MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Wezwanie policji do przemocy domowej

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 4 z 5 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 ] - Skocz do strony

Str 4 z 5

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

ie2ox4-2b

Post #1 Ocena: 0

2017-04-16 19:50:01 (7 lat temu)

ie2ox4-2b

Posty: 909

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 22-08-2016

Skąd: Oxford

Cytat:

2017-04-16 16:36:35, londynczykowna napisał(a):
Cytat:

2017-04-15 22:02:20, Marika3532 napisał(a):
Cytat:

2017-04-15 21:57:03, ie2ox4-2b napisał(a):
Masz połowę lat i połowę dzieci... do 60 dogonisz mnie?
Nie ma mowy, dwojka mi wystarczy :)


Obawiam sie, ze dwójke mogą Ci zabrać przez Twoje bronienie felikwenta. I wrocisz sama do Polski, bez dzieci..


I przez takie straszenie później kobiety nie zgłaszają przemocy, bo się boją i jego i systemu... pomyśl czasami o czym piszesz.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

3rdbirthday

Post #2 Ocena: 0

2017-04-17 07:48:32 (7 lat temu)

3rdbirthday

Posty: 7

Mężczyzna

Z nami od: 07-04-2017

Skąd: Heathrow

Cytat:

2017-04-15 18:41:44, Marika3532 napisał(a):
Witam, mam pytanie. Chcialam wczoraj wezwac policje na mojego partnera,bo uderzyl mnie w twarz. Troche sie wystraszylam wiec powiedzialam kobiecie na 112 ze chlopak mnie uderzyl i potrzebuje pomocy, rozlaczylam sie w,czasie kiedy mnie laczyla z policja. Policja do mnie oddzwonila ja powiedzialam ze juz nie potrzebuje pomocy bo chlopak wyszedl ze byl pijany itp. Powiedzieli ze i tak musza sprawdzic co sie dzieje wiec przyjada jutro.moje pytanie brzmi czy moga go jutro aresztowac??? Ja tego nie chce, prosze,bez ocen mojej osoby tylko o odpowiedz na moje pytanie. Dla uspokojenia,wracam niedlugo do polski... prosze was o pomoc :( mamy dwojke dzieci, ale na szczescie spaly nic nie slyszaly zadnej awantury.

Dziewczyno ogarnij się bo lepiej nie będzie.
Myślisz że jak już drugi raz cię uderzył to kolejnego nie będzie?
Że się zmieni?
Nie odpowiedź brzmi nie.
Jest tylu normalnych samotnych kawalerów a ty z takim idiotą siedzisz.
Znam to i gardzę takimi pizdami co biją kobiety.
Jak ktoś nie potrafi pohamować swoich nerwów, traci panowanie nad sobą. Chla za dużo.
To już się nie zmieni.
Moja ciotka trwa w takim złudnym przekonaniu że zmieni swojego patologicznego partnera na lepsze.
Straciła wszystko przez to.
Pieniądze, dzieci, pracę. Rodzina się od niej odsunęła. W tym i ja.
Chociaż jak tylko mogłem to zawsze pomagałem. Czy to dzieci przypilnować, czy w domu ogarnąć itp.
Zawsze mogła na mnie liczyć.
Ale jak sam pomocy potrzebowałem. To partner okazał się najważniejszy.
Pomimo że non stop Chla, dzień w dzień nawalony. Nie pracuje, narobił tylko dzieci niczego ich w życiu nie nauczył. I tylko wiecznie pretensje do wszystkich ma i pseudo problemy.
Taki człowiek się już nie zmieni. Jest mu dobrze jak jest.
Całe szczęście udało mi się matkę przekonać żeby zostawiła ojczyma który był nie lepszy a jeszcze gorszy.
Teraz moja mama żyje normalnie jak to możliwe. Bez stresu, bez bicia i ubliżania.
Skończ to póki możesz.
Bo nie ma co się męczyć z kimś nienormalnym.
Kiedyś skończy się to tragicznie jeżeli dalej będziesz tkwić w tym toksycznym związku.
A w koło pełno normalnych samotnych facetów. Którzy kobiety traktują normalnie. I nie zachowują się jak zwykłe pizdy i tchórze wyładowywując swoją agresję na partnerce.
Sad but true.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer gadu-gadu

