MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Walka o dziecko

« poprzednia strona

Strona 2 z 2 - [ przejdź do strony: 1 | 2 ] - Skocz do strony

Str 2 z 2

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Adacymru

Post #1 Ocena: 0

2018-03-17 19:38:30 (6 lat temu)

Adacymru

Posty: n/a

Konto usunięte

Nie trzeba isc na deoge sadowa. Jak dziecko nie chce zostawac na noc czy mieszkac pomiedzy adresami tak dlugo to albo rozwazcie krotsze pobyty albo spotkania bez pozostawania na noc.

Ty nie musisz narazie nic udowadniac, jak drugi rodzic nie chce negocjowac zeby i on i dziecko mialo radosc ze spotkan, to on moze wystapic do sadu o ustalenie czestotliwosci kontaktow. Nie ma darmowej opieki prawnej w tych sprawach wiec bedzie go to kosztowac. Jak nawet zalozy sprawe, to zdanie dziecka bedzie wazne. Ty kontaktow nie utrudniasz ale na sile dziecka z domu nie wyrzucisz jak nie chce isc. Oboje w tym momencie powinniscie sie skupic na wyjasnieniu dlaczego tak sie czuje, byloby i mniej kosztowne i lepiej wplyneloby na relacje z dzieckiem.

Social services nie zajmuja sie mediacjami miedzy rodzicami w takiej sprawie. CAFCAS jest wlaczony w proces przez sad aby dokonac zozeznania o relacjach dziecka z rodzicami i proponowac najlepsze rozwiazanie.
Ada

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

ann1976

Post #2 Ocena: 0

2018-03-17 19:41:59 (6 lat temu)

ann1976

Posty: 8

Kobieta

Z nami od: 17-03-2018

Skąd: moon

Zgadzam sie z Toba . Ale zstanawiam sie tylko czy ojciec dziecka moze wbrew woli dziecka zabierac je lub zabraniac dziecku wrocic do domu wczesniej ? Dodam ze to dziecko powie ojcu ze nie chce byc u niego tydzien ale krocej.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

ann1976

Post #3 Ocena: 0

2018-03-17 19:51:41 (6 lat temu)

ann1976

Posty: 8

Kobieta

Z nami od: 17-03-2018

Skąd: moon

Ja to rozumie ale byly juz nie i wiem ze on nie zgodzi sie na jakies inne rozwiazanie . Ja juz probowalam rozmawiac ale bylo jeszcze gorzej.Straszyl mnie i mowil ze to ja wmawiam synowi zeby nie chodzil do niego.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Adacymru

Post #4 Ocena: 0

2018-03-17 19:52:11 (6 lat temu)

Adacymru

Posty: n/a

Konto usunięte

Narazie to jedyne postanowienie ktore musisz pilnowac, to jest to ze dziecko ma mieszkac z toba. To oznacza ze nie musi wcale zostawac u niego na noc. Dziecko wg obecnych postanowien nie musi mieszkac u ojca tydzien, bo sad postanowil ze ma moeszkac z toba. Jak ojciec chce to zmienic na 50/50 to musi zlozyc wniosek do sadu. Pieniadze i czas jaki uplynie do czasu wydania jakichkolwiek ustalen bedzie znaczny.
Ada

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

ann1976

Post #5 Ocena: 0

2018-03-17 20:01:18 (6 lat temu)

ann1976

Posty: 8

Kobieta

Z nami od: 17-03-2018

Skąd: moon

To dobra wiadomosc. Tylko jeszcze jedno co musze zrobic jesli byly nie bedzie chcial "oddac" dziecka ?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

lichowie

Post #6 Ocena: 0

2018-03-17 22:26:58 (6 lat temu)

lichowie

Posty: 235

Z nami od: 20-09-2007

Gdybym to ja była na Twoim miejscu to dzwoniłabym na policję. Przy okazji przetłumaczyłabym u tłumacza przysięgłego postanowienie sądu polskiego dotyczące opieki nad dzieckiem.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

ann1976

Post #7 Ocena: 0

2018-03-17 22:51:07 (6 lat temu)

ann1976

Posty: 8

Kobieta

Z nami od: 17-03-2018

Skąd: moon

Przetlumaczylam zaraz po rozwodzie *THUMBS UP*

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

tomaszzet

Post #8 Ocena: 0

2018-03-17 22:59:38 (6 lat temu)

tomaszzet

Posty: 7966

Mężczyzna

Z nami od: 09-05-2010

Skąd: South Yorkshire

Dziecko samo moze zadzwonic i zglosic, ze jest przetrzymywane wbrew swojej woli.
Drastyczne, ale skuteczne.
Polityczny inaczej

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Adacymru

Post #9 Ocena: 0

2018-03-17 23:32:35 (6 lat temu)

Adacymru

Posty: n/a

Konto usunięte

Dokladnie tak jak pisali juz powyzej- dotychczasowy stan rzeczy jest, ze ty jestes nomonowana osoba z ktora ma dziecko mieszkac, co oznacza, ze dziecko moze zamieszkiwac z kims innym tylko jesli ty na to wyrazisz zgode. Jesli rodzic odmowi powrotu dziecka do ciebie, dzwonisz po policje i zglaszasz ze rodzic przetrzymuje dziecko, ze masz sadowe postanowienie (residency order).

Ada

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 2 z 2 - [ przejdź do strony: 1 | 2 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,