MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Zwrot depozytu

« poprzednia strona

Strona 2 z 2 - [ przejdź do strony: 1 | 2 ] - Skocz do strony

Str 2 z 2

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

AgentOrange

Post #1 Ocena: 0

2017-03-29 08:45:11 (7 lat temu)

AgentOrange

Posty: 2362

Mężczyzna

Z nami od: 17-05-2015

Skąd: Twickenham

Cytat:

Po złożeniu wniosku o zwrot depozytu agencja zaczęła remont domu, zdzieranie tapet itp. Czy mogą mnie za to obciążyć jeśli tapetę zniszczył grzyb i wilgoć oraz środki do usuwania grzyba?


Mogą jeśli jest to zapisane w umowie. Ja mam taki zapis. I jeśli przed Twoją wprowadzką nie było grzyba a po wyprowadzce był to także mogą bo mieszkanie było źle użytkowane.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

vicky02

Post #2 Ocena: 0

2017-03-29 18:23:28 (7 lat temu)

vicky02

Posty: 23

Kobieta

Z nami od: 26-03-2016

Skąd: Hull

Grzyb był usuwany na bieżąco bo mieszkałam z dziećmi. Zgodnie z zaleceniami wierzyłam i ogrzewałam dom. Jednak przez ponad miesiąc w pustym domu pełnym wilgoci grzyb pewnie wrócił. Nie ma raczej sposobu na użytkowanie domu z mokrymi ścianami żeby grzyb nie wyszedł.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

AgentOrange

Post #3 Ocena: 0

2017-03-29 19:01:04 (7 lat temu)

AgentOrange

Posty: 2362

Mężczyzna

Z nami od: 17-05-2015

Skąd: Twickenham

Jak sie nie mieszka w domu to nie ma wilgoci z gotowania, oddychania czy ew. suszenia prania w powietrzu. A to wlasnie wilgoc w powietrzu plus zimna sciana daje kondensacje wody na scianie i grzyba w efekcie (cos jak chuchanie na zimna szybe - osadzi sie woda z oddechu).

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Richmond

Post #4 Ocena: 0

2017-03-29 22:18:46 (7 lat temu)

Richmond

Posty: 28849

Kobieta

Z nami od: 06-02-2007

Skąd: Surrey

Jak sie wyprowadzila, dom stal pusty i nieogrzewany, to przeciez moglo sie znacznie pogorszyc.

Jak inspekcja nie zostala przeprowadzona od razu, to obie strony moga podwazyc jej wynik. Przez miesiac moglo sie wiele zmienic w takim przypadku.

To jak jest zbudowany dom nie jest przeciez zalezny od lokatora. Landlord na pewno doskonale wie o tym problemie.
Carpe diem.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 2 z 2 - [ przejdź do strony: 1 | 2 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,