MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Co dzisiaj robicie?

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 171 z 713 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 170 | 171 | 172 ... 711 | 712 | 713 ] - Skocz do strony

Str 171 z 713

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Kanonier30

Post #1 Ocena: 0

2019-08-13 22:58:48 (5 lat temu)

Kanonier30

Posty: n/a

Konto usunięte

Dziękuję Paniom za życzenia i cóż... zbieram się na do łóżeczka. Rano pobudka. Dobranocka!

:)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Adacymru

Post #2 Ocena: 0

2019-08-14 20:16:02 (5 lat temu)

Adacymru

Posty: n/a

Konto usunięte

Dzisiaj bardzo powolny dzien sie wydaje. Na zewnatrz pada ale duszno jest okropnie. My w domu troche zaziebieni, gdzies nas przewialo chyba. Ciemno jak jesieia, swiatlo musialam zaswiecic juz z godzine temu. Kawe chyba wypije, bo zasne.
Ada

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

EFKAKONEFKA33

Post #3 Ocena: 0

2019-08-15 12:26:28 (5 lat temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

Przez to, że wstałam o dziwnie wczesnej godzinie zdążyłam już byc na zakupach, ogarnąć dom, podziałać na necie i upiec chleb. Szybką kawę też wcisnęłam. Teraz lecę ćwiczyć :-)
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

EFKAKONEFKA33

Post #4 Ocena: 0

2019-08-15 17:44:37 (5 lat temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

Zabarykadowałam się w kuchni. Zrobiłam humus z bobu. Teraz robie paprykarz z makreli i czerwonego ryżu. Kupiłam też ładne śliwki, będzie więc jakieś ciasto ze sliwkami.
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

SweetLiar

Post #5 Ocena: 0

2019-08-15 17:56:16 (5 lat temu)

SweetLiar

Posty: 10986

Kobieta

Z nami od: 05-02-2015

Skąd: Lądek - Zdrój


Najbardziej podobały mi się czołgi. Niektóre były tak długie, że nie zmieściły się w kadrze. Ogólnie super atmosfera, ale Katowice chyba nie mają doświadczenia w organizowaniu takich masowych imprez

Obrazek


Tyle rzeczy kończy się tak niespodziewanie: pieniądze, urlop, młodość i sól.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

dominikaaa

Post #6 Ocena: 0

2019-08-15 20:04:19 (5 lat temu)

dominikaaa

Posty: 317

Z nami od: 30-03-2008

Zgadzam się. Nie maja doswiadczenia. Według mnie transport nawalił. Fakt pociagi były darmowe ale nikt już nie pomyślał, że będą zapełnione na pierwszych stacjach. Zero szansy. Pomimo, iż był weekend powinno się uruchomić dodatkowa komunikację autobusowa według mnie (ta która kursuje w tygodniu). Nie mówiąc o powrocie, chyba się nie spodziewali,że będzie tyle ludzi ( wolne wiec większość postanowiła się wybrać na defilade bo często się to nie zdarza). Oprócz tego co do organizacji Defilady na Śląsku to na plus.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

SweetLiar

Post #7 Ocena: 0

2019-08-15 20:40:00 (5 lat temu)

SweetLiar

Posty: 10986

Kobieta

Z nami od: 05-02-2015

Skąd: Lądek - Zdrój

Cytat:

2019-08-15 20:04:19, dominikaaa napisał(a):
Zgadzam się. Nie maja doswiadczenia. Według mnie transport nawalił. Fakt pociagi były darmowe ale nikt już nie pomyślał, że będą zapełnione na pierwszych stacjach. Zero szansy. Pomimo, iż był weekend powinno się uruchomić dodatkowa komunikację autobusowa według mnie (ta która kursuje w tygodniu). Nie mówiąc o powrocie, chyba się nie spodziewali,że będzie tyle ludzi ( wolne wiec większość postanowiła się wybrać na defilade bo często się to nie zdarza). Oprócz tego co do organizacji Defilady na Śląsku to na plus.

Media podają, że było 200 tyś ludzi. Ale trudno się tłumaczyć niespodziewaną ilością ludzi skoro uruchomiono darmowe pociągi w całym województwie. Najgorzej było na pikniku wojskowym po defiladzie, wszyscy naraz chcieli tam wejść, a względy bezpieczeństwa nie pozwalały, a organizatorzy zupełnie nie byli na to przygotowani. Ludzie wiec stali z wózkami, z dziećmi przy zamkniętych bramkach, a pracownicy nie potrafili udzielić info kiedy bramki znów będą otwarte. Ja poszłam na piknik po 19- tej i bulo super
Tyle rzeczy kończy się tak niespodziewanie: pieniądze, urlop, młodość i sól.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Adacymru

Post #8 Ocena: 0

2019-08-15 23:14:35 (5 lat temu)

Adacymru

Posty: n/a

Konto usunięte

Rekordowo, dla mnie przynajmniej, juz do spania gotowa ale dzisiaj mnie dzień jakby zmęczyl.
Ada

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

cyganka35

Post #9 Ocena: 0

2019-08-16 11:23:28 (5 lat temu)

cyganka35

Posty: 299

Kobieta

Z nami od: 13-06-2019

Skąd: Kraina Marzeń

Napiszę co robiłam, jak tutaj mnie nie było. Właściwie to jedną nogą byłam i szukałam w tematach odpowiedniego dla siebie, drugą nogą odwiedziłam las, a rękami porządkowałam ogródek. A co z głową ? Raz była pochylona nad książką Kleopatra autorstwa Aleksandra Krawczuka, a innym razem uniesiona do góry, wpatrzona w chmury, gdzie rozkwitały nowe pomysły, no i , no i tęskniłam za forum... :)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

EFKAKONEFKA33

Post #10 Ocena: 0

2019-08-16 13:03:11 (5 lat temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

Za oknem mam Armagedon. Znaczy ja nawet te pofodowe Armagedony to lubię, bo można wieczorem zawinąć się w kocyk i pod ten kocyk zabrać książkę. W domu jest teraz tak cudownie cicho. Nic nie gra, tylko sluchać wiatr za oknem. Idealne warunki do pracy. Gorąca kawa i można działać :-)
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 171 z 713 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 170 | 171 | 172 ... 711 | 712 | 713 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,