MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Co dzisiaj robicie?

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 111 z 713 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 110 | 111 | 112 ... 711 | 712 | 713 ] - Skocz do strony

Str 111 z 713

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Richmond

Post #1 Ocena: 0

2019-02-03 14:21:29 (5 lat temu)

Richmond

Posty: 28861

Kobieta

Z nami od: 06-02-2007

Skąd: Surrey

Dzisiaj dzien koczowania na lotnisku. Najpierw przymrozili mnie w Kirunie, bo terminal otwierają dopiero 1.5h przed pierwszym odlotem. Gdybym wiedziala, to nie jechalabym tak wczesnie albo posiedziala dluzej w samochodzie. Obsluga Sixta powiedziala, ze musze oddac auto dokladnie o 7.00, mimo ze punkt jest czynny od 12.00, ale niby sprawdzaja skrzynke z kluczykami rano... Chyba przez sen...

A teraz podziwiam zimowa aure wokol lotniska Arlanda w Sztokholmie. Spadlo 15cm sniegu i zrobil sie maly paraliz i odwolano część lotow. Moj opozniony o 1h40min, ale moze jeszcze przeciągnąć sie. Dobrze wydane 15 funtow na salonik lotniskowy. Jest wikt i opierunek.
Carpe diem.

Do góry stronyOnline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

galadriel

Post #2 Ocena: 0

2019-02-03 21:16:56 (5 lat temu)

galadriel

Posty: 14716

Kobieta

Z nami od: 29-01-2009

Skąd: Lothlorien

Dzis mialam masaz i teraz jeszcze bardziej mnie wszystkie miesnie bola:D Bo znalazla jakies knoty i mi je wyprasowala. Ze sie teraz ruszyc nie moge, a to nie byl nawet sportowy masaz, tylko bamboo. Heh, no nic, dobrze w sumie. Zobaczymy jak sie poczujemy jutro.

[ Ostatnio edytowany przez: galadriel 03-02-2019 21:17 ]

Magowie byli ludźmi cywilizowanymi, o wysokiej kulturze i wykształceniu. Kiedy mimowolnie stali się rozbitkami na bezludnej wyspie, natychmiast zrozumieli, że najważniejszą rzeczą jest zrzucenie na kogoś winy. Ostatni Kontynent, Terry Pratchett

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

EFKAKONEFKA33

Post #3 Ocena: 0

2019-02-04 05:56:10 (5 lat temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

Dzień dobry poniedziałek

Obrazek

Chciałabym napisać, że...


Obudziłam się później niż zwykle
Wstałam z łóżka, w radiu była muzyka
Najpierw zdjęłam koszulę, potem trochę tańczyłam
I przez chwilę się czułam jak dziewczyny w "świerszczykach

...ale na tym wyjeździe zupełnie nie moge spać. Zasypiam o jakis dziwnych godzinach i o dziwnych godzinach wstaje. Za chwile badanie krwi a później wizyta u specjalisty od oczu. Jak mi pani wpuści kropelki szczęscia to przez 5 godzin będę wielkie G widzieć. W sumie, w moim przypadku żadna różnica ;-) tylko to wieklie G będzie jeszcze bradziej rozmazane :-]

Nie dajcie się poniedziałkowi ;-)

Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Adacymru

Post #4 Ocena: 0

2019-02-04 08:45:12 (5 lat temu)

Adacymru

Posty: n/a

Konto usunięte

No to do pracy rodacy... kamery przed sadem bo dwie glosne sprawy, zdjecia zaloze sie robia wszystkim wchodzacym. Ciekawe co z tym robia pozniej... znaczy sie z tymi zajeciami osob ktore nie sa skazane...dawniej moja mama prawie sie dowiedziala ze pale, ale wzrok jej nie pozwolil mnie zobaczyc w tle wiadomosci w tv.:-]
Ada

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

EFKAKONEFKA33

Post #5 Ocena: 0

2019-02-04 09:27:46 (5 lat temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

Poszłam potarzac się w sniegu

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

gosian

Post #6 Ocena: 0

2019-02-04 09:30:50 (5 lat temu)

gosian

Posty: 9828

Kobieta

Z nami od: 06-09-2007

Skąd: z domku....

Oj.. Ja też chcę takiej zimy :-(
U mnie wieje strasznie I pada deszcz.. Miasto zakorkowane ehh
Dożyliśmy takich czasów, w których ucisza się mądrych ludzi, żeby to co mówią nie obraziło głupców.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

ZlotaPerla1

Post #7 Ocena: 0

2019-02-04 10:01:07 (5 lat temu)

ZlotaPerla1

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2019-02-04 09:30:50, gosian napisał(a):
Oj.. Ja też chcę takiej zimy :-(
U mnie wieje strasznie I pada deszcz.. Miasto zakorkowane ehh


A ja nie :-p nie cierpię zimy, żeby nie wiem jaka była "urokliwa":
śnieg = ślisko = błoto pośniegowe wszędzie = cialapa = bajzel na kółkach :-]
No i ZIMNO! nie cierpię zimna :-8

Gosia, on tak, jakby spadło tyle śniegu, to fakt nie byłoby korków, bo paraliż :-]
Trzech nas w jednym ciele: Anioł, Diabeł i JA

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

darraj

Post #8 Ocena: 0

2019-02-04 10:23:58 (5 lat temu)

darraj

Posty: n/a

Konto usunięte

Popieram Cię Miko w 100%, zima piękna jest tylko na zdjęciach i urokliwa podczas urlopu i spaceru. Całe to piękno i urok szlag trafia jak trzeba odśnieżyć podjazd i samochód trzy razy dziennie, poruszać się nigdy nie odśnieżanymi uliczkami i chodnikami.
Całe szczęście że, świstak Phil zwiastuje szybkie nadejście wiosny. Najsłynniejszy amerykański świstak jak co roku wyszedł w sobotę o świcie z norki w miejscowości Punxsutawney w Pensylwanii i nie zobaczył swojego cienia. To ma być dobrym prognostykiem na nadchodzącą porę roku.*YAHOO*


"We're all mad here" Mad Hatter

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

gosian

Post #9 Ocena: 0

2019-02-04 11:51:21 (5 lat temu)

gosian

Posty: 9828

Kobieta

Z nami od: 06-09-2007

Skąd: z domku....

W zeszłym roku był u nas tydzień śnieg. Tydzień raju dla mnie i dzieci. . Co z tego że później jest błoto? Teraz pada deszcz i też jest błoto, więc wolę jak byłoby po śniegu. Poza tym przy lekkim mrozie jest super powietrze a dzisiaj przy +5? Ehh
Dożyliśmy takich czasów, w których ucisza się mądrych ludzi, żeby to co mówią nie obraziło głupców.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

SweetLiar

Post #10 Ocena: 0

2019-02-04 12:04:45 (5 lat temu)

SweetLiar

Posty: 10986

Kobieta

Z nami od: 05-02-2015

Skąd: Lądek - Zdrój

Można lubić zimę albo nie, ale po zimie człowiek naprawdę docenia wiosnę, ciepełko i słońce. Gdyby tak cały rok było miło i przyjemnie to jaki urok miałaby wiosna?

Tyle rzeczy kończy się tak niespodziewanie: pieniądze, urlop, młodość i sól.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 111 z 713 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 110 | 111 | 112 ... 711 | 712 | 713 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,