MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Ukrycie informacji przez council

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 5 z 7 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 ] - Skocz do strony

Str 5 z 7

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

karjo1

Post #1 Ocena: 0

2017-05-27 23:30:20 (7 lat temu)

karjo1

Posty: 20605

Mężczyzna

Z nami od: 01-06-2008

Pewnie zalezy od urzedu, typu lokalu i innych zmiennych.
Nie bierzesz pod uwage kwestii depozytu i oplat agencyjnych przy najmie prywatnym, swobody podwyzek ceny najmu, wymagan przy zachowaniu stanu lokalu wolnorynkowego, dodatku na tzw. zagospodarowanie sie (np. materialy remontowe) dla najemcow socjalnych, a to sa dosc konkretne kwoty.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

lulilu1

Post #2 Ocena: 0

2017-05-27 23:56:29 (7 lat temu)

lulilu1

Posty: 767

Kobieta

Z nami od: 03-09-2016

Skąd: Wales

To wszystko prawda. Nie zmienia to jednak faktu, że darmowe nie są, skoro zaś za coś płacimy mamy prawo wymagać.
Trochę szkoda, że nie mają obowiązku informować o takich powiedzmy incydentach, powinni moim zdaniem.Ja chciałabym wiedzieć. Autorce tematu zyczę powodzenia, ponegocjuj - a nóż widelec coś uda się ugrać,chociaż jak już podpisałaś umowę...kiepsko

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

karjo1

Post #3 Ocena: 0

2017-05-28 00:05:13 (7 lat temu)

karjo1

Posty: 20605

Mężczyzna

Z nami od: 01-06-2008

Pytanie, czego te wymagania maja dotyczyc.
Jesli chce sie cos ugrac, to oczekiwania powinny byc precyzyjne, adekwatne do sytuacji, a obnizka ceny najmu do nich nie nalezy.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

lulilu1

Post #4 Ocena: 0

2017-05-28 00:10:23 (7 lat temu)

lulilu1

Posty: 767

Kobieta

Z nami od: 03-09-2016

Skąd: Wales

Nie należy, zgadzam się. Natomiast doprowadzenie tego pokoju do użyteczności jest jak najbardziej zasadne i sensowne,tyle tylko,że należało o to zabiegać przed podpisaniem umowy.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Adacymru

Post #5 Ocena: +2

2017-05-28 01:37:41 (7 lat temu)

Adacymru

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2017-05-27 22:19:46, Wielim napisał(a):
Co za "bezczelny " temat. Dostałaś dom czy mieszkanie finansowane z pieniądzy podatników i jeszcze coś ci nie pasuje
Masz problem ? Jest tysiące domów na wolnym rynku i możesz sobie prywatnie wynająć. Może jeszcze podatnicy powinni samochód co kupić ?


Ja nie widzialam nigdzie zeby autorka napisala ze nie pracuje i nie placi zadnych podatkow, wiec skad pewnosc ze z twoich podatkow korzysta. Moze ona nie ma dzieci a z jej i innych bezdzietnych osob podatkow twoje dziecko bedzie korzystalo z edukacji w UK, za darmo, i zaloze sie ze tobie tez cos nie bedzie pasowalo...

Czy innym jest mieszkanie w lokalu w ktory cos sie wydarzylo 50 lat wczesniej, a czym innym kiedy to wydarzylo sie niedawno. Policja moze przyjsc za 20 lat jesli bedzie jakies dochodzenie znowu robione, tego nie da sie przwidziec chociaz takie nawroty nie sa codziennoscia. Nie oczekuj wielkich rekompensat od gminy ale wniosek mozesz zlozyc, szczegolnie jak brakowalo podlog. Mozesz tez wnioskowac o potwierdzenie jak mieszkanie zostalo wyczyszczone, chociaz dziwne byloby gdyby nie bylo firmy zatrudnionej do tego. Poczta sie nie przejmuj i odsylaj regularnie.



Ada

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

observer_haters

Post #6 Ocena: +2

2017-05-28 02:16:19 (7 lat temu)

observer_haters

Posty: 458

Mężczyzna

Z nami od: 14-01-2014

Skąd: Wyspa

Cytat:

2017-05-27 22:19:46, Wielim napisał(a):
Co za "bezczelny " temat. Dostałaś dom czy mieszkanie finansowane z pieniądzy podatników i jeszcze coś ci nie pasuje
Masz problem ? Jest tysiące domów na wolnym rynku i możesz sobie prywatnie wynająć. Może jeszcze podatnicy powinni samochód co kupić ?

