MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Poród w Anglii... co i jak??

« poprzednia strona

Strona 4 z 4 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 ] - Skocz do strony

Str 4 z 4

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Post #1 Ocena: 0

2012-05-29 14:31:32 (12 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Vivienne

Post #2 Ocena: 0

2012-05-29 15:55:32 (12 lat temu)

Vivienne

Posty: 2665

Kobieta

Z nami od: 26-01-2010

Skąd: London

Cytat:

2012-05-29 14:31:32, elpiker napisał(a):
Malu będę rodziła właśnie w New Cross Hospital :)

Dziewczyny dziękuję Wam BARDZO za radę- wiem teraz, że położną mogę prosić o pomoc :) No i też wiem, jak mniej więcej może wyglądać pierwsza Jej wizyta :) Dziękuję Wam BARDZO!!:-)


Na pierwszej wizycie u poloznej bedziesz miala zadawanych mnostwo pytan, np. o przebieg chorob, choroby genetyczne w rodzinie, przebyte operacje oraz wykonywany zawod, relacje w rodzinie (Ty- partner).

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #3 Ocena: 0

2012-05-29 21:42:11 (12 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

kociefraszki

Post #4 Ocena: 0

2012-05-29 22:02:21 (12 lat temu)

kociefraszki

Posty: 4551

Kobieta

Z nami od: 24-03-2011

Skąd: Keadby

Popros o tlumacza - ja na pierwszej wizycie u poloznej (przy pierwszej ciazy w UK) mialam tlumaczke, tylko to trzeba bylo wczesniej zglosic. Po prostu przyszla kobietka i nawijalysmy we trzy. Porodu sie nie boj - fizjologia porodu jest taka sama w PL jak w UK, a komunikacja... podstawowe zwroty znajdziesz w necie, polecam poogladac "One born every minute" (z czego ja sie uczylam jak wyglada angielska porodowka) bo mozna sie z tego nauczyc i zwrotow i sytuacji. Rodzilam tu umiejac sie dogadac 5/10, ale porod byl naprawde wesoly i wydaje mi sie ze ubaw mielismy wszyscy z poloznymi wlacznie, dosc ze polozne "polecaly sie gdybysmy jeszcze cos zmajstrowali".
Co do kwasu foliowego, to istotnie wazne jest zeby go brac od samego poczatku, a nawet w stadium planowania ciazy i zazywac przez pierwsze 12 tygodni (choc potem tez nie zaszkodzi) - jest on wazny przy ksztaltowaniu cewy nerwowej dziecka, co dzieje sie w pierwszych tygodniach zycia plodowego. Niemniej jednak zwazywszy ze kiedys kwas foliowy zalecal dopiero gin przy pierwszej wizycie kontrolnej, czyli kolo 2-3 miesiaca ciazy, a jakos dzieci rodzily sie bez wad cewy nerwowej, nie masz co z tego powodu panikowac. Spokojnie ciesz sie ciaza i rosnacym w Tobie malenstwem, niedlugo poczujesz jak sie porusza... Spokojnie - porod w Anglii jest calkiem fajny.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer gadu-gadu

mala24

Post #5 Ocena: 0

2012-05-29 22:08:49 (12 lat temu)

mala24

Posty: 1415

Kobieta

Z nami od: 12-01-2009

Skąd: uk

Cytat:

2012-05-29 07:04:10, krakn napisał(a):
Ja piernicze, mamuśki mają 100 tny temat.

Nie możecie się utrzymać koło jednej piaskownicy?
Przy okazji,jakby wyszukiwarka dzialala sprawnie to nie byloby 100tematu.Wpisujesz szukane slowo i wyskakuje ci temat ktory ma 5tys stron i szukaj wiatru w polu.Dlaczego od razu nie moze przekierowac na strone z zapytaniem.Przeciez sie da chyba.Zakazdym razem jak krzyczycie na kogos ,ze temat sie powtarza to ludzie pisza ,ze szukali i nic nie ma.Znowu, sa dwa okienka do szukania na stronie,jak wpisac w jedno to sa wyniki jak w drugie to samo wpisuje to nic nie ma.I badz tu madry.Poza tym temat BMJM samych stron o pogodzie liczy polowe to kto to by szukal.Napisze zapytanie a potem jak kazda wstanie i zacznie sie witac to moj post juz odleci w zapomnienie.To tyle i sorry za nie na temat.

[ Ostatnio edytowany przez: mala24 29-05-2012 22:13 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

krakn

Post #6 Ocena: 0

2012-05-29 22:38:21 (12 lat temu)

krakn

Posty: 40201

Mężczyzna

Z nami od: 25-06-2007

Skąd: Caterham

no ok, szukajka nie jest najwyższych lotów,
no cóż, po prostu dobra wyszukiwarka to bardzo zaawansowane algorytmy, google ma ogromny dział i specjaliwtów w tym temacie.

No ale przecież tematy "jestem / będę mamą" i mamusie .... są cały czas na topie, nie trzeba ich szukać wystarczy kontynuować, przecież same się już gubicie :)))
Liczy się czas który żyjemy dla kogoś, reszta to czas śmieć.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWWNumer AIM

Post #7 Ocena: 0

2012-05-30 18:32:44 (12 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

esmi2012

Post #8 Ocena: 0

2013-02-24 21:25:09 (11 lat temu)

esmi2012

Posty: 13

Kobieta

Z nami od: 10-01-2012

Skąd: Londyn

Patrzac po dacie na pewno dzisius na swiecei. Napisz prosze jak przebiegl Twoj porod i jak sie czujesz?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 4 z 4 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,