MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Chciałam / -em zapytać o...

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 191 z 637 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 190 | 191 | 192 ... 635 | 636 | 637 ] - Skocz do strony

Str 191 z 637

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Adacymru

Post #1 Ocena: 0

2018-11-09 11:27:05 (5 lat temu)

Adacymru

Posty: n/a

Konto usunięte

Cris- uzyj kropki i przecinka czasem, bo trudno zrozumiec o co chodzi czasem w twoich wpisach.

Czy masz konto na DD, czy prepaid, u dostawcy trzeba powiadomic jak sie wyprowadzasz i wprowadzasz. Jak ktos narobili dlugu i splaca poprzez doladowania, to nastepny lokator nie wiedzac o tym moze splacac dalej innej osoby dlug. Liczniki musza zresetowac dla nowego lokatora i kiedys zmieniali karty rowniez.
Ada

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

cris82

Post #2 Ocena: 0

2018-11-09 11:43:29 (5 lat temu)

cris82

Posty: 10563

Mężczyzna

Z nami od: 16-11-2014

Skąd: .

Dzieki za odpowiedz ale bardziej chodzilo mi o sytuacje w ktorej wprowadzam sie do wynajetego domu ktos zostawil karte i klucz doladowalem juz liczniki po 10f i teraz czy mam obowiazek powiadomic dostawcow jezeli wiadomo ze nie narobie dlugu ani nie bylo zadnego dlugu na tych kartach.
No bo przy wyprowadzce i energii na moje nazwisko jest to oczywiste a w tym wypadku bede korzystac gora 3 tygodnie ze starego dostawcy na wynajetej chacie po tym czasie lub wczesniej wchodzi npower z kontem na moje nazwisko

Nie chce dzwonic do sparka i im mowic ze bede korzystal maksymalnie 3 tygodnie z ich energii bo sa to liczniki prepayment a jak cos namieszaja to pozniej jeszcze trzeba bedzievto odkrecac pol roku a widzialem opinie o tej firmie zeby bylo ciekawiej dzwonili 20min temu widocznie kontaktowali sie juz z npower koles probowal mnie przekonac zebym dal im szanse buhehe mowie szanse? Dwa razy dzwonilem po 20min nikt nawet nie odebral sprawdzilem opinie i wszyscy na was narzekaja szansy nie bedzie hehe w ogole jakis hindus dzwonil chyba przez skape taka straszna jakosc dzwieku byla... a do npowera jak dzwonilem to jakby pracownik bbc stal mi nad uchem i szeptal slodko ze maja najlepszy call center na swiecie
: ))
P.s sorry za brak znakow ale tak jest szybciej a jestem w pracy

[ Ostatnio edytowany przez: cris82 09-11-2018 11:49 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

tomaszzet

Post #3 Ocena: 0

2018-11-20 17:59:15 (5 lat temu)

tomaszzet

Posty: 7966

Mężczyzna

Z nami od: 09-05-2010

Skąd: South Yorkshire

Co Wy na to?
Na poczatku tego miesiaca kupilem telefon w CW. Zaproponowali nizsza cene jezeli wykupie jednomiesieczny abonament od operatora na "V". Umowe ta anulowalem, tak jak bylo wskazane przez sprzedawce, oczywiscie nie bez problemow, a dzisiaj taki kwiatek mi przyszedl:

Obrazek
Polityczny inaczej

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Richmond

Post #4 Ocena: 0

2018-11-20 18:13:26 (5 lat temu)

Richmond

Posty: 28851

Kobieta

Z nami od: 06-02-2007

Skąd: Surrey

Anulowales abonament czy zakonczyles umowe z 30 dniowym wypowiedzeniem? W pierwszym przypadku i tak pewnie ustawili direct debit i pobiora, w drugim pobiora dwa direct debity, bo konto zamknie sie dopiero po drugim okresie rozliczeniowym.

Jest tez spora szansa, ze Vodafone dalo ciala i konto nie zostalo anulowane lub nie zamkna go po 30 dniach.

Nie wiem co ma wspolnego print screen z Aqua z Vodafone.
Carpe diem.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

tomaszzet

Post #5 Ocena: 0

2018-11-20 18:22:16 (5 lat temu)

tomaszzet

Posty: 7966

Mężczyzna

Z nami od: 09-05-2010

Skąd: South Yorkshire

Cytat:

2018-11-20 18:13:26, Richmond napisał(a):
Anulowales abonament czy zakonczyles umowe z 30 dniowym wypowiedzeniem? W pierwszym przypadku i tak pewnie ustawili direct debit i pobiora, w drugim pobiora dwa direct debity, bo konto zamknie sie dopiero po drugim okresie rozliczeniowym.

