MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Śmiertelne pobicie Polaka w Harlow

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 2 z 26 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 24 | 25 | 26 ] - Skocz do strony

Str 2 z 26

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Robertos37

Post #1 Ocena: 0

2016-09-01 07:10:49 (8 lat temu)

Robertos37

Posty: 206

Mężczyzna

Z nami od: 20-07-2012

Skąd: Nottinghamshire

Myslalem dokladnie o tym samym co napisal Wielim czas skonczyc z kopaniem nas w dupe te PACANY chyba nie wiedza ze kij ma dwa konce,jestem zly a zarazem jest mi smutno poniewaz odebrali zycie niewinnemu czlowiekowi,ktory nic im nie zrobil,nie mieli prawa zabijac czlowieka,pisza,ze zrobili to PACANY,ktore naleza do lokalnego pseudo gangu,jezeli policja sobie nie radzi z tym gangiem to niech nam Polakom pozwola tak dla przykladu,zrobic porzadek z tym pseudo gangiem,zycia im nieodbierzemy ale dostana taki wpierd.l,ze. Spać beda na stojaca-Przepraszam nie jestem gangusem,mam rodzine,ale w glowie mi sie nie miesci to co ostatnio sie tu dzieje,jezeli my czegos nie zrobimy to mozemy zadacawac sobie pytanie;kiedy nastepnie zabija mnie,ciebie,kolejnego Polaka,Polke,bo przeciez wymiar sprawiedliwosci wypuszcza Pacanow za kaucja-brak slow
jestem „wyznawcą” „tezy”, iż zinstytucjalizowane „żydostwo” i zinstytucjalizowane „watykaństwo” to paluszki tej samej łapki która próbuje prać ludziom mózgi i od wielu tysięcy lat czymi nas niewolnikami̷

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

stara_gruszka

Post #2 Ocena: 0

2016-09-01 10:20:46 (8 lat temu)

stara_gruszka

Posty: 255

Kobieta

Z nami od: 09-09-2013

Skąd: Penrith

młodzież im sie "radykalizuje",dziewczyny uciekaja do Syrii,biją naszych,media ubierają morderstwo we frazesy,kwiaty ukradkowo połozone na ławce jako symbol ludzkiej solidarnosci więdną,cywilizowany kraj-nie do wiary

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

stanislawski

Post #3 Ocena: 0

2016-09-01 11:29:51 (8 lat temu)

stanislawski

Posty: 7976

Mężczyzna

Z nami od: 10-04-2008

Skąd: Narnia

Cytat:

2016-09-01 07:10:49, Robertos37 napisał(a):
Myslalem dokladnie o tym samym co napisal Wielim czas skonczyc z kopaniem nas w dupe te PACANY chyba nie wiedza ze kij ma dwa konce,jestem zly a zarazem jest mi smutno poniewaz odebrali zycie niewinnemu czlowiekowi,ktory nic im nie zrobil,nie mieli prawa zabijac czlowieka,pisza,ze zrobili to PACANY,ktore naleza do lokalnego pseudo gangu,jezeli policja sobie nie radzi z tym gangiem to niech nam Polakom pozwola tak dla przykladu,zrobic porzadek z tym pseudo gangiem,zycia im nieodbierzemy ale dostana taki wpierd.l,ze. Spać beda na stojaca-Przepraszam nie jestem gangusem,mam rodzine,ale w glowie mi sie nie miesci to co ostatnio sie tu dzieje,jezeli my czegos nie zrobimy to mozemy zadacawac sobie pytanie;kiedy nastepnie zabija mnie,ciebie,kolejnego Polaka,Polke,bo przeciez wymiar sprawiedliwosci wypuszcza Pacanow za kaucja-brak slow


Jetsm za, ale nie widzę tu żadnych poważnych grup zorganizowanych. A to się prosi o porządny wjazd, ale taki, żeby padł blady strach.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

Robertos37

Post #4 Ocena: 0

2016-09-01 11:36:40 (8 lat temu)

Robertos37

Posty: 206

Mężczyzna

Z nami od: 20-07-2012

Skąd: Nottinghamshire

Dokladnie sie z Toba zgadzam stanislawski, nie ma zmilowania dla padalcow
I jeszcze jedno,jezeli bedzie trzeba pojechac,to ja pojade,jestem jak najbardziej ZA

[ Ostatnio edytowany przez: Robertos37 01-09-2016 11:41 ]

jestem „wyznawcą” „tezy”, iż zinstytucjalizowane „żydostwo” i zinstytucjalizowane „watykaństwo” to paluszki tej samej łapki która próbuje prać ludziom mózgi i od wielu tysięcy lat czymi nas niewolnikami̷

