MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

« poprzednia strona

Strona 9 z 9 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 7 | 8 | 9 ] - Skocz do strony

Str 9 z 9

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

lichowie

Post #1 Ocena: 0

2017-09-17 20:56:30 (7 lat temu)

lichowie

Posty: 235

Z nami od: 20-09-2007

Pomysł o rozstaniu nie wziął się pewnie z dnia na dzień. Zapewne uzbierało się na to wiele czynników i był to proces dojrzewania do decyzji.

Sama byłam kiedyś w związku z mężczyzną, który moje żale wpuszczał jednym uchem, a wypuszczał drugim uchem. Miał też raz tupet powiedzieć mi, że baba się nagada i jej przejdzie. Ostrzegałam go, że kiedyś miarka się przebierze i nie będzie odwrotu. Nie słuchał. Pewnie myślał, że sobie pogadam i mi przejdzie, ale nie przeszło. Nie szanował mnie. Miał moje uczucia w głębokim poważaniu. Od dłuższego czasu się przymierzałam do rozstania i w końcu odeszłam. Dopiero wtedy otwarły mu się oczy. Dłuższy czas starał się żebym do niego wróciła, ale było już za późno. Już go nie kochałam i nie chciałam z nim być.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Adacymru

Post #2 Ocena: 0

2017-09-17 21:56:02 (7 lat temu)

Adacymru

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2017-09-17 19:47:36, gromak napisał(a):
To jest właśnie w kobietach najgorsze - nie powie facetowi, że czuje się "skępowana w domu" i że oczekuje od niego tego i tamtego, tylko robi nadąsaną minę, czeka, miarka się przebiera, a chwilę potem wnosi o rozwód.

Ja nie wiem - czy serio ludzie stracili umiejętność rozmowy? To jakim sposobem wzięli ślub?


A jemu czego brakuje, ze nie pomysli ze mieszkanie z obcymi nue bylo w planach jakie snuli na wspolne zycie? Moze jemu wszystko jedno ze prywatnosci zadnej nie ma, tylko chcial miec kogos w domu zeby nie mieszkac samemu? To niech sie nie dziwi, ze zonie sie to nie podoba. Mieszkal jako dziecko z wyboru wolnego rodzicow z obcymi w domu? Nie? To dlaczego swojemu dziecku takie wzory rodziny daje?

Mieszkal sam wczesniej, zona z dzieckiem z Polsce. Chcial miec rodzine przy sobie, to normalne. Nie jest juz normalnym to, ze nie widzi nic dziwnego w dzieleniu domu rodzinnego z druga obca rodzina. On ma juz to co go uszczesliwia, i placze, ze go zona nie rozumie bo ona chce innego zycia.

Nie widze potrzeby przypominania zycia w obozach, bo chyba nie do obozu ja zapraszal?

Niech pomysli jakie ma ambicje dla rodziny i porowna z ambicjami zony, wtedy bedzie wiedzial jakie ma szanse, bo narazie to wyglada na to, ze zona stwierdzila ze chyba jego ambicje sie wyczerpaly i jemu wystarczy zycie jakie ma. Z samego mowienia ze kocha zycia nie bedzie.
Ada

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

gromak

Post #3 Ocena: 0

2017-09-17 22:59:14 (7 lat temu)

gromak

Posty: 50

Mężczyzna

Z nami od: 13-12-2015

Skąd: Manchester

Widzę @Adacymru nie czytasz ze zrozumieniem - autor napisał, że żona chce, żeby to on się wyprowadził z domu, jasno z tego wynika, że tamci ludzie zostaną i najwyraźniej jej nie przeszkadzają - no bo chyba nie oczekuje, że wszyscy którzy tam mieszkają się wyprowadzą na jej żądanie.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Adacymru

Post #4 Ocena: 0

2017-09-17 23:30:10 (7 lat temu)

Adacymru

Posty: n/a

Konto usunięte

Przynajmniej zycie bedzie odzwierciedlac realia, mieszkac bedzie nie jak rodzina ale jak na dorobku, na tymczasem, az nie uzbiera na mieszkanie dla siebie i dziecka. Ona moze takie mieszkanie akceptowac jako stan przejsciowy, a jemu moze wydaje sie ze takie zycie to norma i wiecej mu do szczescia nie potrzeba.
Ada

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 9 z 9 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 7 | 8 | 9 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,