MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Chciałam / -em zapytać o...

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 205 z 636 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 204 | 205 | 206 ... 634 | 635 | 636 ] - Skocz do strony

Str 205 z 636

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Richmond

Post #1 Ocena: 0

2019-08-02 14:45:02 (5 lat temu)

Richmond

Posty: 28846

Kobieta

Z nami od: 06-02-2007

Skąd: Surrey

Zapewne jedna z tych kowbojskich firm. Porady tutaj: https://forums.moneysavingexpert.com/forumdisplay.php?f=163
Carpe diem.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

cris82

Post #2 Ocena: 0

2019-08-19 10:19:23 (5 lat temu)

cris82

Posty: 10563

Mężczyzna

Z nami od: 16-11-2014

Skąd: .

heja
u was tez tak ciezko jest sie dostac do GP?
to jakies zarty normalnie 8 dni wiszenia na telefonie zeby sie dowiadywac za kazdym razem ze nie ma juz miejsc a do wyboru ewentualna rozmowa z lekarzem przez telefon ktory mowi ze musi cie zobaczyc i porada w stylu probuj dalej...

system online pokazuje ze nie ma wolnych terminow

tak przy okazji czy ktos z was korzysta z health insurance w kontekscie szybkiej mozliwosci zobaczenia sie z lekarzem pierwszego kontaktu/specjalistami ?

jakie sa koszty? bo widze ze tu niezla patologia jest hehe

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Richmond

Post #3 Ocena: 0

2019-08-19 10:35:58 (5 lat temu)

Richmond

Posty: 28846

Kobieta

Z nami od: 06-02-2007

Skąd: Surrey

Prywatne polisy nie obejmuja GP, ale mozesz zaplacic za prywatna wizyte, ktora w rejonach Londynu kosztuje 90 funtow, u Ciebie moze byc taniej. Jak wybierzesz najblizszy prywatny szpital, to jest szansa, ze trafisz na tego samego lekarza, ktory przyjmuje w Twojej przychodni.

Nie korzystam z GP, ale niedawno rezerwowalam wizyte dla meza i o dziwo udalo sie na ten sam dzien. Na poczatku jak powiedzialam, ze potrzebuje na wieczor, to zasugerowali termin za tydzien, na co ich wysmialam. Ale okazalo sie, ze mieli dostepna wizyte na 17.10 na ten sam dzien.

Prywatne polisy dzialaja w UK inaczej niz w Polsce. Nie sa to abonamenty na wszystko, tylko na leczenie specjalistyczne, wykluczaja wypadki i podobne wydarzenia, jak rowniez wiele innych rzeczy. Tak naprawde, to jest polisa na sytuacje, gdy bedziesz potrzebowal powaznego leczenia i chcesz je uzyskac bez dlugiego czekania na spotkanie u specjalisty i potem na operacje czy inny zabieg. A w nastepnym rok mozesz spodziewac sie zwyzki skladek.
Carpe diem.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

cris82

Post #4 Ocena: 0

2019-08-19 11:04:40 (5 lat temu)

cris82

Posty: 10563

Mężczyzna

Z nami od: 16-11-2014

Skąd: .

no to mnie pocieszylas : ) wyglada na to ze A&E to majlepsza opcja jesli sie zlapie katar : P

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Rozrabiaka

Post #5 Ocena: 0

2019-08-19 12:28:37 (5 lat temu)

Rozrabiaka

Posty: n/a

Konto usunięte

Mam pytanie do pań, kobiety mają swój kod ukryty wśród normalnych wypowiedzi.
Nie naśmiewam się z tragedii, po prostu nurtuje mnie jedna myśl.
Parę dni temu na Mazurach o 4 nad ranem wypadł z motorówki polski milioner Piotr Woźniak-Starak do tej chwili nie odnaleziony, był na jeziorze z jakąś 27 letnią tajemniczą kobietą.
Na stronach jego zony Agnieszki Woźniak-Starak, prezenterki TVN, ludzie wypisują słowa poparcia, kobiety, często koleżanki używają zwrotu "Życzę szczęśliwego zakończenia"
Jako, ze był z inną kobietą no i nie bez znaczenia jest również fakt, ze pani Agnieszka jest żoną milionera, to czy te słowa mogą mieć drugie dno?

[ Ostatnio edytowany przez: Rozrabiaka 19-08-2019 12:34 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

ZlotaPerla1

Post #6 Ocena: 0

2019-08-19 14:21:45 (5 lat temu)

ZlotaPerla1

Posty: n/a

Konto usunięte

Jak mam na MOT z przed roku napisane coś w advisory to muszę to naprawić do nowego MOTu?

Dopiero gapa zauważyłam, zajrzałam w papiery, że oponę mam zaznaczoną i jedną końcówkę do wymiany.
Trzech nas w jednym ciele: Anioł, Diabeł i JA

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Richmond

Post #7 Ocena: 0

2019-08-19 15:54:42 (5 lat temu)

Richmond

Posty: 28846

Kobieta

Z nami od: 06-02-2007

Skąd: Surrey

Wypadaloby sprawdzic czy stan tych rzeczy nie pogorszyl sie. Zalezy tez jakie bylo uszkodzenie opony, bo moze to byc cos, co bedzie co roku advisory, a nie jest w rzeczywistosci problemem.

W jednym z moich samochodow opona zostala lekko przycieta z boku w pierwszych dwoch tygodniach od nowosci, 2 lata pozniej dealer sprzedal ten samochod w takim samym stanie klientowi i na dwoch kolejnych MOT bylo to jako advisory, dopoki opona nie zostala zmieniona.
Carpe diem.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

ZlotaPerla1

Post #8 Ocena: 0

2019-08-19 17:44:00 (5 lat temu)

ZlotaPerla1

Posty: n/a

Konto usunięte

Tak wlasnie jest, opona scieta na boku, ale z adnotacja ze nie jest naruszona konstrukcja wewnetrzna opony.

A ta koncowke to nie wiem, moze zrobie jeszcze mam miesiac.

Trzech nas w jednym ciele: Anioł, Diabeł i JA

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

galadriel

Post #9 Ocena: 0

2019-08-20 07:57:58 (5 lat temu)

galadriel

Posty: 14700

Kobieta

Z nami od: 29-01-2009

Skąd: Lothlorien

Cytat:
Jako, ze był z inną kobietą no i nie bez znaczenia jest również fakt, ze pani Agnieszka jest żoną milionera, to czy te słowa mogą mieć drugie dno?


Zdradza? Milioner? Czyli spadek po nim bedzie szczesliwym zakonczeniem.

Drugie dno? Chyba kazdy woli miec kupe kasy, i parnera ktory ne zdradza; ) :8
Magowie byli ludźmi cywilizowanymi, o wysokiej kulturze i wykształceniu. Kiedy mimowolnie stali się rozbitkami na bezludnej wyspie, natychmiast zrozumieli, że najważniejszą rzeczą jest zrzucenie na kogoś winy. Ostatni Kontynent, Terry Pratchett

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

gosian

Post #10 Ocena: 0

2019-08-27 10:33:16 (5 lat temu)

gosian

Posty: 9827

Kobieta

Z nami od: 06-09-2007

Skąd: z domku....

Czy ktoś może polecić dobrej jakości a równocześnie z dobrą ceną gogle VR?
Dożyliśmy takich czasów, w których ucisza się mądrych ludzi, żeby to co mówią nie obraziło głupców.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

Strona 205 z 636 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 204 | 205 | 206 ... 634 | 635 | 636 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,