okresie przedświątecznym, dobre i to . Mam nadzieję że mój TX4 wróci do świąt ;) słyszałem że będzie problem z ubezpieczeniem sprawcy bo ma włoskie papiery

[ Ostatnio edytowany przez: Wielim 24-11-2018 01:21 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

fugazi

Post #5 Ocena: 0

2018-11-24 01:33:23 (5 lat temu)

fugazi

Posty: 2017

Mężczyzna

Z nami od: 27-03-2016

Skąd: l


Cytat:

2018-11-18 14:29:45, andyopole napisał(a):
Zacny, godzien naśladowania plan! Czekamy na relację . *DRINK**YAHOO*


W największym skrócie...





Fajna akcja wyszła po koncercie.

Głęboko w ziemi , w korytarzach metra , uliczny grajek nadawał jakieś głodne kawałki. Nie wzbudzał większego zainteresowania przechodzących podróżnych. Staruszek zebrał raptem parę klepaków.
Nagle tunele metra zalał tłum powracających do domu koncertowiczów. Ktoś podniósł "tacę" grajka i podstawiał kolejnym nadchodzącym. Nasi dopisali. Szczodrze rzucali funciaki. Dziadek zarobiony zwinął się wcześniej.*YAHOO*

Ktoś nadał nutę "NIE PŁACZ EWKA ..." i się zaczęło. Cała chyba tysięczna armia zawtórowała. Polski Perfect echo niosło w cztery strony świata/podziemnego. Śpiewom nie było końca. Ludziom przestało się spieszyć na chatę, przepuszczali pociągi. Peron zamienił się dance floor. Na koniec były uściski pożegnania , tak jakbyśmy się wszyscy lata znali. *DRINK*

Czekam , aż ktoś to wrzuci w sieć . Bakteria w telku mi padła i nie nagrałem.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

andyopole

Post #6 Ocena: 0

2018-11-24 04:00:14 (5 lat temu)

andyopole

Posty: 12806

Mężczyzna

Z nami od: 20-09-2008

Skąd: Oregon

ZAZDROSZCZĘ, SZCZERZE ZAZDROSZCZĘ! Do mnie takie zespoły nie przyjeżdżają niestety.*DANCE*
Klimaty mojej młodości. *YAHOO*

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

Wielim

Post #7 Ocena: 0

2018-11-24 09:30:57 (5 lat temu)

Wielim

Posty: 7568

Mężczyzna

Z nami od: 03-09-2013

Skąd: Londyn

Fajna sprawa
Ps pamiętam jak spotkałem Marcinkiewicza w metrze w Londynie

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

EFKAKONEFKA33

Post #8 Ocena: 0

2018-11-26 21:20:16 (5 lat temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

Co dziś robicie? Biegacie jak kot z pęcherzem i końca nie widać. Skończyłam obklejać paczki dla Marzycielskich Dzieciaków. Wyszło trzy pudła. Teraz jeszcze rachunkami muszę się zająć i może uda się poczytać książkę.
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

darraj

Post #9 Ocena: 0

2018-11-29 12:32:21 (5 lat temu)

darraj

Posty: n/a

Konto usunięte

Będę za chwile dokonywał aquatermicznej obróbki ceramiki,stali i alumninium w warunkach ograniczonej autonomii.
"We're all mad here" Mad Hatter

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

EFKAKONEFKA33

Post #10 Ocena: 0

2018-12-02 15:13:42 (5 lat temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

Sprzątam. A w zasadzie kończę już i mam nadzieje, ze wkrótce usiądę na czterech literach. Przyglądam sie tez jak za oknem, angielscy sąsiedzi, dekorują domy na Święta. U niektórych już wieczorami palą sie lampki na choince. Ja pewnie ubiorę swoją dopiero w ostatni weekend przed Wigilją.
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 85 z 713 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 84 | 85 | 86 ... 711 | 712 | 713 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,