MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Zdeterminowana chęcią pracy

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 4 z 6 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 ] - Skocz do strony

Str 4 z 6

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

AgentOrange

Post #1 Ocena: 0

2017-04-25 15:46:41 (7 lat temu)

AgentOrange

Posty: 2362

Mężczyzna

Z nami od: 17-05-2015

Skąd: Twickenham

Cytat:

Zawsze możesz lżej pracować i mieć czas na założenie rodziny.
Nie żebym popierał patologię :)


Jasne a czynsz się sam zapłaci :)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

ie2ox4-2b

Post #2 Ocena: 0

2017-04-25 15:47:21 (7 lat temu)

ie2ox4-2b

Posty: 909

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 22-08-2016

Skąd: Oxford

I dlatego uważam że rodzina trzypokoleniowa jest the best! Ale nie patologiczna... a o to coraz trudniej... może przez to bezstresowe wychowanie... jak trzy pokolenia i nie patologiczne no to i bez stresu.


Te 15 darmowych godzin, to nie z pieniędzy podatników? Bo albo korzystamy z benefitów, albo nie. Aaa... te to się należą... teraz już wiem.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

SweetLiar

Post #3 Ocena: 0

2017-04-25 16:01:57 (7 lat temu)

SweetLiar

Posty: 10986

Kobieta

Z nami od: 05-02-2015

Skąd: Lądek - Zdrój

Cytat:

2017-04-25 14:18:24, cichybob napisał(a):
Pakoj sie kobito do Polski, jakas rodzina tam jest, 1000 dostaniesz na dzieci, 2tys zarobisz i spokojnie zyjesz a nie jak patologia za jaka Cie beda mieli Anglicy i to nawet bez jezyka, brrr.

*THUMBS UP*
Najlepsza chyba rada


Tyle rzeczy kończy się tak niespodziewanie: pieniądze, urlop, młodość i sól.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Milordek

Post #4 Ocena: 0

2017-04-25 20:39:00 (7 lat temu)

Milordek

Posty: 12

Kobieta

Z nami od: 23-04-2017

Skąd: Sheffield

Do Polski nie mam dokąd wracać niestety. Nie mam tam domu wiec musiała bym wynająć cos a bez oszczędności cieżko. Poza tym w Polsce u mnie na wschodzie z praca ciężko tymbardziej ze przerwalam szkole i wyjechałam tutaj do mamy. Pewnie pojawia sie pytania dlaczego mama mi nie pomoże. Sama ma malutka córeczkę która ma 2 latka a ja nie chce sie jej na głowę zwalać. Wole sama poradzić z tym sobie i nie martwić jej swoimi problemami na ten moment myśli ze u mnie ok szczęśliwa rodzinka i wole aby tak zostało bynajmniej na ten moment.

Hm co do komentarza mnożenia sie w oparach alkoholu to nie tak było. Wcześniej lubial wypić kiedy miał wolne w pracy ale nie pic do nieprzytomności. Zaczal kiedy pojawiły sie problemy zaczal je zapijac aby nie myślec (głupie i bardzo egoistyczne podejście). Do momentu kiedy nie potrafi zapanować nad swoim nałogiem a przy tym niszczeniem siebie oraz mnie i dzieci. Alkoholizm to choroba moze spotkać każdego niestety czego nikomu nie zycze. Ale stwierdzenie patologia jak najbardziej pasuje i nie wstydzę sie tego a wręcz przeciwnie mowie o tym i próbuje cos zmienic w swoim i przede wszystkim dzieci życiu. I nie chce żerować na pieniądzach podatników bo tak samo chce pracować i odprowadzać podatek wlasnie dla tych ludzi którzy nie mogą ;)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Adacymru

Post #5 Ocena: 0

2017-04-25 21:30:02 (7 lat temu)

Adacymru

Posty: n/a

Konto usunięte

Masz opcje o jakiej nie sni sie wielu osobom w gorszej sytuacji, masz mame ktora ma male dziecko i moglaby ci pomoc opiekowac sie twoimi na czas twojej pracy a ty chcesz udawac szczesliwa rodzinke i wolisz platac sie z dziecmi po przytulkach? Duma czy spokoj dla dzieci jest twoim priorytetem?

