MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Co dzisiaj robicie?

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 335 z 713 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 334 | 335 | 336 ... 711 | 712 | 713 ] - Skocz do strony

Str 335 z 713

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

EFKAKONEFKA33

Post #1 Ocena: 0

2020-07-31 14:07:31 (4 lata temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

Ja dziś ćwiczyłam w domu, nie miałam zacięcia dzis na rower przy tej pogodzie. Jutro pewnie będę się gdzieś chciała ruszyć. Ma być jutro trochę chłodniej niby, ale i tak pewnie wsatnę odpowiednio wcześniej, żeby uniknąć zbyt dużej ilości ludzi i ciepła. Robie własnie sernik na zimno z musem z pieczonych śliwek a wieczorem może się przejdę, zeby w domu nie siedzieć
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Misia13

Post #2 Ocena: 0

2020-08-01 08:04:19 (4 lata temu)

Misia13

Posty: n/a

Konto usunięte

Popijam kawe.... wrocilam ze spaceru. Nastepne 10 mil za mna... palec sie odzywa 👣. Trzeba poszperac w lodowce za czyms dobrym na objad.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Misia13

Post #3 Ocena: 0

2020-08-02 10:45:29 (4 lata temu)

Misia13

Posty: n/a

Konto usunięte

Dzis jest lazy day... zwloklam sie z lozka... popijam kawe..
Dwa bomble na nodze 👣 nie wygladaja najlepiej.
Za pozno na spacer... za duzo ludzi...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

EFKAKONEFKA33

Post #4 Ocena: 0

2020-08-02 11:01:31 (4 lata temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2020-08-02 10:45:29, Misia13 napisał(a):
Dzis jest lazy day... zwloklam sie z lozka... popijam kawe..
Dwa bomble na nodze 👣 nie wygladaja najlepiej.
Za pozno na spacer... za duzo ludzi...


No Misia...Jestem pod wrażeniem. Przed 11 i zwlokłam się z łóżka. Przeciez dla Ciebie to juz wieczór prawie ;-)

A powazniej zajmij sie nogą bo załatwisz się na dłużej. Ja sie dziś zmobilizowałam i wstałam wcześnie. Zaliczyłam już rower. Popołudnie tez robie sobie lelniwe. Będę czytać lub cos obejrze a wieczorem jedwab. Wczoraj też siedziałąm późnym wieczorem przy malowaniu.
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Richmond

Post #5 Ocena: 0

2020-08-02 11:55:32 (4 lata temu)

Richmond

Posty: 28862

Kobieta

Z nami od: 06-02-2007

Skąd: Surrey

Zwinęłam się z kampingu i przenoszę sie do hotelu nad Jeziorem Brienz. Kamping opustoszał, a był pełen na Swiss National Day. Ma padać przez 3 dni. To bym przeżyła pod namiotem, ale temperatury rzędu 11-14C nie brzmiały zachęcająco. Będę obserwować deszcz z balkonu hotelowego.

Moze znajdę jakieś muzea, w których jeszcze nie bylam.
Carpe diem.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

PannaZMokraGlow

Post #6 Ocena: 0

2020-08-02 12:07:15 (4 lata temu)

PannaZMokraGlowa

Posty: n/a

Konto usunięte

Ja pracuje dzisiaj nad rodzinnym projektem, oby kiedys zmienil sie w stabilny biznes. :) 🤞🤞🤞 Na razie odzew jest dobry...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

galadriel

Post #7 Ocena: 0

2020-08-02 12:49:13 (4 lata temu)

galadriel

Posty: 14716

Kobieta

Z nami od: 29-01-2009

Skąd: Lothlorien

Czyli wszyacy robia to co zawsze. Moze z wyjatkiem Misi:) ja tez Tradycyjnie w pracy. Sie obijam, trzy monitory z kamerami plus mw na telefonie. Ladna pogoda, a pojde zrobie patrol, co mi tam. Chyba za duzo kryminalow sie naogladalam , albo te lilie wczorsjszre ; ) bo zawsze jak patroluje jakies piekne miejsca, park, las, drzewa, rzeczka , to sie spodziewam, ze nagle jakies cialo znajde. Znaczy niezywe. Choc to dobra okolica, wiec szanse male. A moze wlasnie dlatego...

[ Ostatnio edytowany przez: galadriel 02-08-2020 12:50 ]

Magowie byli ludźmi cywilizowanymi, o wysokiej kulturze i wykształceniu. Kiedy mimowolnie stali się rozbitkami na bezludnej wyspie, natychmiast zrozumieli, że najważniejszą rzeczą jest zrzucenie na kogoś winy. Ostatni Kontynent, Terry Pratchett

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

cris82

Post #8 Ocena: 0

2020-08-02 12:55:58 (4 lata temu)

cris82

Posty: 10563

Mężczyzna

Z nami od: 16-11-2014

Skąd: .

Cytat:

2020-08-02 12:07:15, PannaZMokraGlowa napisał(a):
Ja pracuje dzisiaj nad rodzinnym projektem, oby kiedys zmienil sie w stabilny biznes. :) 🤞🤞🤞 Na razie odzew jest dobry...

brzmi ciekawie
uchylisz rabka tajemnicy co to za biznes? :-)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

karina440

Post #9 Ocena: 0

2020-08-02 18:28:35 (4 lata temu)

karina440

Posty: 546

Kobieta

Z nami od: 20-03-2012

Skąd: A-i-M

Futro ostrzyzone i wyprane :-)
Obrazek

Chlebki zrobione :-P
Obrazek
W życiu jestem niewidzialnym obojętnym momentem, lecz dla Ciebie i z Tobą, jestem szczęśliwą chwilą...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

EFKAKONEFKA33

Post #10 Ocena: 0

2020-08-07 14:46:26 (4 lata temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2020-08-02 18:28:35, karina440 napisał(a):
Futro ostrzyzone i wyprane :-)
Obrazek

Chlebki zrobione :-P
Obrazek



Chlebki piękne...futro tez fajne :-) Wyglada jak pies mojej przyjaciółki

Ja własnie chleb zaraz będę piekła. Sredni czas sobie na to pieczenie chleba wybrałam, bo jest niesamoity upał, no ale teraz za późno na zmianę planów. Chlebki już wyrastają w foremkach. Z samego rana byłam na rowerze. Przez następne kilka dni upałów będzie trzeba sie wczesnie zrywac jesli chce jakas aktywnosc wykonywać. W południe to juz wypadaloby bycpo rowerzem zeby nie musiec sie meczyc w tych temperaturach.


Koncze serial Good Girls i szukam czegoś na kolejne wieczory. Mam tez jeszcze obraz do skończenia, ale to wieczorem jak będzie czym ooddychać.

Pochwalę się. Dostałam wczoraj od przyjaciółki komplet, patera, miseczka i filiżanka z podstawka z wzorem lawendowym. Cudo

Obrazek

Obrazek
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 335 z 713 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 334 | 335 | 336 ... 711 | 712 | 713 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,