MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Śmiertelne pobicie Polaka w Harlow

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 3 z 26 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 ... 24 | 25 | 26 ] - Skocz do strony

Str 3 z 26

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

stanislawski

Post #1 Ocena: 0

2016-09-01 14:28:09 (8 lat temu)

stanislawski

Posty: 7976

Mężczyzna

Z nami od: 10-04-2008

Skąd: Narnia

Manfiestacja? Je suis Charlie? Kredki może...
Ja rozumiem, że to jest żart?

I nie hardcorowe, a racjonalne.
To nie prawda, że kara nie powoduje zmiany (za to powoduje ją perswazja, dyskusja itp.). Wszystko zależy od jej natężenia.

A co strachu przed konsekwencjami, to stąd i kwestie techniczne do rozwiązania.

Ale oczywiście rozumiem, że tu się nie da nic zrobić. Nie jesteśmy Cyganami, Arabami, czy nawet Ukraińcami. Nie ma szans na zjednoczone, zdecydowane, odstraszające działanie.
Mrzonek sobie nie robię. Podchodzę do tego z beznadzieją.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

LondonCalling

Post #2 Ocena: 0

2016-09-01 14:38:57 (8 lat temu)

LondonCalling

Posty: 112

Kobieta

Z nami od: 27-10-2012

Skąd: London

Cytat:

2016-09-01 14:28:09, stanislawski napisał(a):
Manfiestacja? Je suis Charlie? Kredki może...
Ja rozumiem, że to jest żart?

I nie hardcorowe, a racjonalne.
To nie prawda, że kara nie powoduje zmiany (za to powoduje ją perswazja, dyskusja itp.). Wszystko zależy od jej natężenia.

A co strachu przed konsekwencjami, to stąd i kwestie techniczne do rozwiązania.

Ale oczywiście rozumiem, że tu się nie da nic zrobić. Nie jesteśmy Cyganami, Arabami, czy nawet Ukraińcami. Nie ma szans na zjednoczone, zdecydowane, odstraszające działanie.
Mrzonek sobie nie robię. Podchodzę do tego z beznadzieją.


Nie ma szans zjednoczenia? Dlaczego? Polak reaguje bardziej indywidualnie, ale w ciezkich czasach nalezy polaczyc wysilek wszystkich ludzi i reagowac kolektywnie.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Robertos37

Post #3 Ocena: +1

2016-09-01 15:07:09 (8 lat temu)

Robertos37

Posty: 206

Mężczyzna

Z nami od: 20-07-2012

Skąd: Nottinghamshire

Jedno jest pewne,jezeli teraz odpuscimy to te bezmozgi beda dalej nas zabijac-taka jest prawda
dzialania prewencyjne jak najbardziej,pokaz sily i ostrzezenie,ze nastepnego razu juz nie bedzie
jestem „wyznawcą” „tezy”, iż zinstytucjalizowane „żydostwo” i zinstytucjalizowane „watykaństwo” to paluszki tej samej łapki która próbuje prać ludziom mózgi i od wielu tysięcy lat czymi nas niewolnikami̷

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

enter3600

Post #4 Ocena: 0

2016-09-01 15:07:21 (8 lat temu)

enter3600

Posty: 36

Mężczyzna

Z nami od: 07-06-2008

Zamiast narzekac przyjedz jutro do Harlow

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Robertos37

Post #5 Ocena: 0

2016-09-01 15:16:22 (8 lat temu)

Robertos37

Posty: 206

Mężczyzna

Z nami od: 20-07-2012

Skąd: Nottinghamshire

mam przyjechac i co??? przejsc sie po deptaku w ciszy polozyc kwiaty na laweczce jak zrobil to Pan konsul,wrocic do domu i zapomniec???? wez daj spokoj rece opadaja
ja nie narzekam enter3600,
jestem „wyznawcą” „tezy”, iż zinstytucjalizowane „żydostwo” i zinstytucjalizowane „watykaństwo” to paluszki tej samej łapki która próbuje prać ludziom mózgi i od wielu tysięcy lat czymi nas niewolnikami̷

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

enter3600

Post #6 Ocena: 0

2016-09-01 16:50:20 (8 lat temu)

enter3600

Posty: 36

Mężczyzna

Z nami od: 07-06-2008

A kto mowi zeby zapomniec? Chodzi o to zeby sie spotkac i po rozmawiac I zastanowic sie co mozna zrobic zeby uniknac takich zdarzen w przyszlosci .

