MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Ukrycie informacji przez council

« poprzednia strona

Strona 7 z 7 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 5 | 6 | 7 ] - Skocz do strony

Str 7 z 7

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

valis0

Post #1 Ocena: 0

2017-05-28 21:18:36 (7 lat temu)

valis0

Posty: 442

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 24-03-2017

Skąd: Birmingham

Cytat:

2017-05-28 21:07:42, Petryska napisał(a):
@AgentOrange,hipokryto, nie nazywaj mnie "paniusia z patologicznego srodowiska" jesli sam rownasz z blotem osoby w internecie, ktore nic Ci nie zrobily. Jesli nikt Ci tego wczesniej nie powiedzial (bo podejrzewam, ze tylko w taki sposob zachowujesz sie w swiecie wirtualnym) - w ten sposob mozesz mowic sobie o osobach, ktore znasz, na pewno nie o mnie. Jesli nie umiesz czytac ze zrozumieniem to polecam sie cofnac do szkoly, bo odpowiedzi na wszystkie Twoje zarzuty (a raczej bezsensowny i bezpodstawny hejt na poziomie przedszkola) sa w postach powyzej, nie pisz na slepo skoro nie chce Ci sie czytac. Rowniez jestem podatnikiem, tak samo, jak i Ty i tez z moich pieniedzy idzie na wiele rzeczy, ktore mi moga nie pasowac, ale co mam zrobic? Wybierajac Anglie wiedzialam, jak dziala system, a jesli tak bardzo przeszkadza Ci fakt, ze ludzie "pasozytuja na Twoich pieniadzach" to jaki problem kupic bilet do Polski i oszczedzic sobie nerwow, a nie wylewac zale na forum I jeszcze obrazac ludzi Ci nieznanych?
Jesli wyslalabym paczke, to ktos dostalby to za darmo, po pierwsze. Po drugie w tym wypadku pretensje moglyby miec, jesli maskotka nie bylaby w ogole zdolna do uzytku - przeciez jest za darmo! Zreszta, nie wiem, czy sie orientujesz, czy Twoja ignorancja Ci na to nie pozwala, lub nienawisc bo ktos inny to dostaje a nie Ty, ale nawet rzeczy do oddania dla dzieci z Domu Dziecka musza byc w dobrym stanie.
@Wielim taka sama rada - jesli cokolwiek Ci nie odpowiada to mozesz rowniez do Polski wrocic i nikt Was nie bedzie "okradal". Tak samo wypowiadalam sie wczesniej - jak trafisz do szpitala to tez bedziesz placil ze swoich prywatnych pieniedzy? Niewazne czy tu czy w Polsce, gdzies, gdzie placisz podatki. Bo rowniez suma, ktora odlozyles, starczylaby na maksymalnie tydzien Twojego pobytu w placowce, wiec jestes drugim hipokryta, ktory nie patrzac na siebie szuka pretekstu, by przyczepic sie do kogos innego, co juz zauwazyl inny forumowicz. I Twoj przyklad rowniez jest nieadekwatny - ODDAJE sukienke, nie ona za nia mi placi, niezaleznie jaka kwote. I tak, doplacilabym jej, jesli okazaloby sie, ze ona dostala po zalozeniu jej wysypki, czy poniosla konsekwencje jakiekolwiek. Jeden madry z drugim, Wam rowniez nikt nie zabrania miec domu z councilu, macie to samo prawo. A jesli Ty zarabiasz wiecej i masz zal, ze musisz placic wieksze podatki, to kto broni Ci przeniesc Ci sie do gorszej pracy? Naprawde w tym momencie Ci wspolczuje, ze zarabiasz wiecej i dlatego wiecej musisz oddawac, na pewno przy tym cierpisz...a jednak nie. To TY jestes osoba, przy ktorej wychodzi ludzka chciwosc, bo chcialbys zarabiac wiecej, a podatki placic adekwatne do najnizszej krajowej. Zenada. @valis0 zniewiesciali jestescie tylko Wy. Nie zyje na benefitach, pracuje, dom z councilu mam, prawda, ale jestem na pewno lepszym czlowiekiem niz Wy - po pracy przenoszacy stres na anonimowe osoby, bo przez pracy pewnie nie pisniecie ani slowem, a przez Wasz charakter pewnie nawet sasiedzi unikaja Was jak ognia. Chociaz i tak na bank jeden z drugim wyglada przez okno i wchodzi z butami w ich zycie, zeby sprawdzic, czy nie maja lepiej, a jesli tak - jak mozna doniesc, ot tak, dla Waszej wlasnej satysfakcji i podbudowania ego. Nie pozdrawiam i nie bede juz odpowiadac na komentarze tych trzech osob, ponizej jakiejkolwiek krytyki. Polecam dla rozladowania przejsc sie na spacer, bo ostatnio pogoda ladna, a nie udzielac sie w kazdym temacie zasada kopiuj-wklej, w dodatku z wylaczonym monitorem, bo nawet nie potraficie odpowiedziec na cokolwiek sensownie, tylko na zasadzie typowego Polaka - a zeby mocniej, zeby tylko sie przyczepic, nie wiem do czego i watku nie czytam, wiec polece standardowo. Ze na da. Ale jesli komus to pomaga to zachecam zalozyc specjalny watek do tego. Pozdrawia osoba, ktora ma zycie poza internetem :)

No i wszystkim się oberwało :-]
W tak beznadziejnych przypadkach muszę tylko zacytować słynne słowa ...
"Nie pytaj, co twój kraj może zrobić dla ciebie, zapytaj, co ty możesz zrobić dla swojego kraju".

