MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Alimenty oczami faceta

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 2 z 3 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ] - Skocz do strony

Str 2 z 3

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Adacymru

Post #1 Ocena: 0

2017-07-02 10:43:39 (7 lat temu)

Adacymru

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2017-07-02 09:13:50, kasiachery napisał(a):
Cytat:

2017-07-01 16:04:07, Sate777 napisał(a):
Jak by o mnie chodzilo to zrobiłbym wszystko żeby w takiej sytuacji placic jak najmniejsze alimenty a za zaoszczędzone pieniądze zabrałbym dzieci na jakies wypasione wakacje. Żeby mialy o czym mamusi opowiadać...

Zreszta zawsze możesz dorzucić kieszonkowe dzieciom, kupić im jakieś markowe ciuchy czy czego tam fajnego potrzebuja. Oczywiście zbierając rachunki. Nie wiem jak w UK ale w PL ma to znaczenie na sprawach o alimenty.

Sorry , może jestem troche złośliwy ale nie lubie nocnych zmian i chytrych kobiet :-).



dobrze prawisz *THUMBS UP*


Ciekawe podejscie, bo dziecku na codzien nie potrzeba dachu nad glowa, ogrzewania, jedzenia, ubrania, czy innych rzeczy do rozwoju, tylko raz do roku jak rodzic rzuci biletami na wakacje. Przy takim podejsciu to dziwilabym sie ze dziecko chcialoby cokolwiek od rodzica ktory chce tylko na pokaz dokladac sie do jego utrzymania.

Czyli jak jeden rodzic zatrzymuje swoje dochody tylko na swoje wydatki to jest ok, a drugi rodzic wychowujacy dzieci powinien w szmatach i na boso chodzic bo jego dochody nie moga byc wydawana na nic innego tylko na dzieci?

Dziwie sie ze jest takie poparcie dla podejscia rodzicow ktorzy potrafia sie odwrocic na piecie i wypiac sie na swoje dzieci po to zeby dopiec drugiemu rodzicowi. Zaiste piekny przyklad dla swoich dzieci, ktore same sobie takich rodzicow nie wybraly.
Ada

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

valis0

Post #2 Ocena: 0

2017-07-02 11:47:06 (7 lat temu)

valis0

Posty: 442

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 24-03-2017

Skąd: Birmingham

Cytat:

2017-07-02 10:43:39, Adacymru napisał(a):
Cytat:

2017-07-02 09:13:50, kasiachery napisał(a):
Cytat:

2017-07-01 16:04:07, Sate777 napisał(a):
Jak by o mnie chodzilo to zrobiłbym wszystko żeby w takiej sytuacji placic jak najmniejsze alimenty a za zaoszczędzone pieniądze zabrałbym dzieci na jakies wypasione wakacje. Żeby mialy o czym mamusi opowiadać...

Zreszta zawsze możesz dorzucić kieszonkowe dzieciom, kupić im jakieś markowe ciuchy czy czego tam fajnego potrzebuja. Oczywiście zbierając rachunki. Nie wiem jak w UK ale w PL ma to znaczenie na sprawach o alimenty.

Sorry , może jestem troche złośliwy ale nie lubie nocnych zmian i chytrych kobiet :-).



dobrze prawisz *THUMBS UP*


Ciekawe podejscie, bo dziecku na codzien nie potrzeba dachu nad glowa, ogrzewania, jedzenia, ubrania, czy innych rzeczy do rozwoju, tylko raz do roku jak rodzic rzuci biletami na wakacje. Przy takim podejsciu to dziwilabym sie ze dziecko chcialoby cokolwiek od rodzica ktory chce tylko na pokaz dokladac sie do jego utrzymania.

Czyli jak jeden rodzic zatrzymuje swoje dochody tylko na swoje wydatki to jest ok, a drugi rodzic wychowujacy dzieci powinien w szmatach i na boso chodzic bo jego dochody nie moga byc wydawana na nic innego tylko na dzieci?

Dziwie sie ze jest takie poparcie dla podejscia rodzicow ktorzy potrafia sie odwrocic na piecie i wypiac sie na swoje dzieci po to zeby dopiec drugiemu rodzicowi. Zaiste piekny przyklad dla swoich dzieci, ktore same sobie takich rodzicow nie wybraly.



Wiesz, po twoim wpisie można się zorientować że mało wiesz o życiu. Cieplutki domek, kochający mąż, wspaniałe dzieci, ułożone. Piniądza w bród. Sielanka.
Natomiast autor wątku jest typowym przykładem ojca, który jest bez szans w starciu z systemem sądów rodzinnych.
Matka może się puszczać, pić, znęcać nad dziećmi, dawać w nosa etc. a i tak dzieci będą jej przydzielone. Ojciec dzieci służy tylko jako bankomat. Oczywiście bez żadnych gwarancji na co idą jego ciężko zarobione pieniądze.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Adacymru

Post #3 Ocena: 0

2017-07-02 12:43:33 (7 lat temu)

Adacymru

Posty: n/a

Konto usunięte

"Jego pieniadze" nigdy nie beda tylko jego do czasu jak ma dzieci ktore sa niepelnoletnie a alimenty to nie sa oplaty jak "pay as you go" i to ze jeden rodzic przekazuje pieniadze na zycie dzieci zamieszkalych z drugim rodzicem, nie daje mu prawa do kontrolowania zycia bylego partnera. Czesto poprzez ograniczenia w wyplacie alimentow rodzic stara sie zachowac kontrole z pod jakiej wymknal sie drugi rodzic.



