MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Co dzisiaj robicie?

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 269 z 713 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 268 | 269 | 270 ... 711 | 712 | 713 ] - Skocz do strony

Str 269 z 713

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Richmond

Post #1 Ocena: 0

2020-04-05 16:39:50 (4 lata temu)

Richmond

Posty: 28861

Kobieta

Z nami od: 06-02-2007

Skąd: Surrey

Mialam siedzieć w ogródku, ale zostałam wyciągnięta na spacer. Tym razem pojechalam samochodem na górkę i spacer po w miare płaskim terenie. Dach w dol na słońcu, sezon kabrio rozpoczęty.

Sezon na grila tez rozpoczęty. Burgery z Waitrose byly lepsze niz z Marka i Spencera. Bezpośrednie porównanie na jednym talerzu.
Carpe diem.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

ZlotaPerla1

Post #2 Ocena: 0

2020-04-05 16:42:27 (4 lata temu)

ZlotaPerla1

Posty: n/a

Konto usunięte

U nas nie ma Waitrose :-(
Trzech nas w jednym ciele: Anioł, Diabeł i JA

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Richmond

Post #3 Ocena: 0

2020-04-05 16:45:15 (4 lata temu)

Richmond

Posty: 28861

Kobieta

Z nami od: 06-02-2007

Skąd: Surrey

U mnie nie ma M&S, to były jednorazowe zakupy.
Carpe diem.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

ZlotaPerla1

Post #4 Ocena: 0

2020-04-05 16:50:27 (4 lata temu)

ZlotaPerla1

Posty: n/a

Konto usunięte

U mnie jest nowy spożywczy M&S :-] przemysłowy zbankrutował ;-)
Trzech nas w jednym ciele: Anioł, Diabeł i JA

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Wielim

Post #5 Ocena: 0

2020-04-05 17:05:35 (4 lata temu)

Wielim

Posty: 7568

Mężczyzna

Z nami od: 03-09-2013

Skąd: Londyn

Słyszałem że w M&S w Lakeside wszystko jest bo ludzie myślą że zamknięte . Burgery najlepsze własnej roboty , a najlepiej jeszcze samemu dobre mięsko zmielić i przyprawić

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Adacymru

Post #6 Ocena: 0

2020-04-05 17:17:35 (4 lata temu)

Adacymru

Posty: n/a

Konto usunięte

Byłam w M&S dzisiaj, wszystko oprócz mąki zwykłej i chlebowe było, a ludzi prawie zupełnie. Mój siostrzeniec mówi, że większość sklepów ma znikoma liczba klientów, a już szczególnie jak są to w okolicach gdzie emeryci stanowią dużą druga klientów, i nasz pewnie w normalnych czasach się do takich zalicza, plus jest blisko uniwersytetu, więc odpadła druga grupa klientów, i jak większość z domu pracuje, to codzienny utarg też spadł. Do Waitrosa .musiałabym za most jechać, a to już nie jest essential raczej. Farba do murkow w ogrodzie jest mi potrzebna, ale brak bo wszyscy teraz ogrodnicy...:-]
Idę sadzić jakieś kwiatki co wyhodowalam, nasion dalej nie wysieję, bo wieje jeszcze bardziej niż przy ostatnim podejściu.
Ada

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

ZlotaPerla1

Post #7 Ocena: 0

2020-04-05 17:25:12 (4 lata temu)

ZlotaPerla1

Posty: n/a

Konto usunięte

U nas w sklepach jak ASDA, Tesco, Morrison - tłumy - niby pilnują przy wejściu kolejki, ale potem w alejkach dramat ;-) byłam w czwartek w Tesco a w piątek w Morrisonie, parkingi dalej pełne.
Trzech nas w jednym ciele: Anioł, Diabeł i JA

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Adacymru

Post #8 Ocena: 0

2020-04-05 17:33:30 (4 lata temu)

Adacymru

Posty: n/a

Konto usunięte

Ja dzisiaj weszłam bo nie bylo kolejki a sody nie mieli w M&S, wcześniej to chyba że 3 tygodnie temu, bo przed ASDA były długie kolejki. Dzisiaj z marszu do sklepu, ale w środku pilnują ile mają ludzi, mi się wydawało że połowa ludzi to obsługa wyglądającą towar, i paru musialam prosić o odejście żeby zabrać coś z półki i odległość zachować.
M&S obsługa w rękawiczkach, przezroczysta płyta przy kasie i po każdym kliencie przecieraja taśmie i automat do placenia. W ASDA ani zabezpieczeń przy kasie, ano rękawiczek, samoobsługowe tak ciasno koło siebie, że nie ma jak zachować dostępu, chyba że jest się jedyną osobą więc poszłam do taśmy. Zakupione niezbędne rzeczy, które trzeba było uzupełnić. Nie mam teraz po co iść do sklepów przez 3 tygodnie minimum. ASDA w pełni zaopatrzona, papieru pod sufit.
Ada

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

andyopole

Post #9 Ocena: 0

2020-04-05 17:40:10 (4 lata temu)

andyopole

Posty: 12806

Mężczyzna

Z nami od: 20-09-2008

Skąd: Oregon

Wczoraj wysypałem do mojej "szklarni" dwa worki kurzęcego gnoju i wymieszałem z ziemią tillerem/cultivatorem. Potem zasadzilem flance salaty (dostalem) i zasiałem rzodkiewkę i szczypiorek.
Wczoraj też zacząłem gotować rosół na którym zrobię żurek na święta.
W piątek zrobiłem podejście do COSTCO na zakupy ale gdy zobaczyłem pełen parking i dziki tłum przy wejściu to odpuściłem. Doczytałem w necie że wtorek-piątek od ósmej rano jest u nich godzina na zakupy dla seniorow (już się łapię:-D) to zrobię podejście. Chciałem coś uwędzić na swieta a u nich dobre mięso i ceny.
No i chleba trzeba upiec dziś, w tym fajne bocheneczki do koszyczka na święconki.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

nEUROn

Post #10 Ocena: 0

2020-04-05 17:52:55 (4 lata temu)

nEUROn

Posty: 3102

Mężczyzna

Z nami od: 09-10-2015

Skąd: UK

Cytat:

2020-04-05 17:40:10, andyopole napisał(a):
Wczoraj wysypałem do mojej "szklarni" dwa worki kurzęcego gnoju i wymieszałem z ziemią tillerem/cultivatorem. Potem zasadzilem flance salaty (dostalem) i zasiałem rzodkiewkę i szczypiorek.
Wczoraj też zacząłem gotować rosół na którym zrobię żurek na święta.
W piątek zrobiłem podejście do COSTCO na zakupy ale gdy zobaczyłem pełen parking i dziki tłum przy wejściu to odpuściłem. Doczytałem w necie że wtorek-piątek od ósmej rano jest u nich godzina na zakupy dla seniorow (już się łapię:-D) to zrobię podejście. Chciałem coś uwędzić na swieta a u nich dobre mięso i ceny.
No i chleba trzeba upiec dziś, w tym fajne bocheneczki do koszyczka na święconki.


To niezły zapaszek miałeś podczas prac.

Ja się szarpnąłem na rozsadzenie orchidei.
Na szczęście wkład to tylko kora i ceramiczne wypełniacze.

[ Ostatnio edytowany przez: nEUROn 05-04-2020 17:54 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 269 z 713 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 268 | 269 | 270 ... 711 | 712 | 713 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,