MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Co dzisiaj robicie?

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 3 z 711 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 ... 709 | 710 | 711 ] - Skocz do strony

Str 3 z 711

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Melanija

Post #1 Ocena: 0

2018-03-28 15:36:10 (6 lat temu)

Melanija

Posty: n/a

Konto usunięte

efka, ja będę w pracy ;-) ale widzę, że jakiś totalny kataklizm :-]
Trzech nas w jednym ciele - Anioł, Diabeł i Ja.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Adacymru

Post #2 Ocena: 0

2018-03-28 15:55:16 (6 lat temu)

Adacymru

Posty: n/a

Konto usunięte

Bylam - yoga mi sie bardzo podobala, poltorej godziny zlecialo jak z bata strzelil, pare razy smieszne mi sie wydawalo ale ogolnie bardzio jestem zadowolona. Bylam pozytywnie zaskoczona jak wiele moglam zrobic jak na pierwszy raz i watpliwa kondycje moich plecow. Poczulam ulge, poczulam ze mnie porozciagalo dobrze. Na dodatek dzisiaj akurat byly core zajecia, czyli w sam raz dla mnie, dla poprawy kondycji miesni brzucha zeby plecy wspomoc. Nawet na dlugi czas zapomnialam o bolacej glowie.

Odbylam tez pol godziny plywania pozniej, i wyraznie lepiej mi sie plywalo dzisiaj. Chcialam isc jutro z rana przed wyjazdem ale maja pelny zestaw i 20 na liscie oczekujacych wiec nie ma szans sie zalapac. Zapisalam sie wiec na nastepna srode, bedzie jak znalazl po powrocie ze swiatecznych wyjazdow, zeby sie w rytm jakis wprowadzic.

Nastepnym razem to sobie pojde najpierw na silownie na chwile, potem na yoge i basen... to jest jak caloetatowa praca... dobrze, ze jak juz kiedys wroce do pracy to bede i tak z domu wiekszosc dni pracowac przez pewien czas, to bede mogla kontynuowac bardziej atletyczny styl zycia. Lepsze to niz stol operacyjny.

A teraz to uskuteczniam odwlekanie sprzatania i pakowania, tzn prasowania przed pakowaniem. Opanowalam sztuke procrastination w czasie studiow...moze jak kawe wypije to przybedzie mi checi????:-]
Ada

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

EFKAKONEFKA33

Post #3 Ocena: 0

2018-03-28 17:06:36 (6 lat temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

... Się kurna rozpisałas :-]Ja po zakupach. Grzecznie czekam na szofera aż mnie zawiezie do domu. Rzucam tylko torby w kąt (rozpakuje się później) i wsiadam na rower spalać kalorie :).
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

MrAquario

Post #4 Ocena: 0

2018-03-28 17:27:45 (6 lat temu)

MrAquario

Posty: n/a

Konto usunięte

1. ...ogarniam zakończenie mojej Wielkanocnej Loterii (dziś późnym wieczorem wrzucę rozliczenie do odpowiedniego wątku)
2. dwa spotkania w sprawie kolejnych eventów
3. siłka

tak wygląda mój DAY OFF :-]:-]:-]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Adacymru

Post #5 Ocena: 0

2018-03-28 17:51:27 (6 lat temu)

Adacymru

Posty: n/a

Konto usunięte

Czekam na "inzyniera" od bilera, i dzwoni mi powiedziec, ze bedzie "lekko" spozniony, zamiast o 17-ej, bedzie o 19-ej... tylko mnie z rytmu ogarniania obowiazkow wybil, bo nie mam nawet checi sie zloscic... efekt jogi chyba *ROFL*


Kawe wypije chociaz
Ada

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Marta2509

Post #6 Ocena: 0

2018-03-29 06:31:12 (6 lat temu)

Marta2509

Posty: 1769

Kobieta

Z nami od: 06-04-2016

Skąd: Kent

Śmigam właśnie do Dover :-]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

EFKAKONEFKA33

Post #7 Ocena: 0

2018-03-29 06:52:40 (6 lat temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2018-03-29 06:31:12, Marta2509 napisał(a):
Śmigam właśnie do Dover :-]


Spokojnej podrozy I udanego pobytu w Belgii.


Ja probuje sie na razie wybudzic.

Obrazek

Podobno czlowiek potrzebuje 7 godzin snu, zeby jakos funkcjonowal. Spalam 5 godzin. Ciemna nica wypisywalam jeszcze 30 wielkanocnych kartek. Teraz pewnie pol dnia bede sie wybudzac i ziewac. KAWYYYYY :-)
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Melanija

Post #8 Ocena: 0

2018-03-29 09:05:26 (6 lat temu)

Melanija

Posty: n/a

Konto usunięte

A ja dziś w pełni gotowa do boju - mycie okien i takie tam ;-)
Trzech nas w jednym ciele - Anioł, Diabeł i Ja.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

xxxemi

Post #9 Ocena: 0

2018-03-29 09:22:40 (6 lat temu)

xxxemi

Posty: 714

Kobieta

Z nami od: 28-12-2011

Skąd: kto wie?

U mnie jak zwykle,gotowanie,sprzątanie,praca na etacie gdzies pomiędzy,ogarnianie dzieci,popołudniu z córka na basen....eh
Dzień jak codzień...A o świętach to nawet nie myśle jeszcze..

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

Adacymru

Post #10 Ocena: 0

2018-03-29 09:25:44 (6 lat temu)

Adacymru

Posty: n/a

Konto usunięte

Sniadanie, pakowanie i w droge. Swieta z rodzina. Byle nas bestia ze wschodu nie dopadla w drodze jak ostatnio...
Ada

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 3 z 711 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 ... 709 | 710 | 711 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,