Wielim

Post #3 Ocena: 0

2017-04-17 07:54:25 (7 lat temu)

Wielim

Posty: 7568

Mężczyzna

Z nami od: 03-09-2013

Skąd: Londyn

Cytat:

2017-04-15 23:29:49, vlade napisał(a):
Cytat:

2017-04-15 23:07:27, Wielim napisał(a):
........Co to za facet który bije kobietę ?


Co to za człowiek co bije drugiego.
Kobiety radzą sobie doskonale jesli nie karmi je sie od małego takimi tekstami ze kobiet sie nie bije, bo wtedy biorą to za aksjomat i usypiają czujność bo myślą ze wszyscy faceci tak rycerscy jak Wielim Zdobywca.


Normalne społeczeństwo eliminują frajerów, nawet jak kobieta tego nie chce , a trudno nie zauważyć że coś się dzieje nawet jak kobieta stara się to ukryć , jeżeli u ciebie jest to norma i brak reakcji jest najlepszy "bo to nie moja sprawa " to "gratuluję "

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

wafelek1

Post #4 Ocena: 0

2017-04-17 08:11:28 (7 lat temu)

wafelek1

Posty: 112

Kobieta

Z nami od: 10-12-2013

Skąd: lwow

ja mam sasiadke , 35lat i 2 chlopcow 6lat i 3lata,
byla z mezem ktory ja ponizal, wyzywal od roznych a jak popil to i przywalil , raz odeszla od niego z dziecmi na 4 miesiace , wrocila bo plakal obiecywal gwiazdke z nieba ochy , achy.
po 3 tygodniach pochlal i wszystko wrocilo do tzw, normy z przed czasow jej odejscia.
Zadzwonila po policje zawolala sasiadow jako swiadkow , zabrali gnoja , posadzili potem byl sad sprawa rozwod i zakaz zbizania sie do nie i do dzieci Zmadrzala dziewczyna ,teraz "tylko" leczy sie na nerwice taka mam pamiatke ze czekala z zakonczeniem zwiazku az 2 lata . Mowi ze dzieci tez staja sie agresywniejsze dopiero teraz po czasie i zglosila to do szkoly do psychologa bo takie wlasnie slady nie widoczne dla ludzkiego oka zostawia przemoc w rodzinie niby dzieci nic nie widza ale widza i slysza wszystko nawet jak nam sie wydaje ze spia smacznie i nie slysza bo drzwi zamkniete .To nie jest prawda dzieci sa bardziej madrzejsze od swoich rodzicow ,tylko wlasnie potem cierpia i musza sie leczyc .Madra kobieta i matka ktorej zalezy na dobru dzieci wygna takiego smiecia szybko inna nie mysli wcale o dzieciach tylko naraza je w takim zwiazku na choroby psychiczne , a to juz nie jest wtedy kochajaca matka. To tak w skrocie do przemyslenia dla dobra dzieci

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

3rdbirthday

Post #5 Ocena: 0

2017-04-17 08:16:56 (7 lat temu)

3rdbirthday

Posty: 7

Mężczyzna

Z nami od: 07-04-2017

Skąd: Heathrow

Cytat:

2017-04-17 07:54:25, Wielim napisał(a):
Cytat:

2017-04-15 23:29:49, vlade napisał(a):
Cytat:

2017-04-15 23:07:27, Wielim napisał(a):
........Co to za facet który bije kobietę ?


Co to za człowiek co bije drugiego.
Kobiety radzą sobie doskonale jesli nie karmi je sie od małego takimi tekstami ze kobiet sie nie bije, bo wtedy biorą to za aksjomat i usypiają czujność bo myślą ze wszyscy faceci tak rycerscy jak Wielim Zdobywca.


