MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 3 z 9 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 ... 7 | 8 | 9 ] - Skocz do strony

Str 3 z 9

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

mxaxgxdxa

Post #1 Ocena: 0

2017-09-15 21:03:03 (7 lat temu)

mxaxgxdxa

Posty: 18

Kobieta

Z nami od: 09-07-2013

Skąd: UK

Możesz podejść do najbliższego cunsilu lub zadzwonić i tam ci dokładnie powiedzą co i jak

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #2 Ocena: 0

2017-09-15 21:09:44 (7 lat temu)

Posty: n/a

Mężczyzna

Konto usunięte

Mxaxgxdxa, masz opcje edytowania swoich wypowiedzi zamiast pisania jednej pod druga. A dlaczego do councilu?

Jeżeli zależy Ci na stworzeniu jedynej w swoim rodzaju atmosfery a także niezapomnianym doświadczeniu dla Ciebie a, także Twoich gości, zobacz stronę internetową l. muzyka na wese

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

MrAquario

Post #3 Ocena: 0

2017-09-15 21:15:32 (7 lat temu)

MrAquario

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2017-09-15 20:49:28, mxaxgxdxa napisał(a):
Miałam podobna sytuacje mój maz wzywał policje żeby mnie się pozbyć z dziećmi dzięki jego glupocie nawet zyskałam bo nie miałam się gdzie podziac z dwójka dzieci wiec dostalam socjalne mieszkanie.nawet kiedy wezwał policje nic nie z działała nie mogą cie wyrzucić czy nakazać się wynieść tym bardzie ze umowa jest na ciebie.jak chcesz więcej info pisz na priv


Cytat:

2017-09-15 20:51:29, mxaxgxdxa napisał(a):
A alimenty mój na dwoje płaci 56 tyg wiec ty na jedno na pewno nie zaplacisz 200 a nie zgadzaj się na polubowne dogadanie jak będziesz miał na papierze jesteś czysty a tak to nigdy nie wiesz co kobiecie strzeli do glowy


Cytat:

2017-09-15 21:01:26, mxaxgxdxa napisał(a):
Znam to ja rak miałam ze mi policja pod domem siedziała bo mi groził ze dzieci pirwie ale gdy sad nakazał mu widzenia z dziećmi a dzieci się go bały nie było zmuszania do niczego liczyło się bezpieczeństwo dzieci i emocje jakie temu towarzyszyly


Cytat:

2017-09-15 21:03:03, mxaxgxdxa napisał(a):
Możesz podejść do najbliższego cunsilu lub zadzwonić i tam ci dokładnie powiedzą co i jak


...a później Moderatorzy się mnie czepiają, że wytykam ludziom błędy, tylko jak tu nie wytykać skoro niektórych wypowiedzi naprawdę nie da się czytać *DONT_KNOW*

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Zrozpaczony

Post #4 Ocena: 0

2017-09-16 11:04:46 (7 lat temu)

Zrozpaczony

Posty: 16

Mężczyzna

Z nami od: 15-09-2017

Skąd: Wolwerhampton

Dzisiaj zona mowi o separacji, skad wziasc taki wniosek,gdzie go trzeba zlozyc i czy damy rade go sami wypelnic? Powiedzialem jej,ze mozemy podzielic sie pokojami i mieszkac dalej razem.nie wspominalem nic ze nikt mnie z tego mieszkania nie moze wyrzucic.czy bedac w oficjalnej separacji mozemy mieszkac razem? Czy jezeli zona uda sie do councilu i powie ze jestesmy w separacji to oni jej pomoga? Moze beda jej doplacac do 1bedroom ktore by wynajela? Nie wiem co robic? Pomozcie prosze bo juz wpadlem w depresje:(

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Turefu

Post #5 Ocena: 0

2017-09-16 11:33:48 (7 lat temu)

Turefu

Posty: 4026

Kobieta

Z nami od: 26-05-2013

Skąd: York

Mozna mieszkac razem I Byc w oficjalnej separacji, ale bedzie wtedy bardzo trudno przekonac sad I HMRC, ze Nie jestescie razem. Widze, ze zona sama Nie wie, czego chce. Moze jeszcze macie szanse?
Tu masz troche o legalnej separacji. https://www.gov.uk/legal-separation

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

Zrozpaczony

Post #6 Ocena: 0

2017-09-16 11:58:36 (7 lat temu)