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

enter3600

Post #5 Ocena: +1

2016-09-01 13:13:20 (8 lat temu)

enter3600

Posty: 36

Mężczyzna

Z nami od: 07-06-2008

Czas sie zjednoczyc,nikt o nas nie dba wiec zadbajmy o siebie. Marsz ? Moze byc ale ja nie wierze ze to cos pomoze. Pomoga pieniadze dla rodziny ofiar, na zycie i na prawnika zeby zabojcy zostali ukarani. A w ogole to dlaczego dlaczego nie spotkac sie jutro na pizzy w Harlow wieczorem?? Obgadamy szczegoly.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

stanislawski

Post #6 Ocena: 0

2016-09-01 13:38:59 (8 lat temu)

stanislawski

Posty: 7976

Mężczyzna

Z nami od: 10-04-2008

Skąd: Narnia

Obgadać by można na miejscu, ale dojdzie do niezorganizowanej zadymy z tzw. "dziećmi". Skuteczna obrona grozi więzieniem.

A tu trzeba: kominiareczki, sprzęt (tu nie chodzi o rycerski pojedynek, ale pacyfikację dziczy), nieoznakowane auta, rozpoznanie kamer monitoringu, ubezpieczenie (czaty) itd.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

Embit83

Post #7 Ocena: 0

2016-09-01 13:55:02 (8 lat temu)

Embit83

Posty: 497

Mężczyzna

Z nami od: 26-01-2012

Skąd: Londyn

Stanisławski widzę hardcorowe podejście do tematu :-).
Trochę racji w tym jest ale ... Tu pojawia się problem.
W większośi z nas krew się gotuje a scyzoryk w kieszeni otwiera ale jednak strach przed konsekwencjami nieprzemyślanej zemsty bierze górę.
Każdy ma rodzinę, sprawy prywatne i inne zmartwienia codzienne.
Problemy z prawem czy wyrok do odsiadki za takich "śmieci" życia nie ułatwi.

Coś zrobić trzeba a nawet wypada. Tylko co?
Obawiam się, że akcja odwetowa na tych śmieciach może mieć większe konsekwencje dla nas niż dla nich.
Bo jeśli policja, podejrzanych o pobicie ze skutkiem śmiertelnym wypuszcza za kaucją do mamusi i tatusia to o czym my k.... mówimy :-M]?!
Jakiś inny plan?

P.S. Szczere wyrazy współczucia dla rodziny Arkadiusza [*]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

enter3600

Post #8 Ocena: 0

2016-09-01 13:58:51 (8 lat temu)

enter3600

Posty: 36

Mężczyzna

Z nami od: 07-06-2008

Zadne przemocy ani broni,rozpoznanie tylko I manifestacja naszego zaangazowania mysle ze 50 osoba wystarczy choc nie jestem pewien bo znac ich metody i oni szybko bardzo sie skrzykuja i gromadza wiec tak ze setka naszych to juz byloby cos.Ja mieszkam na Hounslow ale chetnie przyjade do Harlow do tego wlasnie Take Away I bedzie mi milo jesli nie bede tam Sam. Moge zabrac autem z zach Londynu ze trzy cztery osoby.q

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Mustafa1975

Post #9 Ocena: +1

2016-09-01 14:11:10 (8 lat temu)

Mustafa1975

Posty: 754

Mężczyzna

Z nami od: 30-01-2010

Skąd: Birmingham

Przydal by sie jakis polski fundusz cos jak zwiazki zawodowe. Jest nas w uk 800k wiec jak by choc polowa placila mc po 2£ to by byly ogromne sumy. Bylo by na pomoc na prawnikow czy jakiegos cyngla z rosji. Ja bym chetnie w takim polskim funduszu by tak mozna sobie pomoc .

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

LondonCalling

Post #10 Ocena: 0

2016-09-01 14:21:38 (8 lat temu)

LondonCalling

Posty: 112

Kobieta

Z nami od: 27-10-2012

Skąd: London

Cytat:

2016-09-01 14:11:10, Mustafa1975 napisał(a):
Przydal by sie jakis polski fundusz cos jak zwiazki zawodowe. Jest nas w uk 800k wiec jak by choc polowa placila mc po 2£ to by byly ogromne sumy. Bylo by na pomoc na prawnikow czy jakiegos cyngla z rosji. Ja bym chetnie w takim polskim funduszu by tak mozna sobie pomoc .


Dobry pomysl...cos w rodzaju organizacji (asocjacji) wywierjacej presje albo lobbying w razie potrzeby.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 2 z 26 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 24 | 25 | 26 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,