Wielim Ty masz ewidentnie problem z tematem social, jak tylko pojawia sie podobny watek to nie ma tematu abys nie napisal swoich "madrosci"
Co wiecej, piszesz jak potrzaskany bez zapoznania sie z trescia autora.
Moze ktorys z councilow skrzywdzil Cie mocno i pozostal Ci uraz ? :-]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

krakn

Post #7 Ocena: 0

2017-05-28 07:13:21 (7 lat temu)

krakn

Posty: 40201

Mężczyzna

Z nami od: 25-06-2007

Skąd: Caterham

Wyprowadzić się jak najszybciej, złe moce nie będą zważając na rekompensaty, a nocne spacery duchów z siekierą i dzwonienie łańcuchami może znacznie utrudnić życie.

Co do posprzątania to powinno być zrobione przez firmę która ma na to licencje. Skoro zwalili tynk, to właśnie po to żeby pozbyć się tego co tam było.

Kiedyś szykowała mi się taka praca i właśnie nie mogliśmy tego robić.
Wszystko zostaje zdezynfekowane. A plamy mogą zostać, bo to tylko już zabarwienie zostaje. Zwłaszcza jak to jest gdzieś na wylewce czy inne takie. wg mnie ludzie mają Gorsze rzeczy ludzie mają po wcześniejszych lokatorach i żyją przez lata z tym :))

Co do stanu technicznego domu to nie wiem jak ma wyglądać dom. Pewnie obowiązkowa jest kuchnia, kibel, umywalki, prysznic lub wanna. Patrząc na to jak ludzie zostawiają, albo dostają mieszkania, to wygląda na to że wg zasobności councilu.

Bierz farbę itd i maluj, przecież nie będziesz mieszkać jak na wojnie.
Liczy się czas który żyjemy dla kogoś, reszta to czas śmieć.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWWNumer AIM

cris82

Post #8 Ocena: 0

2017-05-28 08:32:28 (7 lat temu)

cris82

Posty: 10563

Mężczyzna

Z nami od: 16-11-2014

Skąd: .

Nie ma co sie spinac z tymi chatami znajomi placili 5lat wyszlo 20k teraz mozliwosc wykupu za 70k 2bed w szemranej dzielnicy rowniez wiec szalu nie ma tym bardziej Nic za darmo jedynue Te 20k bez % Bo teraz kazdy zaplacony funt wpada w proznie jezeli sie nie zdecyduja

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Petryska

Post #9 Ocena: 0

2017-05-28 17:13:53 (7 lat temu)

Petryska

Posty: n/a

Konto usunięte

Dziękuję osobom, które są po mojej stronie i mnie rozumieją. Też odnoszę wrażenie, że osoby, które wypowiadają się o tym, że "żyję z ich podatków za darmo" miały problem z coucilem :) jest napisane wyżej, oboje pracujemy, ba...dzieci też nie mamy, więc nie wzbogacamy się benefitami. Naprawdę, ile ludzi tyle charakterów i osobowości, ale przeraża mnie nienawiść wśród niektórych. Ciekawe, czy tacy sami są na żywo lub w pracy. Jeśli tak, mam nadzieję, że nigdy nie będzie mi dane na nich natrafić.

Poza tym - w "nieciekawych" dzielnicach w całej Anglii ceny są obniżane ze względu na ten fakt i ludzie korzystają. To tak, jakby ktoś nie chciał komuś wypłacić ubezpieczenia za ukradziony samochód czy cokolwiek innego, "bo ma taniej, więc niech nie narzeka, poza tym wiedział do jakiej dzielnicy się wprowadzał".

PS. nowy numer telefonu nie działa. Ten, co my mamy jest całkiem nowy, aczkolwiek przypisany do adresu tego domu, stąd problem...

[ Ostatnio edytowany przez: Petryska 28-05-2017 17:18 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

AgentOrange

Post #10 Ocena: 0

2017-05-28 18:17:47 (7 lat temu)

AgentOrange

Posty: 2362

Mężczyzna

Z nami od: 17-05-2015

Skąd: Twickenham

Cytat:

2017-05-28 17:13:53, Petryska napisał(a):
Dziękuję osobom, które są po mojej stronie i mnie rozumieją. Też odnoszę wrażenie, że osoby, które wypowiadają się o tym, że "żyję z ich podatków za darmo" miały problem z coucilem :) jest napisane wyżej, oboje pracujemy,


Skoro oboje pracujecie to dlaczego nie wynajmiecie mieszkania w agencji na wolnym rynku? Wtedy będziesz mogła wybierać sobie domy jak tylko będziesz chciała.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 5 z 7 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,