Normalne społeczeństwo eliminują frajerów, nawet jak kobieta tego nie chce , a trudno nie zauważyć że coś się dzieje nawet jak kobieta stara się to ukryć , jeżeli u ciebie jest to norma i brak reakcji jest najlepszy "bo to nie moja sprawa " to "gratuluję "

To może zmień podejście do życia bo widzę masz je bardzo skrzywione.
I proszę cię bardzo nie wmawiaj mi co u mnie jest normą bo nawet mnie nie znasz a bezczelnie oceniasz. Spójrz może najpierw w lustro bo bardzo narcystyczne wręcz władcze podejście masz do ludzi. I rządzi tobą ego.
Ty mnie oceniłeś, więc i ja mam do tego prawo. Chodź o to nie prosiłem.
Frajerów jak to napisałeś jest bardzo wielu na tym łez padole.
Co nie oznacza że każdy Bydlak może robić co mu się żywnie podoba. Odwrócmy teraz sytuację. Sam jesteś kobietą. Partner cię bije. Jak długo wytrzymasz zanim przykładowo targniesz się na swoje życie, lub o zgrozo zrobisz komuś innemu krzywdę?
Niezbyt długo.
Każdy ma wytrzymałość psychiczną.
Sam przerobiłem podobną sytuację.
Moja matka się chciała zabić przez idiotę. Całe szczęście ją odratowałem.
Dla takich osób co znecają się nad innymi, tylko dlatego że im wolno.
Nie mam szacunku. Nawet bym nie splunął w ich stronę.
Koniec offtopu.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer gadu-gadu

Wielim

Post #6 Ocena: 0

2017-04-17 10:38:17 (7 lat temu)

Wielim

Posty: 7568

Mężczyzna

Z nami od: 03-09-2013

Skąd: Londyn

3rdbirthday a może gdyby ktoś zareagował w Twoim przypadku było by całkiem inaczej? Może być nie musiał ratować swojej Mamy gdyby ktoś postronny raz czy drugi dosadnie skarcil Twojego ojca? Ja napewno widząc co się sie dzieje u kolegi czy sąsiada był zareagował, właśnie dla dobra kobiety czy/i dzieci skoro same nie mogą się obronić . Może jakby facet raz czy drugi dostał po pysku może nie ze by się zmienił ale po prostu bal by się uderzyć swoich bliskich po raz kolejny . I uwierz mi znam takie przypadki . Brak reakcji sąsiadów czy znajomych jest najgorszym co może być

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Marika3532

Post #7 Ocena: 0

2017-04-17 11:43:15 (7 lat temu)

Marika3532

Posty: 16

Kobieta

Z nami od: 15-04-2017

Skąd: London

Bardzo mi przykro ze mnie tak oceniacie... ja napisalam ze wracam do Polski tym bardziej po ten calej akcji. Byla wczoraj policja oczywiscie social service bedzie zawiadomiony, chcieli mnie i jego aresztowac bo go podrapalam na policzku (chcialam go odepchac za leb) i oczywiscie wyszlo ze napasc byla obustronna, zalosne. Mam czekac na telefon, mamy zlozyc zeznania jeszcze na policji. Dzis dostalam takiego smsa:"Regarding the complaint of assault made to police, pending any complaint this matter will be filed but will remain on police record. If you would like to discuss further please ring me." Nie rozumiem sprawa o napasc bedzie czy nie bedzie i zostanie w naszych papierach??? Masakra. Teraz przez to wszystko mysle ze lepiej bylo nie dzwonic. Tylko biedy sobie wiekszej narobilam... 3rdbirthday przykro mi bardzo przez co przeszedles, naprawde. Mialam z takimi osobami do czynienia i nie mowie tu o moim partnerze.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

vlade

Post #8 Ocena: 0

2017-04-17 13:59:08 (7 lat temu)

vlade

Posty: 330

Mężczyzna

Z nami od: 01-04-2006

Cytat:

2017-04-17 07:54:25, Wielim napisał(a):
Cytat:

2017-04-15 23:29:49, vlade napisał(a):
Cytat:

2017-04-15 23:07:27, Wielim napisał(a):
........Co to za facet który bije kobietę ?


