MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

POMOCY. Ściągnięcie narzeczonej w ciąży do UK

« poprzednia strona

Strona 4 z 4 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 ] - Skocz do strony

Str 4 z 4

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

NightFury

Post #1 Ocena: 0

2018-01-10 20:31:40 (6 lat temu)

NightFury

Posty: 1311

Kobieta

Z nami od: 25-01-2012

Skąd: Liversedge

Karjo juz nic nie chciałam mowić na ten temat bo w wątku obok jak dziewczynie z obniżona macica i w drugiej ciąży zasuwajacej przez osiem godzin gdzieś w fabryce nieśmiało zasugerowano ze zdrowie ważniejsze (Violetta) i zeby być może zmieniła prace na biurowa (ja) to pojechano po nas jak po bezpańskich koniach...
Po 30 bodajże tygodniu ciąży żadna szanująca sie linia lotnicza nie powinna ja wpuścić do samolotu a 17 godzin w aucie czy autobusie może sie bardzo złe skończyć.
Music leads me through my life

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

znajomyinkognit

Post #2 Ocena: 0

2018-01-12 20:03:00 (6 lat temu)

znajomyinkognito88

Posty: 11

Mężczyzna

Z nami od: 10-01-2018

Skąd: Haverhill

No to wychodzi na to ze ogolnie jest z tym wielki problem , szczerze to nie spodziewałem sie tego. Myślałem ze jak pracuje tu tyle to no nie wiem , widac grubo sie mylilem , no nic trzeba sie teraz głęboko zastanowic co z tym zrobic.
Bardzo bym nie chcial zostawiac tak dobrej pracy i wracac do Polski zeby zaczynac wszystko od początku ,ale tez nie wyobrażam sobie zycia na odległość z narzeczoną w ciazy i ją z tym wszystkim tam zostawic.
Bardzo chcemy byc razem tutaj ale widze ze jest to bardzo skomplikowane i bedzie bardzo kosztowne.
Bede sie staral zeby to doprowadzić do skutku , bede sie dowiadywal o mozliwosci zmniejszenia tych kosztow.
Moze gdzies mógłbym zadzwonić ? jakas instytucja zajmująca sie podobnymi sprawami? Zna ktos jakies? Nie koniecznie Polskie
Jakieś sugestie z Waszej strony co mógłbym/ powinienem zrobic?




Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

NightFury

Post #3 Ocena: 0

2018-01-12 20:16:04 (6 lat temu)

NightFury

Posty: 1311

Kobieta

Z nami od: 25-01-2012

Skąd: Liversedge

Ale w czym taka agencja miałaby ci pomoc?
Music leads me through my life

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

lulilu1

Post #4 Ocena: 0

2018-01-12 20:42:23 (6 lat temu)

lulilu1

Posty: 767

Kobieta

Z nami od: 03-09-2016

Skąd: Wales

NightFury nie dramatyzuj a jak już się powołujesz na czyjeś wypowiedzi, zamiast koloryzować , napisz prawdę.
Nie za samą treść wypowiedzi pojechano, a jak zwykle za formę przekazu, oraz za odpowiedzi nie na temat.
Dodam, że nie było w nich nic nieśmiałego...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

camilius

Post #5 Ocena: +1

2018-01-12 21:44:42 (6 lat temu)

