MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Odejsc? Co robic?

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 3 z 4 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 ] - Skocz do strony

Str 3 z 4

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Nessi86

Post #1 Ocena: 0

2018-01-08 20:40:18 (6 lat temu)

Nessi86

Posty: 8

Kobieta

Z nami od: 07-01-2018

Skąd: Londyn

Ale on ma zawod... ale zudzil sie mu. Jemu jest dobrze jak jest. On duzo nie potrzebuje. A ja chcialabym dac dzieciom co najlepsze! Ile tylko moge, by mialy lepiej niz my.
A o problemach finansowych jakby nie myslal sa bo sa ale jakos sie ulozy. A ja spac nie moge...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Nessi86

Post #2 Ocena: 0

2018-01-08 20:43:54 (6 lat temu)

Nessi86

Posty: 8

Kobieta

Z nami od: 07-01-2018

Skąd: Londyn

Zgodzil by sie.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Nessi86

Post #3 Ocena: 0

2018-01-08 20:50:20 (6 lat temu)

Nessi86

Posty: 8

Kobieta

Z nami od: 07-01-2018

Skąd: Londyn

On nie chce sie wyprowadzic, bo mimo wszystko tesknil za nim. Lubi kiedy jego rodzina sie schodzi popija... pogadaja czasem.
A dla mnie zycie jest jedno i chyba wazne jest jak i z kim go przezyjesz. Poza tym kazdy jej czlonek jest jakims tam autorytetem dla dzieci. Chcialabym by eychowaly sie w normalnych w mister warunkach, z ludzmi ktorzy je kochaja. Chca dla nich dobrrze a nie z takimi dla ktorych sie nie licza i przeszkadzaja...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

karjo1

Post #4 Ocena: 0

2018-01-08 21:14:40 (6 lat temu)

karjo1

Posty: 20615

Mężczyzna

Z nami od: 01-06-2008

Skoro sa inne dzieci wlascicieli domu, to beda mialy udzial w spadku po rodzicach.
Co do reszty, przemyslenie priorytetow i decyzja, ktore nikt tu nie podejmie.
Ale moze sie okazac, ze samotna matka + alimenty od ojca, to rozwiazanie.
Najmlodsze dziecko kwalifikuje sie do zlobka, a za pare miesiecy - do przedszkola, choroby niestety sa wpisane w schemat wieku dzieciecego.
Moze opcja mieszkania w poblizu Twojej rodziny, znajomych, przyjaciol, miejsca, gdzie mieszkaliscie przed wyjazdem do Londynu, bedzie ulatwieniem?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

cris82

Post #5 Ocena: 0

2018-01-08 21:28:39 (6 lat temu)

cris82

Posty: 10563

Mężczyzna

Z nami od: 16-11-2014

Skąd: .

"Skoro sa inne dzieci wlascicieli domu, to beda mialy udzial w spadku po rodzicach"

chyba ze bylaby to darowizna za zycia to nikt oprocz nich nieczego nie dostanie ogolnie pakowac kase w chate ktora nie byla na was to byl blad w sumie zalezy o jakiej kwocie jest mowa

ja osobiscie wyjechalbym do bombaju gdybym mial w pl placic alimenty na trojke dzieci hehe

w sumie to co takiego sie stalo pare miesiecy pracy dorywczej i juz rozwod? 12lat razem i to ze utrzymywal rodzine przekreslic tak po prostu? mozna pomyslec ze zwyczajnie ci sie znudzil i szukasz pretekstu

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

lulilu1

Post #6 Ocena: 0

2018-01-08 21:34:06 (6 lat temu)

lulilu1

Posty: 767

Kobieta

Z nami od: 03-09-2016

Skąd: Wales

Można też pomyśleć , że ktoś czyta tylko to co mu odpowiada.
Facet pije, szantażuje samobójstwem, nie wspiera i nie wspierał już za granicą ,nie przejmuje się długami i brakiem perspektyw i najwyraźniej własną żoną i dziećmi. Rzeczywiście laska szuka pretekstu bo przecież jej nie pierze a przedtem nawet pracował na dzieci które osobiście spłodził !!! no skandal-przecież to skarb i złoto.

"A dla mnie zycie jest jedno i chyba wazne jest jak i z kim go przezyjesz. Poza tym kazdy jej czlonek jest jakims tam autorytetem dla dzieci. Chcialabym by eychowaly sie w normalnych w mister warunkach, z ludzmi ktorzy je kochają"
No i sama sobie odpowiedziałaś na pytanie.
Jednkakowoż decyzji nie podejmowałabym pochopnie i na łapu capu- daj sobie chwilkę na ochłonięcie, obmyślenie planu i negocjacje.