Jak uwazasz ze urzednik obejdzie przepisy i wbrew zasadom wolnego przemieszczania sie zalatwi ci i mieszkanie i pomoc jak nie spelniasz warunkow pobytu bez zrodla do zycia. Jedyna nadzieja ze ie2ox4-2b poda ci numer do tej osoby w urzedzie gminy ktora on zna co rozdaje katalogi z mieszkaniami i wyposazeniem do wyboru.
Ada

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

ie2ox4-2b

Post #6 Ocena: 0

2017-04-25 21:44:28 (7 lat temu)

ie2ox4-2b

Posty: 909

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 22-08-2016

Skąd: Oxford

Niestety... to nie to miasto. Najgorszy wybór to do mamy. Mama to brzytwa. Jeżeli zamieszkasz u rodziny to już wszystko będzie musiało toczyć się swoim torem. Jest to też do przyjęcia, ale my nie wiemy jaka jest mama.A tor może być długi i pod górkę. Nie uda się? No to jeżeli nie znajdziesz innego rozwiązania... no to mama.
Adacymru jest złośliwa... Próbuję sobie przypomnieć czy kiedyś komuś coś pomogłaś tak życzliwie...

Nic nikt nie musi obchodzić, musi wziąć sprawy w swoje ręce i odważyć się zadzwonić po pomoc. Bo wiedz, że będzie coraz gorzej. Alkoholizm jest postępowy.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

SweetLiar

Post #7 Ocena: 0

2017-04-25 21:45:19 (7 lat temu)

SweetLiar

Posty: 10986

Kobieta

Z nami od: 05-02-2015

Skąd: Lądek - Zdrój

Cytat:

2017-04-25 20:39:00, Milordek napisał(a):
stwierdzenie patologia jak najbardziej pasuje i nie wstydzę sie tego a wręcz przeciwnie mowie o tym

Owszem wstydzisz się bo udajesz przed wszystkimi, że jest ok. Jeśli masz tutaj rodzinę to wogóle nie powinnaś mieć rozterek gdzie pójść po pomoc. Porozmawiaj szczerze z mamą. Ja wiem, że nie jest łatwo przyznać się do błędu, ale najwyżej usłyszysz "a nie mówiłam"




Tyle rzeczy kończy się tak niespodziewanie: pieniądze, urlop, młodość i sól.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

FireWire

Post #8 Ocena: 0

2017-04-25 23:18:53 (7 lat temu)

FireWire

Posty: 346

Mężczyzna

Z nami od: 13-05-2016

Skąd: Inverness

Może poszukaj wsparcia grup AA, pójdź nawet sama, poszukaj gdzie w Twojej okolicy spotykają się anonimowi alkoholicy. Czasami przy kościele czasami w mieście obok. Może z czasem uda Ci się zaciągnąć partnera i może we dwoje będzie łatwiej o ile jeszcze chcesz z nim spróbować wspólnie żyć. Działaj póki nie interesują się Wami urzędasy, bo w tym wszystkim najbardziej cierpią dzieci.

[ Ostatnio edytowany przez: FireWire 25-04-2017 23:25 ]

Wybierasz się do UK - potrzebujesz numer UK? wyślę Ci kartę sim za darmo do PL. Kontakt PW.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Milordek

Post #9 Ocena: 0

2017-04-26 07:20:46 (7 lat temu)

Milordek

Posty: 12

Kobieta

Z nami od: 23-04-2017

Skąd: Sheffield

Działam tez aby mu pomoc mimo wszystko. I fakt chodzi na terapie dostał tabletki ale nie działają na niego absolutnie. Na początku tak nie pił gdy je brał jakiś czas ale niestety brak alkoholu teraz uderzył z podwójna siła. Dlatego tez ja nie mam na co czekać tylko zyc swoim życiem w takim wypadku skoro wszystko zawodzi. Sama nie wiem nie rozumiem tego. Cieżko zrozumieć alkoholika.

Jansne wiem doskonale o tym,ze ludzie maja o wiele gorzej. Ale dobrze powiedziane mama to jest ostateczność jak juz nie bede wiedziała dokąd mam isc i co zrobic. Mama jest przekochana i na pewno nie usłysze a nie mówiłam a wręcz powie,ze wreszcie bo zycie z alkoholikiem nie ma sensu o czym zawsze mi powtarzala. Tymbardziej,ze mama sama warunków nie ma za bardzo. Dom jest zapelniony nadto. Wiem,ze jak bym powiedziała to i dla mnie miejsce by sie znalazło to na pewno ale jak to mówią nawazyles piwa to sam je wypij.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

FireWire

Post #10 Ocena: 0

2017-04-26 07:36:19 (7 lat temu)

FireWire

Posty: 346

Mężczyzna

Z nami od: 13-05-2016

Skąd: Inverness

Ktoś kiedyś powiedział, żeby "uleczyć" alkoholika, musi on nie pić drugie tyle co pił. Nie jest to łatwe ani szybkie...
Wybierasz się do UK - potrzebujesz numer UK? wyślę Ci kartę sim za darmo do PL. Kontakt PW.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 4 z 6 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,