MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Jesli nie chcesz mojej zguby bialego mercedesa daj mi luby!

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 3 z 6 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 ] - Skocz do strony

Str 3 z 6

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

gromak

Post #1 Ocena: 0

2017-08-17 19:12:56 (7 lat temu)

gromak

Posty: 50

Mężczyzna

Z nami od: 13-12-2015

Skąd: Manchester

A gdzie poznajesz te co-tydzień-nowe-dziewczyny, jeśli można zapytać, bo o tym w sumie jest temat?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

cris82

Post #2 Ocena: 0

2017-08-17 19:27:39 (7 lat temu)

cris82

Posty: 10563

Mężczyzna

Z nami od: 16-11-2014

Skąd: .

jestem w zwiazku nie poznaje juz zadnych kobiet od 2 lat
w uk polecam angielskie puby z parkietami do tanczenia gdzie tez chodzi duzo Polek mieszkam w leciester akurat swoja dziewczyne poznalem na pl imprezie ale badoo jest darmowe i jest masa uzytkownikow kiedys spotkalem sie z jedna dziewczyna na szybki spacer jak ja odprowadzilem do domu to okazalo sie ze mieszka 3 domy ode mnie hehe

ogolnie jak spedzasz weekendy z kuplami popijajac piwcio albo betoniac przed tv to nikogo nie poznasz
jest tu sporo facetow narzekajac i pie...cych farmazony o tym ze Polki tylko z anglikami i czarnymi sie prowadza ale kto by chcial sie spotykac z typem ktory moze jej zaproponowac 4 zubry w puszczce na sobotni wieczor
jak cos soba reprezentujesz to naprawde wybor jest tutaj mega bo dziewczyny marza o jakims normalnym facecie na zwiazek

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #3 Ocena: 0

2017-08-17 20:49:12 (7 lat temu)

Posty: n/a

Mężczyzna

Konto usunięte

Cytat:

2017-08-17 17:32:32, galadriel napisał(a):
No dobra, a teraz najciekawsze, przynajmniej u mnie na silowni sie burzliwa dyskusja wywiazala w temacie: wyladowac w lozku na pierwszej randce czy nie?


Ha, na pierwszej bym nie probowala. Ale jak juz sie tu wywnetrzam to powiem Gal ze kiedys czulam sie na tyle sfrustrowana ze postanowilam zlowic jednego takiego na jedna noc - wczesniej go widzialam ze dwa razy i byl inteligentny, ksiegowy zreszta, no i fizycznie wedlug mnie dorodny, wysoki i codziennie chadzal na silownie. Oczywiscie latwo dal sie zaprosic do mnie ale plan jednej nocy jakby sie nie udal bo bylismy razem prawie dwa lata pozniej. Ale trzeba uwazac! Wspollokator mojego kolegi, tego co mi zrobil zdjecie profilowe, zlapal chorobe weneryczna od chetnej pani ktora spotkal wlasnie przez strone randkowa :-[
Jeżeli zależy Ci na stworzeniu jedynej w swoim rodzaju atmosfery a także niezapomnianym doświadczeniu dla Ciebie a, także Twoich gości, zobacz stronę internetową l. muzyka na wese

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Richmond

Post #4 Ocena: 0

2017-08-17 22:07:42 (7 lat temu)

Richmond

Posty: 28849

Kobieta

Z nami od: 06-02-2007

Skąd: Surrey

Gal, a moze po prostu kup sobie tego bialego Mercedesa? ;-) Moze pasazer znajdzie sie sam.
Carpe diem.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

galadriel

Post #5 Ocena: 0

2017-08-17 22:30:59 (7 lat temu)

galadriel

Posty: 14700

Kobieta

Z nami od: 29-01-2009

Skąd: Lothlorien

@J_J a ty byles kristorrent w poprzednim wcieleniu, ze kolano pamietasz? : )

@KD, no wlasnie to dodatkowy minus, nie dosc ze zwyczajnie to moze byc "nie to" to w dodatku jeszcze nie wiadomo czym to to sie moze podzielic/ zarazic; )

@ Rich: pracuje nad tym. A cos polecasz, jakies deal'e ostatnio?;)

@gromak, zgadzam sie zycie singla jest gorsze od zycia w zwiazku.

Cytat:
mam takie czasami wrażenie, że Polki na emigracji albo mają partnerów, albo ich nie szukają.


To tez poniekad true. W skali mikro ze mna za przyklad: jako mezatka to mnie te wszystkie strony randkowe nie interesowaly (natomiast przypadkiem poznalam kogos na innym forum). A jak w koncu zostalam "singlem z odzysku" to rok mi zajelo pozbieranie sie po wszystkim. I dopiero teraz zaczelam sie rozgladac. Czy to na silowni, czy na randkowej GS.

Z punktu widzenia kobiety to zaden fun co tydzien z kims innym do tych restaruracji chodzic albo samej to w ogole.

