MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Co dzisiaj robicie?

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 145 z 713 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 144 | 145 | 146 ... 711 | 712 | 713 ] - Skocz do strony

Str 145 z 713

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Richmond

Post #1 Ocena: 0

2019-06-20 14:57:48 (5 lat temu)

Richmond

Posty: 28861

Kobieta

Z nami od: 06-02-2007

Skąd: Surrey

Nie, tutaj pomogl Eurotunnel :-)
Carpe diem.

Do góry stronyOnline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

cyganka35

Post #2 Ocena: 0

2019-06-21 11:36:57 (5 lat temu)

cyganka35

Posty: 299

Kobieta

Z nami od: 13-06-2019

Skąd: Kraina Marzeń

Wybieram się na ogródek troszkę poplewić, ale nie wiem czy zdążę, bo nadciąga grube chmurzysko... *DONT_KNOW*

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

EFKAKONEFKA33

Post #3 Ocena: 0

2019-06-21 15:53:02 (5 lat temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

Byłam na badaniu krwi z rana. Niedawno skończyłam ćwiczyć. Muszę złapac oddech zanim się zabiorę za resztę czynności. Poczytam międzyczasie czy coć ciekawego na świecie się wydarzyło.
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Adacymru

Post #4 Ocena: 0

2019-06-21 15:59:14 (5 lat temu)

Adacymru

Posty: n/a

Konto usunięte

Zaczelo się od pytania czy mogę parę pudełek pociąć na recycling i...pół samochodu zapakowanego poprzednio "przyda sie" rzeczami, wraz z całym koszem na recycling gotowym, zakończyliśmy na dzis8aj sprzątanie męża kącika radiowego w komórce :-]. Późny lunch zjedzony, to na spacer czas...
Ada

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

ZosiaS

Post #5 Ocena: 0

2019-06-21 17:44:21 (5 lat temu)

ZosiaS

Posty: n/a

Konto usunięte

Wzięłam udział w uroczystości ślubnej znajomych nie wychodząc z domu.
Wielki brat zawitał również do polskich kościołów.
Świat nie przestaje mnie zadziwiać, wciąż pozostaję z tyłu.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Maverick_foreve

Post #6 Ocena: 0

2019-06-21 18:55:16 (5 lat temu)

Maverick_forever1

Posty: n/a

Konto usunięte

Przygotowuję się, do dwudziestej ósmej rocznicy ślubu:-]

Że też moja kochana żona wytrzymała ze mną tyle lat, to dopiero cud , a nie kobieta:-]

[ Ostatnio edytowany przez: Maverick_forever1 21-06-2019 18:55 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Adacymru

Post #7 Ocena: 0

2019-06-22 19:07:35 (5 lat temu)

Adacymru

Posty: n/a

Konto usunięte

Korzystam z ciszy w domu, bo maz zabral wnuka na spacer (boys' time, jak to wnuk nazywa). Caly dzien wydaje mi sie, że jest niedziela, pewnie gotowanie rosołu nie pomogło...:-] Cały dz8en był w ruchu, bo piękna pogoda i ciepło bardzo, ale chłopaki wybrali się ubrani letnio, a teraz wydaje mi się , że się bardzo oziebilo, albo nas tak nagrzalo dzisiaj że odrobiną wiatru i mi się wydaje że zimno...

Zrobiłam sobie kawę i sobie obiecuje, że wypije, bo narazie to już trzy zmian dzisiaj wysłałam, bo mi czasu wypić je brakło...:-]
Ada

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

andyopole

Post #8 Ocena: 0

2019-06-22 20:39:53 (5 lat temu)

andyopole

Posty: 12806

Mężczyzna

Z nami od: 20-09-2008

Skąd: Oregon

Szykuje się na urodziny do bossa na 6pm. Micha smalcu gotowa.
Na chleb zaczyniłem.
Mamy nową świecką tradycję. Każdy "okragly" jubilat dostaje ode mnie bochen chleba że stosowną inskrypcją.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

EFKAKONEFKA33

Post #9 Ocena: 0

2019-06-23 10:15:41 (5 lat temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

Dzisiaj leniwy poranek. Wkręciłam się w serial Black Spot. Zanim wstałam z łóżka obejrzałam odcinek. Teraz juz na nogach. Podziałac chwilę na necie i do cwiczeń.
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Adacymru

Post #10 Ocena: 0

2019-06-25 16:59:41 (5 lat temu)

Adacymru

Posty: n/a

Konto usunięte

Chyba pogoda ma mnie zle wplywa dzisiaj, tzn nawet wczoraj juz zaczela, bo mnie glowa bolala, dzisiaj to samo, tylko jeszcze zasypiam na stojaca, i nawet pijaz kawe przy tym. Mialo padac z burzami wczoraj, bylo duszno pol dnia i piekna pogoda do wieczora, a na koniec misialam kwiatki podlac, bo deszcze nie przyszedl. Dzisiaj juz duszno nie bylo, ale deszcz tylko chwilowo sie pojawil, i niby slonce wyszlo i cieplo jest, ale jakby pogoda nie mogla sie zdecydowac. Dwa dni (tzn dwa x po pol dnia) zaliczone, moze nie zakonczy sie drugim false startem...

Jakby nie to, ze obiecalam babysitting, to juz bym sie do poduszki przylozyla. Dwulatek zapewne mnie rozbudzi zaraz..
Ada

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 145 z 713 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 144 | 145 | 146 ... 711 | 712 | 713 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,