MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Przyjazd do UK z rodzina

następna strona » | ostatnia »

Strona 1 z 3 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ] - Skocz do strony

Postów: 20

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Ibell12

Post #1 Ocena: 0

2017-06-02 09:28:47 (7 lat temu)

Ibell12

Posty: 14

Kobieta

Z nami od: 01-06-2017

Skąd: Londyn


Witam serdecznie :)

Słuchajcie szukam porady odnośnie miejsca zamieszkania z 2 małych dzieci 3 i 5 lat na przedmieściach Londynu...
Mój mąż jest w Londynie od ponad roku.. ma dobrą pracę i nie wyobraża sobie powrotu do Polski do "DOBREJ ZMIANY:)" w zupełności się z nim zgadzam i planuję przeprowadzić się z dziećmi już w lipcu jak tylko skończą przedszkole.
Mam kilka pytań i oczywiście wiele wątpliwości dopiero teraz się zarejestrowałam na forum bo widze że można uzyskać wszystkie niezbędna informacje i jest tutaj dużo MAM :)

1) Szukam przyjaznej miejscowości jeśli chodzi o dzieci, córcia ma 5 lat więc pojdzie do szkoły synek 3 wiec pewnie do przedszkola zależy nam na bezpiecznej lokalizacji z dobrymi szkołami ( mąż chciałby Londyn) ja niestety obawaim się tego zgiełku więc wolałabym cos w pobliżu z dobrym dojazdem. Oczywiście jeśli podacie miejsca w Londynie które są SUPER z atrakcjami dla maluchów, parkami i szkołami to jak najbardziej :)

Dajcie proszę znać gdzie jest fajnie, spokojnie bezpiecznie i EDUKACYJNIE w miarę możliwości oczywiście wysoko :) i tolerancyjnie :)

z góry serdecznie dziękuje Wszystkim :)




Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Richmond

Post #2 Ocena: 0

2017-06-02 09:30:09 (7 lat temu)

Richmond

Posty: 28849

Kobieta

Z nami od: 06-02-2007

Skąd: Surrey

Wszystko rozbija sie o to, gdzie pracuje maz, w jakiej lokalizacji/czesci Londynu. W zaleznosci od tego mozna dobrac jakies przedmiescia lub miejscowosc poza miastem z dobrym dojazdem.
Carpe diem.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #3 Ocena: 0

2017-06-02 09:30:52 (7 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Ibell12

Post #4 Ocena: 0

2017-06-02 10:19:43 (7 lat temu)

Ibell12

Posty: 14

Kobieta

Z nami od: 01-06-2017

Skąd: Londyn


Hej.
Mąż pracuje w zachodniej części Londynu ale jego przerzucają co jakiś czas jest mobilny wieć nie za bardzo chciałabym szukac domu pod miejsce pracy... ponieważ nie ma to sensu...
chociaż teraz zapowiada się że przez najbliższy rok będzie w tej zachodniej części ale nie wiem czy na nia mam konkretenie stawiać...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Ibell12

Post #5 Ocena: 0

2017-06-02 10:22:54 (7 lat temu)

Ibell12

Posty: 14

Kobieta

Z nami od: 01-06-2017

Skąd: Londyn


Nie mogę się doszukać, tak na prawdę żadnych opinii na forum odnośnie miejscowości poza Londynem. Jedynie doczytałam że wschodu nie polecają ...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

AgentOrange

Post #6 Ocena: 0

2017-06-02 11:35:33 (7 lat temu)

AgentOrange

Posty: 2362

Mężczyzna

Z nami od: 17-05-2015

Skąd: Twickenham

Zoopla.co.uk to taki portal do szukania wynajmu/kupna mieszkan i domow. Jak szukasz w danej okolicy to przy okazji widzisz oceny szkól dane przez Ofsted - taki rzadowe biuro oceniajace szkole. Szukaj dobrych szkól na poludniowy zachod od Londynu - Richmond, Teddington, ew. Kingston. Tam jest duzo zieleni, parki i dobry dojazd do Londynu.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #7 Ocena: 0

2017-06-02 12:31:16 (7 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Ibell12

Post #8 Ocena: 0

2017-06-02 13:48:20 (7 lat temu)

Ibell12

Posty: 14

Kobieta

Z nami od: 01-06-2017

Skąd: Londyn



DZiekuje :)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Richmond

Post #9 Ocena: 0

2017-06-02 17:34:28 (7 lat temu)

Richmond

Posty: 28849

Kobieta

Z nami od: 06-02-2007

Skąd: Surrey

Na zachodzie, jak wyzej: Richmond (najdrozej), Kingston (troche taniej, dobre szkoly), Surbiton (taniej, dobre szkoly, szybki pociag do Waterloo). Poza Londynem: Woking, Guildford, inne miejscowosci w okolicy lezace na trasie szybkich pociagow. Ale z Woking trzeba uwazac, zeby nie mieszkac za blisko meczetu lub w socjalnej dzielnicy.

Na poludniu Londynu, trzeba zjechac ponizej Croydon i Purley i tam masz w miare spoko miejsca: Kenley, Whyteleafe, Warlingham (duza szkola panstwowa), Riddlesdown (duza szkola), Caterham (brak panstwowego liceum, tylko prywatne).
Carpe diem.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Ibell12

Post #10 Ocena: 0

2017-06-03 07:17:47 (7 lat temu)

Ibell12

Posty: 14

Kobieta

Z nami od: 01-06-2017

Skąd: Londyn


A jeśli chodzi o ostatnie strefy Londynu na zachodzie od północy po południowy zachód? Podałam mężowi te lokalizacje wyżej o powiedział ze za daleko.... teraz jeździ z wood green metrem i przesiada się w kolejkę na zachód gdzie przy Tamizie pracuje i dojeżdża 2 godz....

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 1 z 3 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ] - Skocz do strony

następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,