Co do facetow na GS, zapewne jest powod dla ktorego albo sa rozwiedzeni, albo zyjac sobie fajnie nagle sie obudzili w wieku lat 40 i co? Kasa, z kariera, zwiedzili pol swiata i fajnie, latwo i przyjemnie im sie zylo, aale z wiekiem priorytey sie zmieniaja, a oni juz nie sa " 30- letnimi singlami" tylko po prostu samotnymi facetami po 40- tce...

Ile razy w zyciu mozna trafic na bratnia dusze? Jest jakis limit?

@ cris82 , he he dobre:

Cytat:
jest tu sporo facetow narzekajac i pie...cych farmazony o tym ze Polki tylko z anglikami i czarnymi sie prowadza ale kto by chcial sie spotykac z typem ktory moze jej zaproponowac 4 zubry w puszczce na sobotni wieczor


:-)

[ Ostatnio edytowany przez: galadriel 17-08-2017 23:03 ]

Magowie byli ludźmi cywilizowanymi, o wysokiej kulturze i wykształceniu. Kiedy mimowolnie stali się rozbitkami na bezludnej wyspie, natychmiast zrozumieli, że najważniejszą rzeczą jest zrzucenie na kogoś winy. Ostatni Kontynent, Terry Pratchett

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

gromak

Post #6 Ocena: 0

2017-08-18 16:51:08 (7 lat temu)

gromak

Posty: 50

Mężczyzna

Z nami od: 13-12-2015

Skąd: Manchester

Cytat:

2017-08-17 22:30:59, galadriel napisał(a):

Ile razy w zyciu mozna trafic na bratnia dusze? Jest jakis limit?



Ja tam nigdy chyba jeszcze bratniej duszy nie spotkałem, to się nie będę wymądrzał, ale wydaje mi się, że bratnią duszę wystarczy spotkać jeden raz i już wtedy zostaje na zawsze.

A jak już tak się tu uzewnętrzniamy, to z tym seksem na pierwszej randce... No właśnie chyba to jest podstawowy problem, bo najbardziej podobały mi się dziewczyny, o które trzeba było trochę zabiegać - nie mam tu na myśli jakiegoś głupiego droczenia, ale zwyczajnie zasadę minimum trzech randek. Podobnie jak @KatyD, u mnie też jak już się seks na pierwszym spotkaniu wydarzył, to zawsze kończył się związkiem, tyle, że u mnie za każdym razem nieudanym (7 lat małżeństwa i 3 lata związku) - chociaż wnioskując po ich długości, to chyba nie ma na to reguły ;) Dzisiaj, kiedy już jestem trochę starszy, to uznałbym to za zbyt łatwą zdobycz, obojętnie jak bardzo ja nie podobałbym się kobiecie, a ona mi. Poprzedni mój związek wyglądał tak: znajomość w internecie, po miesiącu przylatuje do mnie, na pierwszym spotkaniu seks, dwa spotkania w Polsce i za 4 razem mieszkaliśmy już razem - przez to ominąłem to co w poznawaniu kobiety najlepsze - randkowanie i zdobywanie tej kobiety poprzez udowadnianie, że jestem jej wart. Ale co kto lubi - ja tam bym wolał mieć możliwość zarobienia 10 milionów dolarów aniżeli je wygrać na loterii.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

gotman25

Post #7 Ocena: 0

2017-08-18 17:26:45 (7 lat temu)

gotman25

Posty: 424

Mężczyzna

Z nami od: 28-03-2006

Skąd: Mansfield

Moja zone poznalem na czeteri na kanale moto czu automoto 14 lat temu.
Od 7 lat jestemy malzenstwem.

Takze da sie:D

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer SkypeNumer gadu-gadu

Gabo72

Post #8 Ocena: 0

2017-08-18 21:28:20 (7 lat temu)

Gabo72

Posty: 203

Kobieta

Z nami od: 25-03-2011

Skąd: Hayes

Zwiazek z portalu randkowego. W marcu stuknelo nam 10 lat

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

xxxemi

Post #9 Ocena: 0

2017-08-18 22:47:27 (7 lat temu)

xxxemi

Posty: 714

Kobieta

Z nami od: 28-12-2011

Skąd: kto wie?

Ja poznalam męża zaraz po maturze.Razem juz od 16 lat ,a w sobotę stuknie nam 10 jak jesteśmy małżeństwem.

Nie zawsze bylo różowo, ale kochamy się i walczymy o to żeby ten związek dalej był "żywy ".

I przyznam że gdybym dzisiaj była singlem to raczej już nie chciałabym wiązać się z kimś na stałe. Myślę że było by mi
wygodnie być samej.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

andypolo

Post #10 Ocena: 0

2017-08-19 00:09:51 (7 lat temu)

andypolo

Posty: 2980

Mężczyzna

Z nami od: 27-03-2010

Skąd: C-L-S

Żonę moją poznałem na trzepaku.
To taki ówczesny portal randkowy.
I razem już jesteśmy dłużej niż byliśmy osobno.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 3 z 6 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,