MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Jesli nie chcesz mojej zguby bialego mercedesa daj mi luby!

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 4 z 6 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 ] - Skocz do strony

Str 4 z 6

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Wielim

Post #1 Ocena: 0

2017-08-19 06:50:12 (7 lat temu)

Wielim

Posty: 7568

Mężczyzna

Z nami od: 03-09-2013

Skąd: Londyn

Cytat:

2017-08-19 00:09:51, andypolo napisał(a):
Żonę moją poznałem na trzepaku.
To taki ówczesny portal randkowy.
I razem już jesteśmy dłużej niż byliśmy osobno.


*THUMBS UP**THUMBS UP**THUMBS UP*

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

galadriel

Post #2 Ocena: 0

2017-08-19 17:27:13 (7 lat temu)

galadriel

Posty: 14715

Kobieta

Z nami od: 29-01-2009

Skąd: Lothlorien

Cytat:

2017-08-18 22:47:27, xxxemi napisał(a):
Ja poznalam męża zaraz po maturze.Razem juz od 16 lat ,a w sobotę stuknie nam 10 jak jesteśmy małżeństwem (...)

I przyznam że gdybym dzisiaj była singlem to raczej już nie chciałabym wiązać się z kimś na stałe. Myślę że było by mi
wygodnie być samej.


Sobota. Gratulacje; )

Hmm, no niby wygodnie. Ale czegos jednak brakuje. Albo moze raczej kogos. to se tu ponarzekam, a co, moj temat to moge:-8

Z tym poznawaniem sie na trzepaku, czy w klubie dla motocyklistow. W realu. Bylo minelo. Tez bylam kiedys 10 lat mezatka. Czasy sie zmienily i gdzie tu kolejna bratnia dusze poznac. Wedlug mnie wiecej niz jedna taka spotykamy w zyciu. Ja spotkalam kilka, facetow i kobiety. Bratnia dusza- wspolny jezyk, nadawanie na tej samej fali. Dzielone wartosci, podobna emocjonalnosc. Zabawa w zdobywanie (sie) to co innego, to taka gra. Moze kogos to bawi. Mnie nie. Moe jak mialam 18 lat to jeszcze, ale juz dawno to nie to.

Czyli gdzie? W pracy. Na silowni. Niby moglabym jeszcze na studiach, ale to tez online, to sie nie liczy. W klubach raczej nie, tam podobno to siedlisko zainteresowanych przelotnym sexem nie zwiazkiem na stale. W sklepie. W pubie? Hmm, no sama do tego pubu nie pojde, jak jakas prostytutka bym chyba za tym barem wygldala, a poza tym tam zawsze roi sie od bywalcow, a co mi po facecie, ktory spedza wolny czas w pubie? Przyszlosci nam to nie wrozy. Hobby. No jezdze konno. Wiekszosc jezdzcow to kobiety, albo dzieci. No chyba, ze jakiegos traveleers'a znajde.

Jest paru fajnych ludzi na silowni. Sobie lubimy czas razem spedzac w jackuzii, pogawedki te sprawy. No, ale co z tego ze fajni, jak chemii nie ma. A reszta ani do tanca ani do rozanca, takie tam karki, zupelnie na innych falach nadaja. Kto tam jeszcze. Moj mechanik, ma dziewczyne, sie nawet chyba teraz beda pobierac. Denysta. Sikh prawdziwy taki, z zasadami, tez zajety. Potem paru zonatych facetow, paru alkoholikow, kilku pracoholikow. Moj byly manager, no ale on ma dziewczyne, beda sie hajtac.

