MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Odejsc? Co robic?

« poprzednia strona

Strona 4 z 4 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 ] - Skocz do strony

Str 4 z 4

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

SweetLiar

Post #1 Ocena: 0

2018-01-09 07:43:04 (6 lat temu)

SweetLiar

Posty: 10986

Kobieta

Z nami od: 05-02-2015

Skąd: Lądek - Zdrój

Ja jestem z małomiasteczkowego środowiska i szczerze mówiąc taki "wzór" to conajmniej trochę na wyrost powiedziane, ale ok, każdy może się wypalić czy wyczerpać limit wytrzymałości wobec wad partnera. Nie wydaje mi się jednak właściwe utrzymywanie autorki w przekonaniu bycia ofiarą męża i jego rodziny bo tak jak napisałam wina zazwyczaj jest pośrodku i jeszcze nie spotkałam się z przypadkiem żeby było inaczej. Warto spojrzeć trochę krytyczniej na siebie po to chociażby, żeby szerzej zobaczyć problem, który niewątpliwie jest


Tyle rzeczy kończy się tak niespodziewanie: pieniądze, urlop, młodość i sól.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

lulilu1

Post #2 Ocena: 0

2018-01-09 09:05:35 (6 lat temu)

lulilu1

Posty: 767

Kobieta

Z nami od: 03-09-2016

Skąd: Wales

Zazwyczaj i Ty się nie spotkałaś- to nadal gdybanie i wyobrażanie sobie czy by ciotka była wujkiem gdyby wąsy miała a "korzyść" z tego może być taka ,że jeżeli autorka jest ofiarą męża i jego rodziny to Ty ją utrwalisz w tym schemacie wzbudzając poczucie winy.
Brawo Ty.
Czyżby przypadkiem dziewczyna nie pisała, że cierpi na depresję?
Uwierz mi, że patrzenie na siebie trochę krytyczniej u osób z depresją nie prowadzi do niczego dobrego.
Ja się nie dopatrzyłam we wpisach autorki zbytniej pewności siebie i przekonania o własnej wartości, które skłoniłoby mnie do ściągnięcia jej na ziemię a Ty?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

SweetLiar

Post #3 Ocena: 0

2018-01-09 09:29:50 (6 lat temu)

SweetLiar

Posty: 10986

Kobieta

Z nami od: 05-02-2015

Skąd: Lądek - Zdrój

Czyżby przypadkiem nie wspominała, że owa depresja nie jest zdiagnozowana?
Ja też się nie dopatrzyłam zbytniej pewności siebie, ale trochę bije po oczach jaka ja dobra i pełna poświęceń, a świat taki niewdzięczny i zły
Każdy ma prawo do swoich odczuć, a autorka będzie wdzięczna za każdy punkt widzenia, który pozwoli jej z perspektywy spojrzeć na swoją sytuację i podjąć jakieś kroki, chyba że woli głaskanie po głowie. Chociażby na początek pójść do lekarza z tym podejrzeniem depresji bo to poważna choroba, chyba że wystarczy Twoja diagnoza


Tyle rzeczy kończy się tak niespodziewanie: pieniądze, urlop, młodość i sól.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

karjo1

Post #4 Ocena: 0

2018-01-09 10:08:55 (6 lat temu)

karjo1

Posty: 20605

Mężczyzna

Z nami od: 01-06-2008

Depresje czasem okresla sie potocznie, nie kazdy od razu leci z tym do lekarza.
A uwiazanie do domu, dzieci, brak czasu dla siebie, brak wspolpracy w rodzinie, do tego ograniczone srodki finansowe, to wystarczajaco duzo, by wpasc w niezly dolek psychicznie.
Czasem jest tak, ze zyjac osobno latwiej sie dogadac, na ukladzie kolezenskim, zamiast zwiazku, w ktorym oboje sie miotaja.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

violettaphotogr

Post #5 Ocena: 0

2018-01-09 21:48:04 (6 lat temu)

violettaphotography

Posty: 1563

Kobieta

Z nami od: 21-01-2014

Skąd: ...

Cytat:

2018-01-08 21:44:07, cris82 napisał(a):
tak tak lulilu niech go rzuci juz jutro masz racje...



Bo facet. To sie go pietnuje z marszu.
Wina jednak lezy zwykle po obu stronach. Tzw. fifty - fifty...
Od autorki watku nigdy sie nie dowiemy co zarzuca sobie samej.

Radzilabym powstrzymywanie sie od oceniania w przypadkach, gdy nie zostaly przedstawione 'zeznania' OBU STRON.
Calkiem mozliwe, ze maz autorki mialby wiele do powiedzenia.

Uprzedzam, ze nie jestem wrogo nastawiona do Nessi86. Uwazam tylko, ze jakiekowiek osady i doradzanie typu 'odejdz czy zostan' sa absolutnie nie na miejscu. Absolutnie nie znamy sytuacji tej rodziny. Nikt z nas nie potwierdzil stanu zdrowotnego, psychicznego czy ogolnego ani pani autorki ani jej meza.

Jestem TEZ kobieta, mam meza, dzieci.

Ocenianie pana meza, ojca, przez zgorzkniala zone, uwazam za co najmniej NIEPRZYZWOITE.


#Violujemy

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 4 z 4 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,