MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Co dzisiaj robicie?

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 144 z 711 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 143 | 144 | 145 ... 709 | 710 | 711 ] - Skocz do strony

Str 144 z 711

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

EFKAKONEFKA33

Post #1 Ocena: 0

2019-06-19 16:48:46 (5 lat temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

Ja na chwilę usiadłam, żeby się herbaty z miodem napić ale ide zaraz działać dalej. U mnie za oknem brzydko. Znaczy szaro buro, ale zaskakująco ciepło. Jutro mam lekarza z rana.
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

karjo1

Post #2 Ocena: 0

2019-06-19 16:58:25 (5 lat temu)

karjo1

Posty: 20606

Mężczyzna

Z nami od: 01-06-2008

Slonce wylazlo, kawa w ogrodzie.
Kot mi sie dosiadl do spagetti i powiedzial, ze dobre, prosi o jeszcze.
Ponoc cieplej i sloneczniej od jutra moze az do soboty :).

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

ZosiaS

Post #3 Ocena: 0

2019-06-20 09:17:20 (5 lat temu)

ZosiaS

Posty: n/a

Konto usunięte

U nas pogoda zdecydowanie się poprawiła. Mogłoby tak zostać.
Dziś robię testowy projekt dla nowego klienta, bardzo lubię tę część mojej pracy.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Richmond

Post #4 Ocena: 0

2019-06-20 10:19:21 (5 lat temu)

Richmond

Posty: 28849

Kobieta

Z nami od: 06-02-2007

Skąd: Surrey

Marzne i mokne w porcie w Scheveningen, czekajac na wplyniecie zaglowcow.
Carpe diem.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Adacymru

Post #5 Ocena: 0

2019-06-20 12:11:17 (5 lat temu)

Adacymru

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2019-06-20 10:19:21, Richmond napisał(a):
Marzne i mokne w porcie w Scheveningen, czekajac na wplyniecie zaglowcow.


To az tak wialo na poludniu UK? :-]*ROFL*

Ja zasiadlam do ... sniadania - chociaz wstalam dawno, to jak zaczelam robic sniadania, co chwile cos mnie oderwalo, i juz nawet pranie jakie znioslam z gory zdazylo sie wyprac!!! Ale najpierw zrobilam sobie paste z ryby i po dodaniu ziol dalam czas im razem z pasta sie "dogadac", rutynowo musze przeplukac zatoki, ale ze w zlewie byly kubki z wczorajszego dnia, to trzeba bylo zmywarke oproznic (no na boku zlewu mialam wszystkie moje storczyki w kapieli wodnej). Jak oproznilam zmywarke, to trzeba bylo soli dosypac, to juz ja przemylam przy okazji. Jak juz bylam na kolanach przed moja "przyjaciolka" zmywarka, to zauwazylam ze drzwi od szafek trzeba przemyc... i tak od jednego do drugiego... nareszcie wrocilam do sniadania, choc to juz pora lunchu prawie...


A teraz siedze i popijam herbate z kwiatu bzu zaparzona w kafeterii, bo najlepiej odcedza "smieci" bez zabawy w dodatkowe sitka. *ROFL*
Ada

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

EFKAKONEFKA33

Post #6 Ocena: 0

2019-06-20 13:45:40 (5 lat temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

Ja po lekarzu i załatwianiu innych romzaitych spraw. Żeby się ze wszystkim wyrobic też wsatłąm wcześnie a teraz czuję, że w sumie przy tym przezieębienu sen by mi dobrze zrobił. Na to jednak sobie w tym momencie nie mogę pozwolić. U mnie też
pogoda się nie może zdecydować. Na przemian ulewy i słońce. Prania profilaktycznie nie wystawiam na zewnątrz, żeby nie musieć uprawiać biegów przełajowych pomiędzy ogrodem a domem.

Przed chwilą mi dostarczono kamień do pieczenia pizzy. Zawsze mnie zastanawia ten sposób pakowania. Kamien do pizzy a pudelko jakie dostarczyl kurier wilekosci szafy ;-)
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Richmond

Post #7 Ocena: 0

2019-06-20 13:59:43 (5 lat temu)

Richmond

Posty: 28849

Kobieta

Z nami od: 06-02-2007

Skąd: Surrey

Jesli zaliczymy Hage do poludnia UK, to tak, wialo okrutnie. Pogoda zmienilan się ze 3 razy. Jak szlam do portu, to bylo za goraco, potem zrobila sie lodowka, a teraz znowu goraco, zapewne dlatego, ze wracam z portu. Mam nadzieje, ze moj pokoj hotelowy juz na mnie czeka, bo cos sie nie dostalam powiadomienia, ze pokoj gotowy.

Zachcialo mi sie chodzic na piechote, a w porcie parking za darmo w ciagu dnia. Moglam skrocic swoje męczarnie i schowac sie w aucie w czasie deszczu.
Carpe diem.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

andyopole

Post #8 Ocena: 0

2019-06-20 14:09:39 (5 lat temu)

andyopole

Posty: 12802

Mężczyzna

Z nami od: 20-09-2008

Skąd: Oregon

Cytat:

2019-06-20 13:45:40, EFKAKONEFKA33 napisał(a):
Ja po lekarzu i załatwianiu innych romzaitych spraw. Żeby się ze wszystkim wyrobic też wsatłąm wcześnie a teraz czuję, że w sumie przy tym przezieębienu sen by mi dobrze zrobił. Na to jednak sobie w tym momencie nie mogę pozwolić. U mnie też
pogoda się nie może zdecydować. Na przemian ulewy i słońce. Prania profilaktycznie nie wystawiam na zewnątrz, żeby nie musieć uprawiać biegów przełajowych pomiędzy ogrodem a domem.

Przed chwilą mi dostarczono kamień do pieczenia pizzy. Zawsze mnie zastanawia ten sposób pakowania. Kamien do pizzy a pudelko jakie dostarczyl kurier wilekosci szafy ;-)


Takich "sposobow" pakowania jest mnóstwo. U mnie przoduje w tej dziedzinie Amazon i Uline. Mała rzecz w środku a opakowanie wielkości szafy. Będę miał chwilę czasu to poszukam zdjęć.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

EFKAKONEFKA33

Post #9 Ocena: 0

2019-06-20 14:12:11 (5 lat temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2019-06-20 14:09:39, andyopole napisał(a):



Takich "sposobow" pakowania jest mnóstwo. U mnie przoduje w tej dziedzinie Amazon i Uline. Mała rzecz w środku a opakowanie wielkości szafy. Będę miał chwilę czasu to poszukam zdjęć.


Bingo. Przesyłka z Amazona. I tak jak napisałeś. Nie pierwszy raz. Kiedyś cos zamówiłam i jak kurier przyniósł, to byłam pewna, ze nie do mnie, bo ja takiej gabarytowo rzeczy nie kupowałam. Już pomijam tą tonę papieru w środku.
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Adacymru

Post #10 Ocena: 0

2019-06-20 14:39:25 (5 lat temu)

Adacymru

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2019-06-20 13:59:43, Richmond napisał(a):
Jesli zaliczymy Hage do poludnia UK, to tak, wialo okrutnie.


;-)... sugerowalam, ze wiatr przewial cie z poludnia Anglii do Hage...;-)
Ada

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 144 z 711 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 143 | 144 | 145 ... 709 | 710 | 711 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,