No skoro ja taka wspaniala jestem to ta moja druga polowa tez musi byc niczym ten D'Artagnian czy inny taki:




No dobra, moze byc Subaru Impreza zamiast tego Mercedesa:-]

[ Ostatnio edytowany przez: galadriel 19-08-2017 17:34 ]

Magowie byli ludźmi cywilizowanymi, o wysokiej kulturze i wykształceniu. Kiedy mimowolnie stali się rozbitkami na bezludnej wyspie, natychmiast zrozumieli, że najważniejszą rzeczą jest zrzucenie na kogoś winy. Ostatni Kontynent, Terry Pratchett

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #3 Ocena: 0

2017-08-19 18:30:48 (7 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #4 Ocena: 0

2017-08-19 23:27:48 (7 lat temu)

Posty: n/a

Mężczyzna

Konto usunięte

Cytat:

2017-08-19 17:27:13, galadriel napisał(a):
W klubach raczej nie, tam podobno to siedlisko zainteresowanych przelotnym sexem nie zwiazkiem na stale. W sklepie. W pubie? Hmm, no sama do tego pubu nie pojde, jak jakas prostytutka bym chyba za tym barem wygldala, a poza tym tam zawsze roi sie od bywalcow, a co mi po facecie, ktory spedza wolny czas w pubie? Przyszlosci nam to nie wrozy.


Ja kiedys dalam sie mlodszemu ode mnie sasiadowi Trynidadczykowi zagadac w sklepie i wrocic razem w strone domu. Ten to dopiero byl zainteresowany seksem, zaden klub nie dorasta. A kumpela z pracy poznala meza w klubie prawie 10 lat temu. Po miesiacu juz u niego mieszkala, ale obecnie dalej sa malzenstwem i maja corke.

Nie ma regul. :)

Ja kiedys duzo chodzilam do klubow bo lubie tanczyc. Smialam sie wtedy ze przedstawiciele klasy tzw robotniczej pytaja: czym sie interesujesz? skad jestes? A faceci z klasy sredniej: czym sie zajmujesz bo ja jestem lekarzem / ksiegowym / itp? :D Zona szefa tlumaczyla ich ze dla nich praca to caly swiat... :-] Ale naprawde mozna przeroznych ludzi poznac w klubach. Ja polecam :)

----------
Ja kiedys na West Hampstead zostalam zagadnieta przez kogos w klubie kto mial bardzo trudna nazwe zawodu wlasnie, nie spamietalam fachowo, ale wytlumaczyl ze jest chirurgiem specjalizujacym sie w anatomii rak/ramion; arms surgeon. Byl z kolega psychiatra o ktorym mowil ze jest bardzo Freudian. Kimkolwiek byl, mowil angielszczyzna powyzej przecietnej. I ten facet swoja piekna angielszczyzna zapraszal mnie na kolacje na przyszlosc a ja mu powiedzialam ze mam meza - z ktorym i tak juz wtedy bylam w separacji. Taka ze mnie ofiara losu byla. Galadriel, polecam kluby, naprawde. :) Chodza ludzie w roznym wieku i z roznych drog zyciowych.

[ Ostatnio edytowany przez: KatyD 19-08-2017 23:38 ]

Jeżeli zależy Ci na stworzeniu jedynej w swoim rodzaju atmosfery a także niezapomnianym doświadczeniu dla Ciebie a, także Twoich gości, zobacz stronę internetową l. muzyka na wese

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

galadriel

Post #5 Ocena: 0

2017-08-20 00:18:16 (7 lat temu)

galadriel

Posty: 14715

Kobieta

Z nami od: 29-01-2009

Skąd: Lothlorien

No dobra,namowilas mnie. Nie ma to jak psychiatra i neurochirurg wieczorowa pora:-]
Magowie byli ludźmi cywilizowanymi, o wysokiej kulturze i wykształceniu. Kiedy mimowolnie stali się rozbitkami na bezludnej wyspie, natychmiast zrozumieli, że najważniejszą rzeczą jest zrzucenie na kogoś winy. Ostatni Kontynent, Terry Pratchett

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #6 Ocena: 0

2017-08-20 00:21:25 (7 lat temu)

Posty: n/a

Mężczyzna

Konto usunięte

Cytat:

2017-08-20 00:18:16, galadriel napisał(a):
No dobra,namowilas mnie. Nie ma to jak psychiatra i neurochirurg wieczorowa pora:-]


*ROFL*
Jeżeli zależy Ci na stworzeniu jedynej w swoim rodzaju atmosfery a także niezapomnianym doświadczeniu dla Ciebie a, także Twoich gości, zobacz stronę internetową l. muzyka na wese

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Richmond

Post #7 Ocena: 0

2017-08-20 22:12:52 (7 lat temu)

Richmond

Posty: 28860

Kobieta

Z nami od: 06-02-2007

Skąd: Surrey

Po tym jak ktos mowi albo pisze, mozna bardzo duzo dowiedziec sie. Latwo okreslic kto chodzil do prywatnej szkoly albo jest z upper class. Majatkiem nie musi wyrozniac sie, bo to rodzice mogli miec pieniadze, a mlodsze pokolenie ma tylko edukacje i walczy wlasnymi silami. Ja bym od razu wyeliminowala jednostke, ktore robi podstawowe bledy gramatyczne.