Zrozpaczony

Posty: 16

Mężczyzna

Z nami od: 15-09-2017

Skąd: Wolwerhampton

Sam juz nie wiem,ja ja bardzo kocham a ona mowi ze juz przy mnie nie moze byc soba:(jeszcze 2tyg przed problemem bylismy na urlopie i chodzilismy po plazy zakochani jak malolaty (14lat juz razem) po powrocie do uk miala lekki wypadek jadac do pracy i powiedziala ze cale zycie jej przelecialo przed oczami.mysle ze juz mnie nie kocha i ten wypadek byl tylko pretekstem do zakonczenia. Chce sie dziewczyna wyszalec a przy mnie tylko problemy:((

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Turefu

Post #7 Ocena: 0

2017-09-16 12:39:35 (7 lat temu)

Turefu

Posty: 4026

Kobieta

Z nami od: 26-05-2013

Skąd: York

Uwazam, ze dzisiaj ludzie zbyt szybko wyrzucaja malzenstwo przez okno. Nie znam Waszej sytuacji, sam musisz ocenic, czy warto. Tak czy inaczej, nie wyprowadzaj sie z domu i jesli zona chce rozwodu/separacji, to ona powinna to zainicjowac . Moze minie jej ochota, gdy zobaczy cene.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

Post #8 Ocena: 0

2017-09-16 13:35:09 (7 lat temu)

Posty: n/a

Mężczyzna

Konto usunięte

Cytat:

2017-09-16 11:04:46, Zrozpaczony napisał(a):
Dzisiaj zona mowi o separacji, skad wziasc taki wniosek,gdzie go trzeba zlozyc i czy damy rade go sami wypelnic?


Skladacie w sadzie a formularz bierzecie albo z internetu albo bezposrednio z sadu, razem z ulotka pomagajaca to wypelnic. Ale co wy chcecie wypelniac razem? To ze jedno z Was zachowuje sie w sposob nie do przyjecia?

Koszt separacji sadowej: 365 funtow.
Jeżeli zależy Ci na stworzeniu jedynej w swoim rodzaju atmosfery a także niezapomnianym doświadczeniu dla Ciebie a, także Twoich gości, zobacz stronę internetową l. muzyka na wese

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Zrozpaczony

Post #9 Ocena: 0

2017-09-16 15:36:47 (7 lat temu)

Zrozpaczony

Posty: 16

Mężczyzna

Z nami od: 15-09-2017

Skąd: Wolwerhampton

Sam juz nie wiem,chcialem wszystko w zgodzie dlatego razem wypelnic i poniesc razem koszt. Czy podczas tej separacji sad od razu z automatu wyznacza alimenty?
Jeszcze mam pytanie czy bez tej separacji zona dostanie pomoc od panstwa (benefity) zeby mogla sie wyniesc na swoje?czy ta formalna separacja jest konieczna zeby otrzymala pomoc?
Nie dam rady mieszkac z nia pod jednym dachem. Serce krwawi

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Turefu

Post #10 Ocena: 0

2017-09-16 16:16:16 (7 lat temu)

Turefu

Posty: 4026

Kobieta

Z nami od: 26-05-2013

Skąd: York

Cytat:

2017-09-16 15:36:47, Zrozpaczony napisał(a):
Sam juz nie wiem,chcialem wszystko w zgodzie dlatego razem wypelnic i poniesc razem koszt. Czy podczas tej separacji sad od razu z automatu wyznacza alimenty?
Jeszcze mam pytanie czy bez tej separacji zona dostanie pomoc od panstwa (benefity) zeby mogla sie wyniesc na swoje?czy ta formalna separacja jest konieczna zeby otrzymala pomoc?
Nie dam rady mieszkac z nia pod jednym dachem. Serce krwawi

W UK sad nie wyznacza alimentow. Ludzie umawiaja sie miedzy soba, ale kwota nie powinna byc mniejsza niz ta wyliczona z kalkulatora.
https://www.gov.uk/calculate-your-child-maintenance
O zasilki zona moze sie starac i Ty tez, jesli zarabiasz niewiele. Formalna separacja nie jest konieczna. Zeby byla zgoda, obie strony musza wspolpracowac.
Z drugiej strony, jesli faktycznie jest tak zle, moze lepiej, zebys sie jednak wyprowadzil? Po co sobie psuc nerwy.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

Strona 3 z 9 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 ... 7 | 8 | 9 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,