MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Council dyskryminacja rasizm - nie pomagaja i nadurzywaja prawa???

« poprzednia strona

Strona 3 z 3 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ] - Skocz do strony

Str 3 z 3

temat zamknięty | nowy temat | Regulamin

ie2ox4-b

Post #1 Ocena: 0

2015-01-16 20:18:28 (9 lat temu)

ie2ox4-b

Posty: 3591

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 27-05-2014

Skąd: Oxford

Chcą chronić dzieci i dziewczynę przed nieszczęściem. !!!

Do góry stronyOffline

Temat zamknięty

gregor0101

Post #2 Ocena: 0

2015-01-18 19:32:18 (9 lat temu)

gregor0101

Posty: 3

Mężczyzna

Z nami od: 15-01-2015

Skąd: washington

Dzieki za kometarz , tak wlasnie robimy notatki nagrania muchami karmieni nie jestesmy.
Szukamy adwokata ktory wezmie sprawe w zakresie legal aid .
Ale jezeli chodzi o to to niestety budzet zostal na adwokatow obciety w dziale hausingu w polowie 2013 roku i jest trudno znalesc .
Prywatnie prawnik oszacowal sprawe na okolo £300 000.
Twierdzi ze wzgledu na dowody jest to wygrania ale sa to ogromne koszta ze wzgledu na to ze kazdy council ma kilkunastu prawnikow pracujacych dla nich na caly etat.
Wiec bedzie to trudne ze wzgledu na rozwleklosc sprawy i koszty .
Dla podobnych w naszej sytuacji dowiedzielismy sie ze mozna skozystac z dodatkowej opcji .
Czyli jak sam pisales czyli Local Government Ombudsman sprawa zaczyna sie od 3miesiecy do pol roku na rozpatrzenie .
Ale tam przynajmniej im moga te rozki troche ukrucic za
indywidualne podchodzenie do klijeta.
Niestety tyle czasu nie mamy . Ale zasugerowano nam pisanie skarg o konkretnych osobach do konkretnych sytuacji .
Skozystamy z tego napewno .
Narazie dali nam 3 bed bez moliwosci bycia mojej osoby na umowie
wiec sprawa wyglada tak ze znow cale 12 miesiecy beda nam musieli placic za 2 mieszkania i dwa oddzielne zasilki .
Sprawe ruszymy skargami i wywieraniem presji przy podejmowaniu decyzji .
Jak bys mial jeszcze jakies wskazowki co do pomocy prawnej itd .
to czekamy na odpowiedz .
Dzieki bardzo , pozdrawiamy
Grzesiek Marta ze szkrabami

Ps
Dla tych ktorzy tak bardzo sie za nas wstydza to nam przykro z tego powodu ze sie za nas wstydzicie.
Jezeli mozecie pracowac pracujcie ile sil w pocie czola , mam nadzieje ze nigdy wam sie nie przytrafi wypadek w pracy albo co gorsza waszym pociechom.
Bo idac sladem komentarzy pewnie nigdy nie wezmiecie odszkodowania za wypadek bo wam duma nie pozwoli i bedziecie sie wstydzic pomimo ze wam sie nalezy , tak?
Pewnie jak zachorujecie na ciezka chorobe to sie nie zglosicie
do organizacji harytatywnej o pomoc leczenie koszty siegaja setek tysiecy funtow - no , ale sie nie zglosicie bo powiedza o was "poloczki" pomimo ze wam sie nalezy
Was jak was wy juz pol zycia przezyliscie ale gdyby wasze dzieci?
Jasne rozumiemy was szesciocyfrowych sum na koncie nie ma ale dzieciak niech zdycha bo wstyd sie zglosic tak? .
A poza tym tak dla waszej wiadomosci to 51% populacji w uk zyje wmieszaniu z councilu.
Te co sprytniejsze agencje mieszkaniowe robia ludzi w bambuko i podnajmuja je robiac takich w pocie czola , niemajacych czasu sprawdzic ludzi w konia .
Co mozna o takim powiedziec "biedny czlowiek" niedosc ze robil to jeszcze go osadzaja ze wyludza .
Zastanowmy sie razem o co tu na tym swiecie chodzi ?
Niecale 40% terytorum mieszkalnego w angli Local Authotity odsprzedalo do publiki za bezcen .
To sie nam nalezy mieszkajac po 5 latach kupujemy dom 4 bedroom za mniej niz 100 .000 . gdzie normalnie moze taki siegnac 500 prywatnie.
Wyprzedajac ten fakt to chcemy zwrocic uwage na to ze troszczymy sie bardzo o nasze dzieci i nie chcemy zeby pracowaly w pocie czola. Mieszkaly w 5 osob gdzies na wygnajewie zdala od nas bedac dorobkiewiczami biorac na kredyt 100% dom 3 bed z szasa na stracenie go wrazie wypadku .
Chcialbym tez zauwazyc ze czasy obozow koncentracyjnych sie skonczyly bo bylo to niemoralne dla spoleczenstwa .
Dzisiaj jest demokracja i ludzie zekomo sami zapisuja sie do pracy w takich obozach - potocznie sie o nich mowi praca .
Tych najnizej niestety to warehouse z minimalna do wyrabiania .
No ale z tego powodu ze niektorzy sa tacy dumni podwyzszaja normy , "jasne co ja nie zrobie wiecej" A szef na florydzie zaciera rece ze ma takiego konia i spija egzotyczne drinki .
Nie rozumiem ludzi ktorzy tu probuja mi powiedziec ze " jak znajda £1000" na ulicy obok gowna to go nie podniosa . Komu takie kity rzenicie ?
Jak sie wam nalezy , i uznacie ze moze byc wasze to sie bierze...
Zapomnieliscie starego przyslowia ?
Jak daja to trzeba brac a jak bija to trzeba sp...ac.
Albo wam ta podroz do angli podczas predkosci szare komorki wypalila albo wy z polski nie jestescie...
Tak szczerze to jak mial bym isc do pracy teraz obojetnie jakiej
to by mnie dzieci wysmialy ile bym przyniusl po tygodniu roboty a kobieta by mnie do luzka nie wposcila .
Po to robie kurs zeby zarabiac tyle ile jestem wart , a jezeli jest jakas instytucja czyli jobcentre ktora wywala za mnie 7000 i daje mi jeszcze mozliwosc podwyzszania to co mam odmowic?
Albo ja czegos tu nierozumiem albo wy jestescie niedoinformowani .
Z komentarzami typu "poloczki" czy historie nie jeden ciezko pracuje zebu utrzymac rodzine , czy jakiejs tam matce cos sie nie przyznali i ze musi czekac x lat to pewnie temu ze posluchala takich komentazy .
To my mozemy powiedziec ze sie usmialismy czytajac niektorych niewiem jak to nazwac nawet "niewolnikow umyslu"?
Czytajac niektore pwoli czulismy ze sie uwsteczniamy do czsow Hitlera.
Oczywiscie bez obrazy ...
Szanujemy wasza opinie kazdy ma do niej prawo