A poznac kogos mozna wszedzie, na ulicy, w sklepie, gdziekolwiek. Moj kolega poznal swoja dziewczyne w windzie w hotelu we Frankfurcie, byl w delegacji. Zapytalam sie go ile pieter mial ten hotel, zeby ocenic jak bardzo musial sie sprezac, zeby zaprosic dziewczyne na drinka. Okazalo sie, ze bylo tylko 9 pieter. Powiedzial, ze to wszystko jest bardzo losowe, spojrzenie, usmiech, rozpoczecie konwersacji na jakis temat, itp.

Chodzenie w miejsca nietypowe dla nas faktycznie daje male szanse spotkania bratniej duszy. W pubie, w piatek po pracy bedzie duzo ludzi i jest przekroj klientow, ale pojscie w srodku dnia, gdy sa tam stali bywalcy, niewatpliwie ogranicza wybor.
Carpe diem.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

myfreedom

Post #8 Ocena: 0

2017-08-22 01:08:46 (7 lat temu)

myfreedom

Posty: 656

Mężczyzna

Z nami od: 21-12-2008

Skąd: Kent

Mozna ba, moze najlepsze zwiazki poznaja sie w taki wlasnie sposob..follow white rabbit ;)
Dawno, dawno temu wybralem jeden list z moze czterystu i pojechalem na spotkanie z dziewczyna tak cudowna, ze nastepne 4 lata mego zycia byly jednymi z najlepszych, pojechalem i zobaczylem ja siedzaca przed..niewazne..zobaczyla mnie, podeszla, wyprostowala reke, zobaczylem jablko na jej dloni, powiedziala - to dla ciebie..bylem caly jej.

Moja zone poznalem na portalu randkowym, na pierwszej randce wytrzymalismy chyba godzine..bez seksu.

Ale fajnych facetow jest malo :) zycze powodzenia..

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

galadriel

Post #9 Ocena: 0

2017-08-22 21:41:38 (7 lat temu)

galadriel

Posty: 14715

Kobieta

Z nami od: 29-01-2009

Skąd: Lothlorien

Cytat:
Moja zone poznalem na portalu randkowym, na pierwszej randce wytrzymalismy chyba godzine..bez seksu.


:-] Super! ; )

Cytat:
Ale fajnych facetow jest malo :) zycze powodzenia..


Prawda. I dzieki; )

Obrazek

:-)
Magowie byli ludźmi cywilizowanymi, o wysokiej kulturze i wykształceniu. Kiedy mimowolnie stali się rozbitkami na bezludnej wyspie, natychmiast zrozumieli, że najważniejszą rzeczą jest zrzucenie na kogoś winy. Ostatni Kontynent, Terry Pratchett

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

stanislawski

Post #10 Ocena: 0

2017-08-22 21:59:57 (7 lat temu)

stanislawski

Posty: 7976

Mężczyzna

Z nami od: 10-04-2008

Skąd: Narnia

Ciekawy temat... Lata świetlne temu siedziałem w pracy wieczorem i czekałem na coś. Nudziło mi się - więc zarzuciłem sieć w sieci. Eksperymentalnie.
To wszystko nie było jeszcze wtedy takie cwane, za to darmowe i jednego wieczoru miałem całkiem niezły połów. Oczywiście dobry "copywriting" pewnie grał rolę.
Dziesięć kobiet. Niestety, mój wybór okazał się chybiony. Zdjęcia kłamały. Osoba fajna, chętna do wszystkiego... ale to tyle.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

Strona 4 z 6 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,