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

radzik77

Post #7 Ocena: 0

2016-09-01 16:53:38 (8 lat temu)

radzik77

Posty: n/a

Konto usunięte

Raczej nie wszczynajac bojke dajac im kolejna pozywke do oczerniania Naszej spolecznosci.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

LondonCalling

Post #8 Ocena: 0

2016-09-01 17:28:14 (8 lat temu)

LondonCalling

Posty: 112

Kobieta

Z nami od: 27-10-2012

Skąd: London


Czy jego rodzina ma zamiar podjac akcje cywilna w sadzie 'Wrongful death claim'? Oni maja prawo domagac sie 'cover economic loss, grief, and funeral expenses'.

Mozna manifestowac, ale ci ktorzy go zabili, powinni zaplacic nie tylko siedzeniem w wiezieniu .

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Severance_

Post #9 Ocena: 0

2016-09-01 17:33:51 (8 lat temu)

Severance_

Posty: n/a

Konto usunięte

Co jest nie tak z ideą marszu? Zamiast kredek przywiezie że sobą rodzinę, znajomych..Lata temu moja nauczycielka lubiła nam powtarzać: w kupie siła, kupy nikt nie ruszy! Jeśli na tym marszu pojawią się tysiące ludzi to zostanie to zauważone i zapamiętane! Ja sama bardzo chciałabym do Harlow w sobotę dojechać, ale jeszcze nie wiem czy mi się uda- mam 4 godziny jazdy w jedną stronę, właśnie tu siedzę i myślę jak to zrobić.. Pomijając jednak moją skromną osobę i wielu którzy ze względu na odległość nie będą mogli dojechać, ilu Polaków mieszka w sensownej odległości od Harlow, tysiące zapewne! Jeśli macie możliwość po marszu wrócić pociągiem do domu to pojawienie się na tym marszu nie powinno być żadnym problemem! Zgadzam się również z ideą wsparcia dla rodzin ofiar, jeśli będą chcieli zaangażować w sprawę dobrych prawników i nie dać ukręcić sprawie łba, to należy pomóc i nagłaśniać, nie dać zapomnieć Anglikom, że ich "dzieci" mają na rękach krew niewinnego człowieka, Polaka!
Już wczoraj czytałam na forach dyskusyjnych jakieś smętne tłumaczenia Anglików, najśmieszniejsze były te, że to nie "hate crime", uhm, interesujące może się wydawać, że to bydło przez lata nie ruszyło żadnego Anglika, Hindusa czy uwaga Murzyna (!), ale w dziwny sposób w końcu padło na Polaków!
Dajcie znać swoim znajomym o sobotnim marszu, pomóżcie dojechać, jeśli możecie się bez większych problemów znaleźć w sobotę w Harlow, bądźcie na tym marszu!
Mind your own biscuits and life will be gravy

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Robertos37

Post #10 Ocena: 0

2016-09-01 18:03:00 (8 lat temu)

Robertos37

Posty: 206

Mężczyzna

Z nami od: 20-07-2012

Skąd: Nottinghamshire

Masz racje trzeba pokazac tym bydlakom nasza sile,ja mam 2 godziny do Harlow
jestem „wyznawcą” „tezy”, iż zinstytucjalizowane „żydostwo” i zinstytucjalizowane „watykaństwo” to paluszki tej samej łapki która próbuje prać ludziom mózgi i od wielu tysięcy lat czymi nas niewolnikami̷

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 3 z 26 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 ... 24 | 25 | 26 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,