MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 2 z 6 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 ] - Skocz do strony

Str 2 z 6

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

AnnaBannana

Post #1 Ocena: 0

2013-11-05 17:37:16 (10 lat temu)

AnnaBannana

Posty: 72

Kobieta

Z nami od: 30-05-2013

Skąd: Shrewsbury

If you're not happy with the care or treatment you've received or you've been refused treatment for a condition, you have the right to complain, have your complaint investigated, and be given a full and prompt reply.
The NHS Constitution explains your rights when it comes to making a complaint. You have the right to:
have your complaint dealt with efficiently, and properly investigated,
know the outcome of any investigation into your complaint,
take your complaint to the independent Parliamentary and Health Service Ombudsman if you're not satisfied with the way the NHS has dealt with your complaint,
make a claim for judicial review if you think you've been directly affected by an unlawful act or decision of an NHS body, and
receive compensation if you've been harmed.
Who should I complain to?
If you're not happy with an NHS service you can make a complaint. You should complain to your service provider such as GP, dentist, hospital or pharmacist first.
Alternatively, you can complaint to the commissioner of that service. In the past, this was your local primary care trust (PCT). PCTs ceased to exist on April 1 2013. Now you will have to take your complaint either to NHS England or your local Clinical Commissioning Group (CCG).
In general, NHS England commissions most primary care services like GP and dental services. CCGs oversee the commissioning of secondary care such as hospital care and some community services.
Find your Clinical Commissioning Group (CCG)
Contact NHS England england.contactus@nhs.net

Wiecej info na nhs.uk

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

JustynkaD

Post #2 Ocena: 0

2013-11-05 17:43:08 (10 lat temu)

JustynkaD

Posty: 27

Kobieta

Z nami od: 04-11-2013

Skąd: Ambleside

Dzieki za info.
Co do wcześniejszej wypowiedzi opisałam wszystko najdokładniej jak mogłam. Plamka- mam tutaj na myśli wielkości 50pensowki. Była ona potem ze 3-4 razy większa. Także niech nikt sie nie dziwi ze oczekiwałam od lekarza rzetelnej diagnozy.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

JustynkaD

Post #3 Ocena: 0

2013-11-05 17:50:19 (10 lat temu)

JustynkaD

Posty: 27

Kobieta

Z nami od: 04-11-2013

Skąd: Ambleside

A i jeszcze jedno. Skoro lekarz nie potrafi rozpoznać co to moze byc to niech nie zakłada tego najgorszego tylko niech da skierowanie do specjalisty. Zreszta w szpitalu specjalista był taki sam jak ci cali GP.
Jeszcze na dodatek dzisiaj socjal worker próbowała mi wmówić ze liszaj wziął sie z oparzenia. Myslalam ze mnie szlag trafi.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

kitiket

Post #4 Ocena: 0

2013-11-05 17:54:14 (10 lat temu)

kitiket

Posty: 128

Mężczyzna

Z nami od: 10-01-2010

Skąd: ffdg

Mysle ze to odium i to ze zostaliscie tak potraktoani moze miec zwiazek z niedawna sprawa glosna w mediach gdzie pracownicy socjalni i lekarze dali zupelnie ciala i dziecko zmarlo. Teraz dmuchaja na zimne. Niemniej jednak uwazam, ze naleza wam sie przeprosiny conajmniej. Porcedury procedurami, ale zostaliscie narazeni na niezly stres i niedoinformowani. Zlozcie skarge tak jak powyzej radzi kolega i wyslijcie d0 wiadomosci managera przychodni. Powodzenia!

[ Ostatnio edytowany przez: kitiket 05-11-2013 18:18 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

MamaMyszow

Post #5 Ocena: 0

2013-11-05 17:58:49 (10 lat temu)

MamaMyszow

Posty: n/a

Konto usunięte

Lekarz GP to lekarz pierwszego kontaktu. Po dosc ohydnych przygodach dzieciakow w przeszlosci lekarze, szkoly, sasiedzi zaczynaja pomalu dmuchac na zimne. Chyba nie trzeba przytaczac tu opowiesci o Danielu i jak to sie skonczylo, przez zaniedbania wszystkich po kolei. Wcale sie nie dziwie, ze tak zareagowali i - dobrze, to swiadczy, ze poprzednie przypadki czegos nauczyly.

