MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

*** kolonie PGL proszę o opinie ***

 

Postów: 2

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

katekasia

Post #1 Ocena: 0

2017-03-03 00:20:17 (7 lat temu)

katekasia

Posty: 1

Kobieta

Z nami od: 03-03-2017

Skąd: londyn

Dzień dobry zastanawiam się nad wysłaniem córek obydwie lat 12 na wakacje do Anglii. Ponieważ mają już doświadczenie kolonijne z Polski zastanawiam się nad tą samą formą wypoczynku w Anglii. Chciałabym, aby otworzyły się językowo, na obecną chwilę mają solidną bazę i całkiem bogate słownictwo. Kursy językowe organizowane przez polskie firmy to pomyłka, mam własne doświadczenie w wyjazdach do Londynu i trzymaniu się razem Polaków, (a nie na tym mi zależy). Proszę o opinie na temat PGL osób które z tego korzystały lub których znajomi korzystali (najchętniej dzieci nieuczęszczające do szkół w Anglii) oraz jeśli ktoś może polecić mi jakąś inną ofertę będę również wdzięczna za wskazówki.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #2 Ocena: 0

2017-03-03 09:15:22 (7 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

malgo1

Post #3 Ocena: 0

2017-03-13 15:37:46 (7 lat temu)

malgo1

Posty: 2

Kobieta

Z nami od: 13-03-2017

Skąd: wawa

witam, ja też o tym myslę. Córki (12 i 14 lat) były już na obozie językowym na Malcie i nie jest ważny kurs językowy, tylko rozmowy towarzyskie. Z uwagi na eysokie ceny wyjazdów z zajęciami, wpadłam na pomysł (widzę, że nie jedyna), że mozna wysłać je na normalny obóz do Anglii, pod warunkiem, że kolonii nie organizuje polski pośrednik, bo będzie chmara dzieci z Polski. jednak po przeczytaniu postu matki, której córka jest okradana i szykanowana w szkole mam wątpliwości. Czy możesz mi napisać do jakich wniosków doszłaś. Ktoś Ci doradził coś sensownego? jakie są ceny takich obozów. Dla porównania na Maltę (na kurs językowy) wyslę córki za 5500zł za dwa tygodnie, czyli z przelotem będzie 12-13 tys. za dwie. jaka jest cena w Anglii obozów bezkursowych?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

 

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,