MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

następna strona » | ostatnia »

Strona 1 z 6 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 ] - Skocz do strony

Postów: 58

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

JustynkaD

Post #1 Ocena: 0

2013-11-04 20:26:54 (10 lat temu)

JustynkaD

Posty: 27

Kobieta

Z nami od: 04-11-2013

Skąd: Ambleside

Szukam pomocy kogoś kto miał juz do czynienia ze składaniem skarg na GP oraz na specjalistę ze szpitala oraz szukam porady na temat social servis a raczej na ich działanie. Napisze w czym moj problem. Moze byc dość długo niestety.
W zeszły poniedziałek na skórze mojej 2-letniej córki pojawiła sie czerwona plamka. Nie zaniepokoiła mnie ona ponieważ corka na egzemy i uczulenie na nikiel i często cos jej wyskakuje na ciele. Na drugi dzien na czerwonej plamce pojawiły sie strupki i rana jakby sie powiększyła. W środę wieczorem rana ta była trzy razy większa niż w poniedziałek wieczorem wiec stwierdziliśmy z mężem ze czas zabrać mała do kekarza. Maz umówił wizytę na czwartek. Kiedy poszedł do lekarza ten po obejrzeniu córki stwierdził ze jest to oparzenie. Dodam ze plama ta była na brzuszku bliżej żeber. No skoro oparzenie na brzuchu to niestety ale musi on zawiadomić social servis. Jako ze ja nie zgodziłam sie z opinia lekarza umówiliśmy córkę tego samego dnia na kolejna wizytę tym razem z innym lekarzem. Niestety dostałam tego samego lekarza plus jeszcze jednego. Ten drugi nawet nie oglądając córki stwierdził ze tak to jest oparzenie. Dostaliśmy antybiotyk i do domu. Następnego dnia zadzwoniła do mnie kobieta z socjal servis. Umówiliśmy sie na spotkanie jeszcze tego samego dnia. Przyszła do mojego domu i odrazu zaczęła wypytywała skad u mojego dziecka te poparzenie czy któreś z nas pali papierosy itd. Ogólnie wizyta koszmar. Następnie zadzwoniła do szpitala gdzie umówila nas na spotkanie z lekarzem ponieważ ja cały czas sie upieralam ze to niemożliwe zeby to było poparzenie. Pojechaliśmy. Po przyjeździe do szpitala przyjął nas miły lekarz który z zapałem zaczął oglądać moja córkę. Zadawał mi przy tym rożne pytania typu czy corka mogła sie o cos poparzyć, czy mamy piekarnik w domu itd. Po około 20 minutach poprosił social worker o rozmowę w cztery oczy i wyszli nie informując mnie i niczym. Nie wiedziałam co sie dzieje. Byłam zmęczona corka płakała maz na wykończeniu. Po ok pól godzinie lekarz wrócił i powiedział zaraz wszystko nam powie poczekamy tylko na social worker która w tym momencie odwołuje policję. Byłam w szoku. Kiedy zapytałam jaka policję lekarz powiedział mi ze gdyby stwierdził ze poparzenie było celowe to do domu wracalibysmy bez dziecka. Wróciła ta z socjalu i lekarz powiedział ze tak jest to oparzenie ale spowodowane długotrwałym tarciem i to dlatego ta rana. Zostaliśmy wypuszczeniu do domu. Dzisiaj pojechałam z corka znowu do szpitala bo okazało sie ze córce wyskoczyła na brzuchu druga plama która wygladała jak pierwsza i rozrastala sie. Pojechaliśmy na AandE. Lekarz jak tylko obejrzała corke stwierdził ze corka ma liszaja ze to nie jest żadne oparzenie i ze to ja zdecyduje co z tym tera zrobic. I stad moje pytanie. Gdzie i jak mogę zaskarżyć lekarzy którzy oglądali moje dziecko, wydając zła diagnozę czym spowodowali ze social servis prawie mi zabrał dziecko? Jak mogę załatwić cała ta sprawę? Chce rownież zostać wykreślona z policyjnego children protect oraz chce zeby wykreślono to z historii medycznej mojej córki tzn wpisy o poparzeniu oraz żądamy z mężem przeprosin za cały ten koszmar jaki przeżyliśmy. Jest tutaj kto kto mógłby mi posmspowiedziec co robić?