Co to za człowiek co bije drugiego.
Kobiety radzą sobie doskonale jesli nie karmi je sie od małego takimi tekstami ze kobiet sie nie bije, bo wtedy biorą to za aksjomat i usypiają czujność bo myślą ze wszyscy faceci tak rycerscy jak Wielim Zdobywca.


Normalne społeczeństwo eliminują frajerów, nawet jak kobieta tego nie chce , a trudno nie zauważyć że coś się dzieje nawet jak kobieta stara się to ukryć , jeżeli u ciebie jest to norma i brak reakcji jest najlepszy "bo to nie moja sprawa " to "gratuluję "


Ależ ja nie mówię ze nie należy reagować ja tylko mówię ze nie skupiaj się na kobietach a na ludziach. Traktujesz je z góry ze one same sobie nie poradzą. Są takie co sobie radzą i są takie co nie, ale to samo tyczy się mężczyzn i dzieci. Słabszym trzeba pomagać. Piszac twoim językiem ze jesli " uważasz ze bicie słabszych to norma to gratuluje " :) mam tak pisać naprawdę? wyluzuj i pisz na temat bo jak pisałem wcześniej bajki są dla rycerzy a tu prawdziwe życie i trzeba się umieć w nim poruszać a nie wierzyć ze rycerz przyjedzie i mnie uratuje, co nie wyklucza ze taka pomoc się znajdzie, ale ja widzę ze ty nie dostrzegasz tego wiec to napisałem.

Autorka wątku umie się bronić zdecydowała zreszta już co zrobi i ciebie tam nie było ;) nie szukała pomocy czy ma wyjechać ale jak się sprawa moze potoczyc z policja. To my zeszliśmy z wątku trochę ale tak to zawsze jest. Generalnie to warto zawsze się zastanowić jak nie do puścić do ognia a nie jak go potem gasić, nawet jak już się tragedia stała.

[ Ostatnio edytowany przez: vlade 17-04-2017 14:00 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

stanislawski

Post #9 Ocena: 0

2017-04-17 14:57:38 (7 lat temu)

stanislawski

Posty: 7976

Mężczyzna

Z nami od: 10-04-2008

Skąd: Narnia

Denerwujące jest to "taki już się nie zmieni, uderzył jeden raz - uderzy i drugi raz". Znów abstrahując od tej jednej sytuacji.

To taka mądrość życiowa tych, co to już niejedno widzieli, z niejednego pieca chleb jedli. Zaś ani "ofiary", ani "napastnika" nie znają.
Na tej zasadzie każdy przestępca, każdy kto popełnił wykroczenie - zrobił to jeden raz, zrobi i drugi. Wszelka nauczka, resocjalizacja, nie ma sensu. Najlepiej by było pod mur.
Czy też to tylko ta kategoria "złoczyńców" już się nie zmienia, a inni mogą?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

ie2ox4-2b

Post #10 Ocena: 0

2017-04-17 17:17:48 (7 lat temu)

ie2ox4-2b

Posty: 909

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 22-08-2016

Skąd: Oxford

Cytat:

2017-04-17 11:34:31, Marika3532 napisał(a):
Cytat:

2017-04-15 22:13:01, cichybob napisał(a):
Ale z plaskacza Cie trzasnal, czy z piachy ?
A to jest roznica dla ciebie? Trzasnal to trzasnal na .... drazyc temat :)


Czyli masz informację na temat czasu wzywania policji. Nie za którymś tam razem, tylko jeszcze przed pobraniem lekcji... no a środki dydaktyczne są ważne. Te mocniejsze bardziej zachęcają do odpowiedniego zachowania.
Tu w UK policja skuteczniejsza jest niż w PL... o on tam, będzie się godził...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 4 z 5 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,