MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Chciałam / -em zapytać o...

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 186 z 637 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 185 | 186 | 187 ... 635 | 636 | 637 ] - Skocz do strony

Str 186 z 637

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

zosiasamosia

Post #1 Ocena: 0

2018-09-07 18:27:27 (6 lat temu)

zosiasamosia

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2018-09-07 18:05:51, KatyD napisał(a):

Zosia-Samosia-Z-Pieknym-Synem


Ależ mi się to podoba 😊👍

Cytat:

2018-09-07 18:05:51, KatyD napisał(a):

Zosiu zajrzalam na Twoj profil ile masz lat bo nie wiem czy Twoj syn ma powyzej 10 lat czy moze jeszcze nawet nie, ale ze o nim wspomnialas w innym watku czy jest przede mna bezpieczny to nie moglam sobie odmowic przyjemnosci komentarza. ;)


Mój wiek nie ma znaczenia 😉, a mój syn ma 23 lata.
Z tym jego bezpieczeństwem to żartowałam, nie mamuśkuję mu i nie dobieram znajomych.
Jestem pewna, że byście się polubili, bo on podobnie jak Ty jest otwarty na ludzi, świat i jest szalenie towarzyski.
BTW, ma dziewczynę 😁

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

zosiasamosia

Post #2 Ocena: 0

2018-09-07 18:29:23 (6 lat temu)

zosiasamosia

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2018-09-07 18:24:47, cris82 napisał(a):
w sumie jo pewnie masz racje ale jak wpisalem w google i dalem grafike to sporo tych pomylek nikt by ich nie upomnial ? dalej je sprzedaja z bledami troche to dziwne jest to prezent wiec bedzie wisiec z bledem bede musial brac wsztkie kpiny na klate : P


Popraw flamastrem 😁

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

cris82

Post #3 Ocena: 0

2018-09-07 18:39:35 (6 lat temu)

cris82

Posty: 10563

Mężczyzna

Z nami od: 16-11-2014

Skąd: .

ok wykorzystam jeszcze wasza aktywnosci : P
z takich powazniejszych spraw to dziewczyna byla wczoraj u midwife i zostala zapytana o zaszczepienie sie przeciwko grypie jest w 6 miesiacu
oraz whoopin cough jakie sa wasze doswiadczenia nie jestem przeciwnikiem ani zwolennikiem szczepien ale jesli nie ma jakiegos mega ryzyka zachorowania to po co sie szprycowac zanim troche poczytam na ten temat moze ktoras z was bedzie tak slodka ipodzieli sie swoja wiedza ? : P

[ Ostatnio edytowany przez: cris82 07-09-2018 18:40 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #4 Ocena: 0

2018-09-07 18:41:29 (6 lat temu)

Posty: n/a

Mężczyzna

Konto usunięte

Cytat:

2018-09-07 18:39:35, cris82 napisał(a):
ok wykorzystam jeszcze wasza aktywnosci : P
z takich powazniejszych spraw to dziewczyna byla wczoraj u midwife i zostala zapytana o zaszczepienie sie przeciwko grypie jest w 6 miesiacu
oraz whoopin cough jakie sa wasze doswiadczenia nie jestem przeciwnikiem ani zwolennikiem szczepien ale jesli nie ma jakiegos mega ryzyka zachorowania to po co sie szprycowac zanim troche poczytam na ten temat moze ktoras z was bedzie tak slodka podzieli sie swoja wiedza ? : P

[ Ostatnio edytowany przez: <i>cris82</i> 07-09-2018 18:40 ]




Nie mam zadnej wiedzy ale podzielam Twoj tok myslenia.
Gratulacje Cris82 :)
Jeżeli zależy Ci na stworzeniu jedynej w swoim rodzaju atmosfery a także niezapomnianym doświadczeniu dla Ciebie a, także Twoich gości, zobacz stronę internetową l. muzyka na wese

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #5 Ocena: 0

2018-09-07 18:44:25 (6 lat temu)

Posty: n/a

Mężczyzna

Konto usunięte

Cytat:

2018-09-07 18:27:27, zosiasamosia napisał(a):
Cytat:

2018-09-07 18:05:51, KatyD napisał(a):

Zosia-Samosia-Z-Pieknym-Synem


Ależ mi się to podoba 😊👍

Cytat:

2018-09-07 18:05:51, KatyD napisał(a):

Zosiu zajrzalam na Twoj profil ile masz lat bo nie wiem czy Twoj syn ma powyzej 10 lat czy moze jeszcze nawet nie, ale ze o nim wspomnialas w innym watku czy jest przede mna bezpieczny to nie moglam sobie odmowic przyjemnosci komentarza. ;)


Mój wiek nie ma znaczenia 😉, a mój syn ma 23 lata.
Z tym jego bezpieczeństwem to żartowałam, nie mamuśkuję mu i nie dobieram znajomych.
Jestem pewna, że byście się polubili, bo on podobnie jak Ty jest otwarty na ludzi, świat i jest szalenie towarzyski.
BTW, ma dziewczynę 😁