camilius

Posty: 646

Mężczyzna

Z nami od: 23-08-2015

Skąd: Nottingham

Po przeczytaniu wszystkich wątków w tym temacie jest tylko jedno rozsądne wyjście.
Narzeczona spokojnie niech nadal mieszka w Polsce,ma normalną i fachową opiekę lekarską w okresie ciąży oraz mieszka w cywilizowanych warunkach ( mam nadzieję) a nie "na kupie"-nawet w największym domu.
Obecnie telekomunikacja jest na takim poziomie,że możesz godzinami rozmawiać na odległość i z obrazem na żywo.Możesz sobie tak zaplanować kilkudniowe wypady z weekendem włącznie- o ile masz taką możliwość.Do lotniska Stansted masz niedaleko a lotów do Polski jest codziennie kilka w różnych kierunkach kraju.Odpowiednio zaplanowane wolne pozwoli ci kupić bilety w niskich cenach ( np ja mam już zakupione bilety w dwie strony na 4 loty od lutego do czerwca za ok.190 gbp wszystko).
Jak jesteś w stanie utrzymać was dwoje tutaj to równie dobrze możesz wspomóc finansowo swoją narzeczoną w Polsce.
A ty nadal pracuj i czekaj jak rozwinie się sytuacja dalej w tym kraju.Lepiej poczekać niż potem zmagać się z problemami i być rozczarowanym,a pamiętaj,że w sierpniu będzie was już trzech...Powodzenia !!!

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #6 Ocena: 0

2018-01-12 21:59:59 (6 lat temu)

Posty: n/a

Mężczyzna

Konto usunięte

Cytat:

2018-01-12 20:03:00, znajomyinkognito88 napisał(a):
Moze gdzies mógłbym zadzwonić ? jakas instytucja zajmująca sie podobnymi sprawami? Zna ktos jakies? Nie koniecznie Polskie
Jakieś sugestie z Waszej strony co mógłbym/ powinienem


Ja na Twoim miejscu wybralabym sie jeszcze do Citizens Advice Bureau zeby sie upewnic w sprawie dolaczenia ciezarnej narzeczonej do Ciebie tutaj. Ludzie placa za fikcyjne sluby zeby tu sie osiedlic albo ogolnie szukaja osob z paszportem zeby razem byc i tu mieszkac wiec dlaczego Twoje 8 lat pobytu nie mialyby dac jej prawa pobytu z Toba w UK? Ciaza to tez nie przestepstwo. Uwazam ze powinienes zasiegnac rady w takiej instytucji.
Jeżeli zależy Ci na stworzeniu jedynej w swoim rodzaju atmosfery a także niezapomnianym doświadczeniu dla Ciebie a, także Twoich gości, zobacz stronę internetową l. muzyka na wese

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

znajomyinkognit

Post #7 Ocena: 0

2018-01-13 01:07:43 (6 lat temu)

znajomyinkognito88

Posty: 11

Mężczyzna

Z nami od: 10-01-2018

Skąd: Haverhill

Camilius dobrze wiem ze bylaby najrozsadniejsza droga , ale ja nie wyobrazam sobie nie uczestniczyc w ciąży mojej narzeczonej, pomagania jej i zmagania sie ze wszystkim , wiem ze teraz razsadek musi wziac gore ale chce zeby Nasza więź sie umocniła a nie rozproszyła bo zyjemy na odległość.

KatyD tez mam zamiam tam pojsc i zasięgnąć porady osoby wykwalifikowanej

Z gory dziekuje za wszystkie rady i komentarze.

Jeżeli jest jeszcze ktos kto mógłby cos dodac w temacie bylbym bardzo wdzięczny .

Pozdrawiam

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

NightFury

Post #8 Ocena: 0

2018-01-13 10:48:02 (6 lat temu)

NightFury

Posty: 1311

Kobieta

Z nami od: 25-01-2012

Skąd: Liversedge

Cytat:

2018-01-12 20:42:23, lulilu1 napisał(a):
NightFury nie dramatyzuj a jak już się powołujesz na czyjeś wypowiedzi, zamiast koloryzować , napisz prawdę.
Nie za samą treść wypowiedzi pojechano, a jak zwykle za formę przekazu, oraz za odpowiedzi nie na temat.
Dodam, że nie było w nich nic nieśmiałego...


O co ci znowu chodzi, mąciwodo jedna?
Rozmawiam sobie kulturalnie z człowiekiem a ty sie tu ze złośliwościami wcinasz..
Music leads me through my life

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 4 z 4 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,