Do góry stronyOffline

Temat zamknięty

ie2ox4-b

Post #3 Ocena: 0

2015-01-18 20:08:35 (9 lat temu)

ie2ox4-b

Posty: 3591

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 27-05-2014

Skąd: Oxford

Nie wiem czy zauważyłeś że niektórzy najpierw robią później myślą, mądrzejsi najpierw myślą, później robią. (chociażby dzieci, najpierw warunki, później dziecko) Jeżeli boisz się że kobieta nie wpuści Cię do łóżka to znaczy że to nie Ty nosisz spodnie. Prawdziwy facet ma swoje łóżko i nie musi się obawiać o miejsce. Chcesz zarabiać tyle ile jesteś wart? Ile może być wart facet który nie ma łóżka a kobieta nie chce się posunąć? Dobrze że chodzisz tu na jakiś kurs podwyższający, mam nadzieję że nie poziom głupoty. No i z tym niedoinformowaniem to mnie rozbawiłeś... Ja, jako doinformowany oświadczam że posiadam informacje co jeść, jak żyć aby lekarza nie odwiedzać! No i w PL trochę do szkoły chodziłem więc tutejsze kursy jakoś mnie nie ciągną.
Też dobre: "To my mozemy powiedziec ze sie usmialismy czytajac niektorych niewiem jak to nazwac nawet "niewolnikow umyslu"?
Czytajac niektore pwoli czulismy ze sie uwsteczniamy do czsow Hitlera."

"Albo wam ta podroz do angli podczas predkosci szare komorki wypalila albo wy z polski nie jestescie..."

Jeżeli masz niewypalone szare komórki to będziesz wiedział dlaczego to pogrubiłem: znalesc skozystac ukrucic harytatywnej rzenicie przyniusl luzka

Jeżeli coś pominąłem to przez łzy lub przez niedoinformowanie.

Do góry stronyOffline

Temat zamknięty

gregor0101

Post #4 Ocena: 0

2015-01-18 20:12:35 (9 lat temu)

gregor0101

Posty: 3

Mężczyzna

Z nami od: 15-01-2015

Skąd: washington

Dla tych co maja problem z councilem na poczatku w pierwszym poscie podalem linka co i jak sie nalezy , a pozatym jest jeszcze cos takiego co warto przestudiowac zanim sie zacznie czyli " housing pilicy " "benefit policy " , "...itd policy " wedlog ktorych dolumentow dany wydzial moze was traktowac , i czy was traktuja jak powinni wiele rzeczy sie okaze ze ludzie na powaznych stanowiskach wprowadzaja w blad swiadomie , zeby inni nie skozystali , a mit ze czeka sie 4 lata na mieszkanie obala sie w 3miesiace . wiec prosze nie sluchac bzdur . Tylko zaczepnac lektury .

Do góry stronyOffline

Temat zamknięty

Adacymru

Post #5 Ocena: 0

2015-01-18 20:17:27 (9 lat temu)

Adacymru

Posty: n/a

Konto usunięte

WYglada ze sam juz wiesz gdzie skladac skargi, i w oparciu o jakie zasady wiec nie widze sensu kontynuowania tematu.
Ada

Do góry stronyOffline

Temat zamknięty

Strona 3 z 3 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,