A to mi ulzylo bo mialam lekka obawe ze jest nastolatkiem na przyklad i bedzie bolesnie przezywal glupie rozmowy mamy ze znajomymi w internecie :D
Jeżeli zależy Ci na stworzeniu jedynej w swoim rodzaju atmosfery a także niezapomnianym doświadczeniu dla Ciebie a, także Twoich gości, zobacz stronę internetową l. muzyka na wese

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

zosiasamosia

Post #6 Ocena: 0

2018-09-07 20:01:40 (6 lat temu)

zosiasamosia

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2018-09-07 18:24:47, cris82 napisał(a):
w sumie jo pewnie masz racje ale jak wpisalem w google i dalem grafike to sporo tych pomylek nikt by ich nie upomnial ? dalej je sprzedaja z bledami troche to dziwne jest to prezent wiec bedzie wisiec z bledem bede musial brac wsztkie kpiny na klate : P


Och Cris, smutnym jest fakt, że polska gramatyka tak bardzo kuleje. Jeszcze smutniej, że te błędy są tak częste, że przestają być zauważalne.

A teraz o dopełniaczu:
jest drugim w odmianie przez przypadki, odpowiada na pytania: kogo? czego?

Tak więc: czego nam życzą 😊

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

andyopole

Post #7 Ocena: 0

2018-09-07 20:28:19 (6 lat temu)

andyopole

Posty: 12806

Mężczyzna

Z nami od: 20-09-2008

Skąd: Oregon

Moja ex- tez powiesila starozakonnego w przedpokoju przy wejsciu. Oj, chyba zbyt ciezko pracowalismy w Szabes bo zadnych majetnosci nam nie przysporzyl. Teraz gdy dostalem kopa w samodzielnosc ten Icek pewnie wisi u niej ale to ja wreszcie mam pieniadze. Zyd wiedzial co robi, uswiadomil mi ze zony kosztuja zbyt wiele, przynajmniej niektore...*YAHOO*

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

Post #8 Ocena: 0

2018-09-07 21:16:02 (6 lat temu)

Posty: n/a

Mężczyzna

Konto usunięte

Hej. Ja wlasnie skonsumowalam kolacje i mam w koncu czas usiasc i porzadnie odpowiedziec. :)

Cytat:

2018-09-07 18:27:27, zosiasamosia napisał(a):
Z tym jego bezpieczeństwem to żartowałam, nie mamuśkuję mu i nie dobieram znajomych.
Jestem pewna, że byście się polubili, bo on podobnie jak Ty jest otwarty na ludzi, świat i jest szalenie towarzyski.
BTW, ma dziewczynę 😁



Ciesze sie Zosia-Samosia-Z-Pieknym-Synem i dziekuje za mile slowo :D No ale wyglada na to ze jest jednak za mlody chyba jestem na etapie trzydziestolatkow :D Nawet nie planowalam tak Cie znowu nazwac ale telefon juz zachowal i sam podpowiada. :) Ale nie martw sie Zosiu moze jest szansa ze za siedem lat nadal bede na etapie trzydziestolatkow i perspektywa polubienia okaze sie bardziej realna :P Just joking

Cris82 wedlug mnie powinienes zalozyc nowy watek z pytaniem o te szczepionki bo tu zagladaja ostatnio chyba tylko osoby zafascynowane wystrojem Waszej kuchni. Ale tak naprawde to chyba nikt nie doradzi.

AndyOpole rozbawila mnie Twoja opowiesc, pozdrowienia! :D

*FLOWER*
Jeżeli zależy Ci na stworzeniu jedynej w swoim rodzaju atmosfery a także niezapomnianym doświadczeniu dla Ciebie a, także Twoich gości, zobacz stronę internetową l. muzyka na wese

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

ZlotaPerla

Post #9 Ocena: 0

2018-09-07 23:04:36 (6 lat temu)

ZlotaPerla

Posty: n/a

Konto usunięte

Ależ ten wątek o szczepionkach wisi na pierszej stronie forum ;-)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #10 Ocena: 0

2018-09-08 01:45:08 (6 lat temu)

Posty: n/a

Mężczyzna

Konto usunięte

Cytat:

2018-09-07 23:04:36, ZlotaPerla napisał(a):
Ależ ten wątek o szczepionkach wisi na pierszej stronie forum ;-)


Szczepionki dla kobiet w ciazy? A gdzie, ZlotaPerla bo ja naturalnie wczesniej nie czytalam i teraz nie moge znalezc.


Jeżeli zależy Ci na stworzeniu jedynej w swoim rodzaju atmosfery a także niezapomnianym doświadczeniu dla Ciebie a, także Twoich gości, zobacz stronę internetową l. muzyka na wese

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 186 z 637 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 185 | 186 | 187 ... 635 | 636 | 637 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,