[ Ostatnio edytowany przez: lulilu1 08-01-2018 21:42 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

cris82

Post #7 Ocena: 0

2018-01-08 21:44:07 (6 lat temu)

cris82

Posty: 10563

Mężczyzna

Z nami od: 16-11-2014

Skąd: .

tak tak lulilu niech go rzuci juz jutro masz racje...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Nessi86

Post #8 Ocena: 0

2018-01-08 22:20:12 (6 lat temu)

Nessi86

Posty: 8

Kobieta

Z nami od: 07-01-2018

Skąd: Londyn

Znudzil sie? 12 lat... I dopiero teraz sie znudzil... jezeli o to by chodzilo to chyba znudzic sie mozna wczesniej.
Meczy mnie to wlasciwe slowo. Psychicznie I nie tylko. Marze by wyjsc na prosta. Zaczac zyc, bo jak zapewne wiecie z autopsji latwo godzicie prace na full time I opieke nad dziecmi. Nie wspomne ze sypiacie przy tym po 8 h dziennie, bo dzieci sie nie budza, nie choruja. I pewnie ogarniacie to sami, tak jak ja przez te lata. Pasywnosc meczy... bylejakosc... obojetnosc na problemybo mamy czas i sie ulozy jakos... to nudzi bardzo.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

SweetLiar

Post #9 Ocena: 0

2018-01-09 07:06:05 (6 lat temu)

SweetLiar

Posty: 10986

Kobieta

Z nami od: 05-02-2015

Skąd: Lądek - Zdrój

Cytat:

2018-01-08 21:34:06, lulilu1 napisał(a):
Facet pije, szantażuje samobójstwem, nie wspiera i nie wspierał już za granicą ,nie przejmuje się długami i brakiem perspektyw i najwyraźniej własną żoną i dziećmi. Rzeczywiście laska szuka pretekstu bo przecież jej nie pierze a przedtem nawet pracował na dzieci

Ale przecież nie zrobił się taki z dnia na dzień, pije na codzień i w weekendy też nie od zeszłego tygodnia, nie wspierał przez tyle lat za granicą i nagle w Polsce zaczęło przeszkadzać? Nie chce nikogo bronić, ani tym bardziej oceniać bo nie znam ludzi i całej sytuacji, wiem tylko tyle, że wina zazwyczaj leży pośrodku i warto o tym pamietać



[ Ostatnio edytowany przez: SweetLiar 09-01-2018 07:07 ]

Tyle rzeczy kończy się tak niespodziewanie: pieniądze, urlop, młodość i sól.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

lulilu1

Post #10 Ocena: 0

2018-01-09 07:27:34 (6 lat temu)

lulilu1

Posty: 767

Kobieta

Z nami od: 03-09-2016

Skąd: Wales

Jestem sobie w stanie to wyobrazić, każdy ma swój limit wytrzymałości.
Polska mogła być kroplą, która przelała czarę goryczy.
Mam wrażenie, że facet poczuł się "bezpiecznie " w Pl i puściły hamulce,dom jest, rodzina jest, partner do znieczulenia jest, z głodu chyba zejść nie dadzą jakby co, jakoś to będzie...- niech się dzieje wola nieba.
Nie mogę rozkładać sytuacji na czynniki pierwsze i zastanawiać się, ile czyjej winy w konflikcie- nie jestem w stanie tego zrobić, żadnym możliwym sposobem - nawet jakbym chciała i potrafiła.
Zwróciła się do "mnie" kobieta z konkretnym problemem, ( nie domniemanym) i biorę jej słowa za pewnik- bo nie mam powodu by tego nie robić.
Nic odkrywczego jej zapewne nie napiszę,ale zawsze mogę okazać odrobinę wsparcia i zrozumienia które czasami, nawet w takiej formie może być dla kogoś ważne.
Poza tym ,szczerze mówiąc, opisane powyżej sytuacje widziałam nie raz - w mało miasteczkowych społecznościach - a portret Pana opisywanego powyżej- wypalonego, ,obojętnego ,niezaradnego ,oziębłego to niemalże wzór.

[ Ostatnio edytowany przez: lulilu1 09-01-2018 07:29 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 3 z 4 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,