Bedziesz miala potwierdzenie, ze to nie oparzenie tylko liszaj czy cokolwiek innego, nie wynikajacego z Twojego/Waszego zaniedbania to SS usuna z wpisow Wasze dane, policja takze, czy skarga na lekarza cos da... sama nie wiem, powinni przeprosic - z pewnoscia, ale lekarze wymigaja sie kierujac sie dobrem malego pacjenta.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

relly

Post #6 Ocena: 0

2013-11-05 18:01:11 (10 lat temu)

relly

Posty: 342

Z nami od: 01-01-1970

nie wazne odium czy nie odium
panowie doktorowie i zarzad przychodnie si enie popisał na całego
no niestety
oni nie zarabiaja po 6 pandó na godzine niech sie przyłoża do roboty
nie odpuszczac

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

JustynkaD

Post #7 Ocena: 0

2013-11-05 20:45:05 (10 lat temu)

JustynkaD

Posty: 27

Kobieta

Z nami od: 04-11-2013

Skąd: Ambleside

Ja nie mam nic przeciwko temu ze lekarz wezwał socjal. Mogłam sie tego spodziewać i w sumie mu sie nie dziwie bo miejsce faktycznie jak na oparzenie dość dziwne. Jednak mi sie bardziej rozchodzi o to ze lekarz wystawił zła diagnozę w wyniku czego prawie byśmy stracili dziecko. Bo podejrzewam ze gdyby od początku powiedział ze to liszaj to całych nerwów, stesu ani socjalu na karku byśmy nie mieli. Tutaj mi bardziej chodzi o to ze lekarz nie rozpoznał choroby. To był akurat liszaj, a co by było gdyby było to cos bardzo poważnego?
P.S w sprawie Daniela sama podpisywałam petycje która ma zmienić system działania socjalu na lepszy.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

JustynkaD

Post #8 Ocena: 0

2013-11-07 10:28:14 (10 lat temu)

JustynkaD

Posty: 27

Kobieta

Z nami od: 04-11-2013

Skąd: Ambleside

Chcialabym sie zapytać czy przedszkole ma obowiązek poinformować rodziców o tym ze w przedszkolu jest liszaj? Wczoraj sie dowiedziałam ze corka złapała liszaja o wnuczki właścicielki przedszkola. Wnuczka właścicielki jest w przedszkolu tylko ze w innej grupie niż moja corka. Ale corka jest w grupie która opiekuje sie babcia. Niestety mimo tego ze to juz drugie dziecko które ma liszaja w przedszkolu nikt nie poinformował rodziców o zaistniałej sytuacji.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Piotrek_303

Post #9 Ocena: 0

2013-11-07 10:40:59 (10 lat temu)

Piotrek_303

Posty: 1753

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 10-10-2013

Skąd: Bedford, Beds

Cytat:

2013-11-07 10:28:14, JustynkaD napisał(a):
Chcialabym sie zapytać czy przedszkole ma obowiązek poinformować rodziców o tym ze w przedszkolu jest liszaj? Wczoraj sie dowiedziałam ze corka złapała liszaja o wnuczki właścicielki przedszkola. Wnuczka właścicielki jest w przedszkolu tylko ze w innej grupie niż moja corka. Ale corka jest w grupie która opiekuje sie babcia. Niestety mimo tego ze to juz drugie dziecko które ma liszaja w przedszkolu nikt nie poinformował rodziców o zaistniałej sytuacji.

Ja bym pozwał przedszkole, GP i władze samorządowe(Council) , za narażenie dziecka na chorobę i rodziców na stres z tym związany.

Podejrzewam , że ok 100K jest do wygrania w sądzie.
Never was so much owed by so many to so few...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

JustynkaD

Post #10 Ocena: 0

2013-11-07 10:44:20 (10 lat temu)

JustynkaD

Posty: 27

Kobieta

Z nami od: 04-11-2013

Skąd: Ambleside

A gdzie to mozna zrobic? Tzn wziac prawników czy CAB? Naprawdę jestem zła, zła, zla!!!

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 2 z 6 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,