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Petryska

Post #2 Ocena: 0

2017-05-28 21:31:21 (7 lat temu)

Petryska

Posty: n/a

Konto usunięte

@valis0 beznadziejny przypadek jest wtedy, gdy kobiecie, ktora napisala cos na poziomie odpowiadasz cos o orgazmach :-] nie wszystkim, a tym, ktorzy wypisuja naprawde glupoty. nie ma w mojej wypowiedzi nic, co nie byloby zgodne z prawda. jak chcecie mozecie komentowac sobie do woli, przestaje czytac te nedzne wypociny, a i bede nawet zadowolona, jak dzieki mojemu wpisowi ludzie stana sie szczesliwsi, przez leczenie kompleksow. Ale moderatorom polecam wglad w ich posty - zarowno tu, jak i w innych tematach, bo w moim na pewno regulamin zostal naruszony, nic z tego, ze to forum publiczne. Wypowiedzi na temat nie sa, bezpodstawnie obrazaja moja osobe, przytaczajac argumenty, ktore mozna zdementowac czytajac moje poprzednie posty, pozdrawiam.

[ Ostatnio edytowany przez: Petryska 28-05-2017 21:51 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

valis0

Post #3 Ocena: 0

2017-05-28 21:49:40 (7 lat temu)

valis0

Posty: 442

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 24-03-2017

Skąd: Birmingham

Cytat:

2017-05-28 21:31:21, Petryska napisał(a):
@valis0 nie wszystkim, a tym, ktorzy wypisuja naprawde glupoty. nie ma w mojej wypowiedzi nic, co nie byloby zgodne z prawda. jak chcecie mozecie komentowac sobie do woli, przestaje czytac te nedzne wypociny, a i bede nawet zadowolona, jak dzieki mojemu wpisowi ludzie stana sie szczesliwsi, przez leczenie kompleksow. Ale moderatorom polecam wglad w ich posty - zarowno tu, jak i w innych tematach, bo w moim na pewno regulamin zostal naruszony, nic z tego, ze to forum publiczne. Wypowiedzi na temat nie sa, bezpodstawnie obrazaja moja osobe, przytaczajac argumenty, ktore mozna zdementowac czytajac moje poprzednie posty, pozdrawiam.

[ Ostatnio edytowany przez: <i>Petryska</i> 28-05-2017 21:33 ]




Kobito, w którym momencie ktoś cię obraził ? Ty nie musisz niczego moderatorom sugerować. Zawsze możesz zgłosić obrażliwy wpis.
Problem z tym domem może mieć zupełnie inne podłoże. Otóż oprócz tradycyjnych migren, spadło ci libido, bo zamiast myśleć o czymś przyjemnym, skupiasz się na trupach.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Petryska

Post #4 Ocena: 0

2017-05-28 21:52:42 (7 lat temu)

Petryska

Posty: n/a

Konto usunięte

I zaraz to zrobię. Nie wiem, jak do Ciebie sie zwracaja ludzie, ale bezpodstawne nazywanie pasozytem i paniusia z patologii nie jest komplementem, informuje na przyszlosc.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

valis0

Post #5 Ocena: 0

2017-05-28 21:58:33 (7 lat temu)

valis0

Posty: 442

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 24-03-2017

Skąd: Birmingham

:-]
Miałaś mi już nie odpowiadać.
Coś jednak jest na rzeczy z tym orgazmem :-]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Petryska

Post #6 Ocena: 0

2017-05-28 22:08:48 (7 lat temu)

Petryska

Posty: n/a

Konto usunięte

@valis0, nie musisz sie chwalic swoimi problemami w internecie, a polecam seksuologa czy cos. kolejny Twoj komentarz nie na temat. a o odpowiedziach decyduje ja, nie Ty, chyba.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Petryska

Post #7 Ocena: 0

2017-05-28 22:22:42 (7 lat temu)

Petryska

Posty: n/a

Konto usunięte

...a jak brakuje zaspokojenia i przyjaciol to tez w internecie strony odpowiednie znajdziesz

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

valis0

Post #8 Ocena: 0

2017-05-28 22:27:32 (7 lat temu)

valis0

Posty: 442

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 24-03-2017

Skąd: Birmingham

Cytat:

2017-05-28 22:22:42, Petryska napisał(a):
...a jak brakuje zaspokojenia i przyjaciol to tez w internecie strony odpowiednie znajdziesz


No ale już znalazłem :-]
No bo co robi szczęśliwa mężatka o 22.28 na forach ? :-]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Petryska

Post #9 Ocena: 0

2017-05-28 23:34:02 (7 lat temu)

Petryska

Posty: n/a

Konto usunięte

@valis0 nie widze powiazania z tym, ze siedze na forum, wiec jestem nieszczesliwa. niestety, troll niezbyt udany.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 7 z 7 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 5 | 6 | 7 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,