MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

« poprzednia strona

Strona 10 z 10 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 8 | 9 | 10 ] - Skocz do strony

Str 10 z 10

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Blamestorm

Post #1 Ocena: 0

2021-03-14 10:37:29 (3 lata temu)

Blamestorm

Posty: n/a

Konto usunięte

Dzieki Gal, poszukam.

Tak, staram sie zawsze dobrze przygotowac. Tym bardziej ze to zwykle dla mnie wyprawa z 7 kg plecakiem, wiec przygotowanie to podstawa. W to wliczam czytanie o dalej kulturze, czy nauke chocby, podstawowych zwrotow w danym jezyku, styl ubioru. Lubie vlogi na YT,z danego kraju, zwykle przed kazda wyprawa ogladam ich mnostwo, teraz bieda, bo pandemia I nikt nie jezdzi.

Sql, nie wydaje mi sie ze mam cechy ofiary, chociaz, nigdy nie wiadomo, bo nie do konca wiem jakie to sa.
If you’re reading this, you’ve been in a coma for 10 years We’re trying a new technique. We don’t know where this message will end up in your dream, but we hope it works. PLEASE WAKE UP, We miss you.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

sqlserver

Post #2 Ocena: +1

2021-03-14 10:41:15 (3 lata temu)

sqlserver

Posty: 4355

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 07-01-2019

Skąd: yorkshire

Musisz się mentalnie przestawić silna niezależna kobieta to zalety, ale w Europie. Na wschodzie to kłopoty i wyzwanie, patrz okiełznanie konia

Dla mnie sporym szokiem było podejście jakie maja do Rosjan, pomimo wojny, darzą ich ogromnym szacunkiem i nie jest to strach bo tam ludzie się nie boja

[ Ostatnio edytowany przez: sqlserver 14-03-2021 10:43 ]

moje wpisy to artystyczny performance, dyskutując wyrażasz zgodę na udział w happeningu, który po przez użycie nadużycia ma skłonić do myślenia artysta nie ponosi odpowiedzialności za nadinterpretacje głoszonych tez

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Blamestorm

Post #3 Ocena: 0

2021-03-14 10:46:11 (3 lata temu)

Blamestorm

Posty: n/a

Konto usunięte

Hmm bycie silna, niezalezna, uprzejma ,usmiechnieta, pozytywna osoba, zwykle otwiera mi drzwi na swiecie, nie odwrotnie.
If you’re reading this, you’ve been in a coma for 10 years We’re trying a new technique. We don’t know where this message will end up in your dream, but we hope it works. PLEASE WAKE UP, We miss you.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Wilki2

Post #4 Ocena: 0

2021-03-14 15:25:34 (3 lata temu)

Wilki2

Posty: 526

Mężczyzna

Z nami od: 15-12-2019

Skąd: gdzieśtu

Cytat:

2021-03-14 10:41:15, sqlserver napisał(a):
Musisz się mentalnie przestawić silna niezależna kobieta to zalety, ale w Europie. Na wschodzie to kłopoty i wyzwanie, patrz okiełznanie konia

Dla mnie sporym szokiem było podejście jakie maja do Rosjan, pomimo wojny, darzą ich ogromnym szacunkiem i nie jest to strach bo tam ludzie się nie boja


To w innej Gruzji bylismy :) W mojej nikt na kobiety z Europy nie polował. Szacunkiem darzyli Polaków za wizytę Kaczyńskiego podczas ostatniego rosyjskiego najazdu i za Hansa Klosa :). Po rosyjsku to nawet niektórzy gadać nie chcieli. Nie wspomnę o nastawieniu do Rosjan czeczenskich uchodźców w niektórych podgórskich wioskach.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 10 z 10 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 8 | 9 | 10 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,