Jest tez spora szansa, ze Vodafone dalo ciala i konto nie zostalo anulowane lub nie zamkna go po 30 dniach.

Nie wiem co ma wspolnego print screen z Aqua z Vodafone.


Usilowalem dac 30stodniowe wypoweidzenie, ale nazwijmy delikatnie "nie przyjeli" i radzili sie udac do sprzedawcy, bo wg V nie mam z nimi umowy, tylko CW. HAHA.
Udalem sie wiec do sklepu, gdzie w szeregu czekala cala obsluga i zapytalem, kto lubi rozwiazywac trudne problemy. Wyrwal sie jeden (z deczka opalony) i po pol godzinie skapitulowal. Jego kolezanka doprowadzila sprawe do finalu, a ja otrzymalem SMS mowiacy, ze przyjeli wypowiedzenie.


W takim razie traktuje ta AQUA jako scam, tylko z jakiej racji mieli sostep do mojego numeru. Nie poslugiwalem sie nim nigdzie.
Czyzby az tak szybko sprzedawali dane?

[ Ostatnio edytowany przez: tomaszzet 20-11-2018 18:23 ]

Polityczny inaczej

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Richmond

Post #6 Ocena: 0

2018-11-20 22:26:26 (5 lat temu)

Richmond

Posty: 28851

Kobieta

Z nami od: 06-02-2007

Skąd: Surrey

Sugeruje kontrolowac sprawe z Vodafone. Moja zakonczyla sie kilku miesiaczna walka z nimi i missed payment w credit history, ktore zostaly usuniete w 24h, po mojej kolejnej skardze. Nikomu nie radze brac kontraktu w CW z miesieczna umowa w Voda. Ich systemy IT nie dzialaja poprawnie.

O Aqua nie mam pojecia, moze ktos uzyl zlego numeru i dostales sms przez przypadek. Sprawdz czy nie masz nowego konta w Aqua...
Carpe diem.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

tomaszzet

Post #7 Ocena: 0

2018-11-20 23:36:35 (5 lat temu)

tomaszzet

Posty: 7966

Mężczyzna

Z nami od: 09-05-2010

Skąd: South Yorkshire

Cytat:

2018-11-20 22:26:26, Richmond napisał(a):
Sugeruje kontrolowac sprawe z Vodafone. ...

O Aqua nie mam pojecia, moze ktos uzyl zlego numeru i dostales sms przez przypadek. Sprawdz czy nie masz nowego konta w Aqua...


Mam zamiar dzwonic do nich by potwierdzili, a rozmowe nagram.

Nigdy nie mialem konta w Aqua.
Polityczny inaczej

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

cris82

Post #8 Ocena: 0

2018-11-22 08:38:48 (5 lat temu)

cris82

Posty: 10563

Mężczyzna

Z nami od: 16-11-2014

Skąd: .

Dzien dobry babelki chcialbym dopytac o pewna sprawe zmieniajac adres na kolejne pol roku powinienem wyslac papiery do dvla a co z prawkiem czy jest to konieczne?

P.s ale mrozno na dworzu u was tez? Czasami mi tego brakuje z Polski mrozne popoludnie wszedzie bialo drzewa sie szkla od szronu para leci przy oddychaniu jak z lokomotywy a do tego blekitne niebo i slonce na full cos pieknego az sie rozmarzylem : P

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

tomaszzet

Post #9 Ocena: 0

2018-11-22 09:10:45 (5 lat temu)

tomaszzet

Posty: 7966

Mężczyzna

Z nami od: 09-05-2010

Skąd: South Yorkshire

Prawo jazdy, ubezpieczenia, v5c...
Polityczny inaczej

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

malinowka

Post #10 Ocena: 0

2018-11-22 13:44:11 (5 lat temu)

malinowka

Posty: n/a

Konto usunięte

Dane możesz zmienić online,na stronie DVLA, poproszą o odesłanie starego plastiku. Ja, po ostatniej zmianie adresu miałam kilkutygodniowy poślizg w odesłaniu nieważnego prawa jazdy, nikt mi głowy nie urwał a w zamiam dostałam dwa nowe egzemplarze.
" Płakać trze­ba w spo­koju. Tyl­ko wte­dy ma się z te­go radość."

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 191 z 637 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 190 | 191 | 192 ... 635 | 636 | 637 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,