Uwaga moderatora: Tytul zmieniony. W.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

JustynkaD

Post #2 Ocena: 0

2013-11-04 20:35:08 (10 lat temu)

JustynkaD

Posty: 27

Kobieta

Z nami od: 04-11-2013

Skąd: Ambleside

Wiem ze to długie jak książka ale proszę przeczytajcie i pomóżcie plizzzzz

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

clockwork_orang

Post #3 Ocena: 0

2013-11-04 20:38:15 (10 lat temu)

clockwork_orange

Posty: 10572

Z nami od: 28-06-2007

BBC Watchdog lub Inside/Out London...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

JustynkaD

Post #4 Ocena: 0

2013-11-04 20:41:17 (10 lat temu)

JustynkaD

Posty: 27

Kobieta

Z nami od: 04-11-2013

Skąd: Ambleside

Co masz na myśli?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Jagermeister

Post #5 Ocena: 0

2013-11-04 20:43:02 (10 lat temu)

Jagermeister

Posty: 146

Mężczyzna

Z nami od: 29-05-2009

Skąd: Sheffield

Media

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

JustynkaD

Post #6 Ocena: 0

2013-11-04 20:44:04 (10 lat temu)

JustynkaD

Posty: 27

Kobieta

Z nami od: 04-11-2013

Skąd: Ambleside

Myslalam o tym

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

tomaszzet

Post #7 Ocena: 0

2013-11-04 20:46:36 (10 lat temu)

tomaszzet

Posty: 7966

Mężczyzna

Z nami od: 09-05-2010

Skąd: South Yorkshire

Każda z instytucji ma obowiązek poinformować Cie gdzie składać na nich skargi.
Zapytaj i oczekuj jasnej odpowiedzi.
Nie odpowiadaj na ich pytania.
Masz tylko dostać odpowiedź na pytanie gdzie.
Polityczny inaczej

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

clockwork_orang

Post #8 Ocena: 0

2013-11-04 20:46:42 (10 lat temu)

clockwork_orange

Posty: 10572

Z nami od: 28-06-2007

jak Mahomet nie moze, to gora musi...

innymi slowy, jak zainteresujesz media swoja historia, to mozesz liczyc na pozytywny koniec 'przygody'

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

JustynkaD

Post #9 Ocena: 0

2013-11-04 20:58:02 (10 lat temu)

JustynkaD

Posty: 27

Kobieta

Z nami od: 04-11-2013

Skąd: Ambleside

Chyba tak zrobię. W piątek dostanę ostatnie wyniki córki które juz w 100% pokażą ze to nie było oparzenie czy tez poparzenie. I chyba sie wezmę za te niedouczone tłuki. Bo co jak co ale to był koszmar dla mnie i mojego męża.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

NieCzarnyKot

Post #10 Ocena: 0

2013-11-05 16:42:39 (10 lat temu)

NieCzarnyKot

Posty: 430

Kobieta

Z nami od: 05-08-2013

Skąd: bucks

Hej, jak to byla tylko mala plamka to nie dalo rady rozpoznac czy to liszaj czy poparzenie czy jeszcze co innego, wiec nie odsadzaj lekarzy od czci i wiary od razu, medycyna to nie czary. Zakladam, ze nei zrobili Ci na zlosc tylko uruchomili ustawowe procedury. Niemniej oczywiscie naleza ci sie przeprosiny i wymazanie z rejestru, mam nadzieje, ze uda ci sie to wyegzekwowac.
"Niech na Ziemi będzie przyjemnie, niech to się zacznie ode mnie."

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 1 z 6 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 ] - Skocz do strony

następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,