Ty tez nic nie wiesz o mnie wiec nie komentuj mogego zycia. Ja wyrazilam swoje zdanie w odniesieniu do podejscia ze sukces zycia ktos uwaza pozbawienie dzieci swoich srodkow do zycia.
Ada

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Mieszko

Post #4 Ocena: 0

2017-07-02 13:34:27 (7 lat temu)

Mieszko

Posty: 1536

Kobieta

Z nami od: 16-07-2009

Skąd: Hastings

Cytat:

2017-07-02 12:43:33, Adacymru napisał(a):
Ja wyrazilam swoje zdanie w odniesieniu do podejscia ze sukces zycia ktos uwaza pozbawienie dzieci swoich srodkow do zycia.


Wiadomo, że co tam takie dziecko potrzebuje? Niewiele. Dlatego nie ma co płącić i sponsorować "butów i perfumów".

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

cris82

Post #5 Ocena: 0

2017-07-02 13:56:11 (7 lat temu)

cris82

Posty: 10563

Mężczyzna

Z nami od: 16-11-2014

Skąd: .

Fakty sa takie ze te alimenty w anglii to wcale nie sa jakies duze kwoty ja widze ile kosztuje pies rocznie a co dopiero dziecko

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

vlade

Post #6 Ocena: 0

2017-07-02 14:31:11 (7 lat temu)

vlade

Posty: 330

Mężczyzna

Z nami od: 01-04-2006

Zgodze sie z Chris wychodza smieszne pieniadze w porownaniu do wydatkow jakie sie ponosi. Przeliczyłem ile ja bym musiał płacić na dzieci albo mnie żon wpłacić to z ekonomicznego punktu widzenia nie opłaca sie osobie która wychowuje dzieci.
I tu wchodzimy bardziej w psychologię ze były/była myśli ze płaci byłej/byłemu... Zapominając o własnych dzieciach nawet płacąc takie małe pieniądze.
A nierówność wobec prawa to inna bajka, trochę wody jeszcze musi upłynąć zanim prawa i obowiązki się zrównają. Ostatnio oglądałem "red pill" film, warty obejrzenia dla ludzi którzy nie są zapatrzeni w jeden jedynie słuszny porządek świata i role jakie się w nim pełni. bez komentarza.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

cris82

Post #7 Ocena: 0

2017-07-02 15:04:46 (7 lat temu)

cris82

Posty: 10563

Mężczyzna

Z nami od: 16-11-2014

Skąd: .

Dlatego tak wazny jest wybor odpowiednej kobiety ja obserwuje jak moja dziewczyna obchodzi sie z dziecmi to wiem ze gdyby nam nie wyszlo to dziecko mialoby jak w niebie i nie musialbym sie martwic ze czegos mu zabraknie

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

stanislawski

Post #8 Ocena: 0

2017-07-02 15:58:14 (7 lat temu)

stanislawski

Posty: 7976

Mężczyzna

Z nami od: 10-04-2008

Skąd: Narnia

Cytat:

2017-07-02 12:43:33, Adacymru napisał(a):
"Jego pieniadze" nigdy nie beda tylko jego do czasu jak ma dzieci ktore sa niepelnoletnie a alimenty to nie sa oplaty jak "pay as you go" i to ze jeden rodzic przekazuje pieniadze na zycie dzieci zamieszkalych z drugim rodzicem, nie daje mu prawa do kontrolowania zycia bylego partnera. Czesto poprzez ograniczenia w wyplacie alimentow rodzic stara sie zachowac kontrole z pod jakiej wymknal sie drugi rodzic.



I na odwrót.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

kasiachery

Post #9 Ocena: 0

2017-07-03 09:13:57 (7 lat temu)

kasiachery

Posty: 1528

Kobieta

Z nami od: 17-06-2013

Skąd: wypizdowek

Cytat:

2017-07-02 13:56:11, cris82 napisał(a):
Fakty sa takie ze te alimenty w anglii to wcale nie sa jakies duze kwoty ja widze ile kosztuje pies rocznie a co dopiero dziecko


i wslanie dlatego smaotny rodzic dosatje duzo taxow ktore "wyrownuja" kwote alimenow. Moja sasiadka babka po 50(!) ma 2 dzieci 12l i 9l i powiem, wam, z ex maz nie placi alimentow bo uciekl do polski za 3 wyroki. A ona pracuje 16h tyg dostaje kase z taxow i widac, ze sie dobrze powodzi bo ubiera sie lepiej ode mnie co ja mam 15 lat mniej, dom fajnie urzadzony, na opiekunke nie wydaje bo zostawia je same w domu jak idzie do pracy gdy sa ferie w szkole. Samotni rodzice tak zle tu nie maja.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Turefu

Post #10 Ocena: 0

2017-07-03 11:43:01 (7 lat temu)

Turefu

Posty: 4026

Kobieta

Z nami od: 26-05-2013

Skąd: York

Co w tym niezwyklego, ze kobieta po piedziesiatce ma dwoje dzieci w wieku szkolnym? Jak ktos niewiele umie, to faktycznie siedzenie na benefitach wydaje sie atrakcyjna opcja. Ale wystarczy, ze samotny rodzic dwojki dzieci zarabia wcale nie olbrzymia pensje 33k rocznie I nie dostanie zadnych tax credits, a co tu kryc, posiadanie dzieci limituje mozliwosc nadgodzin . Dzieci maja jedna wspolna ceche: rosna. Kiedys te tax credits sie skoncza I co wtedy?
OP dostal rade, jak w sposob legalny I skuteczny zmiejszyc alimenty: brac dzieci na noc do siebie trzy , cztery razy w tygodniu. To nie wina "pan feministek" ze sie do tej rady nie ustosunkowal .

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

Strona 2 z 3 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,