MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Prosba o pomoc jestem w ciazy

« poprzednia strona

Strona 10 z 10 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 8 | 9 | 10 ] - Skocz do strony

Str 10 z 10

temat zamknięty | nowy temat | Regulamin

okidoki333

Post #1 Ocena: 0

2012-05-16 18:54:10 (12 lat temu)

okidoki333

Posty: 370

Kobieta

Konto zablokowane

Z nami od: 06-07-2009

Skąd: kettering

Cytat:

2012-05-16 18:38:50, nikita21 napisał(a):
Mimo roznych opini na moj temat dziekuje za wypowiedzi.Zrozumialam jedno napewno musze porozawiac jak najszybciej z ojcem dziecka.Ma prawo wiedziec nie jest prawda ,ze go nie kocham tylko sam odszedl krotko po naszym zblizeniu.Kolejna sprawa: prosze nie oceniajcie ja rowniez nie spodziewala bym sie,ze bede kiedykolwiek w takiej sytuacji.Kolejna sprawa odnosnie zabezpieczenia: zgadzam sie to bylo bezmysle jednak po okolo 23 godzinach wzielam tabletke do 72 godzin dlatego tym wiekszym szoiem dla mnie jest ta ciaqza.I nieprawda jest ,ze chce usunac to dziecko...poprstu nie chce aby moje dziecko nie mialo niczego w zyciu:bo samej jest mi bardzo ciezko utrzymuja mame w Polsce sisotre i siebie tutaj:( Chyba wolalabym sobie zycie odebrac niz temu malenstwu............i nienawidze siebie z calych sil ,ze jestem w takiej sytuacji:(

Przestan tak o sobie mowic bo mnie wkurzasz!Sluchaj kadego moglo spotkac to co Ciebie,ludzie nie sa swieci,nie panikuj-poki sie dziecko nie urodzi popros w pracy o risk assesment i odmawiaj dzwigania ciezarow itp-nie moga cie w ciazy zwolnic.Z tego co slyszalam kobiety w ciazy szybko dostaja mieszkania z councila,wystapisz o alimenty i jakos sie to wszystko pouklada-masz duzo czasu na myslenie 9m ciazy i maciezynski plus urlop.Uszy do gory bedzie dobrze:-P

Do góry stronyOffline

Temat zamknięty

Dangerous__girl

Post #2 Ocena: 0

2012-05-16 19:40:30 (12 lat temu)

Dangerous__girl

Posty: 1760

Kobieta

Z nami od: 13-02-2011

Skąd: London

Nie ma co gdybac. wyjasnij sprawe z ojcem dziecka. jesli bedzie mu zalezalo na dziecku to sie jakos dogadacie. i ci pomoze.
p.s daj znac jak poszlo. bo nie lubie jak ktos zaczyna temat a potem cisza i nie wiadomo co sie stalo:)
w kazdymbadz razie, cala nadzieja w twoim bylym.

Do góry stronyOffline

Temat zamknięty

zoska111

Post #3 Ocena: 0

2012-05-16 20:19:40 (12 lat temu)

zoska111

Posty: 38

Kobieta

Z nami od: 11-05-2012

Skąd: Southport

kochana! czytam to i nie moge uwierzyc w to jaka Ty krytyczna dla siebie jestes. Juz ktos to pisal, nie ty pierwsza i nie ostatnia masz ciezka sytuacje, ale ludzie nie z takich problemow wychodza. Samotne matki maja tutaj bardzo dobrze, panstwo bardzo pomaga.( mam jedna i wiem o czym pisze)Owszem w pracy musisz powiedziec o ciazy( dla zdrowia swojego i malucha, zeby sie dobrze rozwijalo) i nic Ci nie moga zrobici zapewnic lzejsza prace, gdybys miala problemy zawsze mozesz sie zwrocic do CAB tam Ci udziela bezpaltnej porady prawnej i pokieruja nie tylko Toba ale i twoimi sprawami. Dasz rade dziewczyno! Mam jeszcze pytanie; gdzie mieszkasz w UK, bo moze moge Ci jakos fizycznie pomoc. Pujsc moze z Toba gdzzies czy jakos tak. A co do informowania ojca, to uwazam, ze powinien wiedziec, Chociaz Ty badz uczciwa. Pozdrawiam, 3maj sie wierze w Ciebie!=)

Do góry stronyOffline

Temat zamknięty

zoska111

Post #4 Ocena: 0

2012-05-16 20:22:30 (12 lat temu)

zoska111

Posty: 38

Kobieta

Z nami od: 11-05-2012

Skąd: Southport

Zapomnialam jeszcze dodac, Teraz to TY i MALENSTWO jestescie wazni a nie rodzina ktorej pomagasz. Bedziesz pomagac jak sama bedziesz w stanie sie utrzymywac. BUZIAKI. MYSL o SOBIE!

Do góry stronyOffline

Temat zamknięty

annussia

Post #5 Ocena: 0

2012-05-16 20:40:59 (12 lat temu)

annussia

Posty: 911

Kobieta

Z nami od: 23-06-2010

Skąd: Chesterfield

Zoska111, bardzo dziekuje za Twoj wpis, bo juz zaczelam watpic ze to moze ze mna jest cos nie tak...
Pewnie, ze dziewczyna sobie poradzi, a zycie samo jakos sie ulozy.
Nie wiem jaka pomoc moze dostac od kraju, ale jesli moze to nikomu nic do tego czy i w jakim wymiarze z tej pomocy skorzysta. Caly system socjalny zostal wlasnie po to stworzony, by pomagac gdy ludzie sa w potrzebie czy sie to komu podoba czy nie.
Tak, jak Vivienne napisala parte stron wczesniej, dziecko nowe zycie to najwiekszy skarb, i to powinno sie dla autorki najbardziej teraz liczyc. Pieniadze sa potzrebne, ale wszystko z umiarem... jesli nie bedzie ja stac na najnowszy wozek, a kupi czy dostanie uzywany to dziecinstow i rozwoj brzdaca na tym nie straca.
Pozytywne myslenie i bedzie dobrze!

p.s. moze to toche na wczesnie, ale jakbys chciala jakies ciuch y ciazowe + ciuszki dla bobaska to pisz na priv, z checia wysle.
bla bla bla...

Do góry stronyOffline

Temat zamknięty

macadi

Post #6 Ocena: 0

2012-05-16 20:46:23 (12 lat temu)

macadi

Posty: 1008

Kobieta

Z nami od: 02-12-2010

Skąd: Manchester

Bardzo niesmaczne wypowiedzi pojwily sie w tym watku i jestem zszokowna brakiem reakcji ze strony moderacji. Z drugiej strony dziwie sie jak mozna pytac na forum o to czy usunac ciaze czy nie.
To nie sonda z podliczaniem glosow. To raczej kwestia sumienia i osobistego wyboru. Staram sie nie oceniac kobiet które dopuszczaja sie aborcji ale osobiscie uwazam ze jest to dramat obecnej cywilizacji. Nie moge zrozumiec dlaczego zycie seryjnego mordercy jest bardziej chronione niz zycie bezbronnego dziecka. Komentarze Snjpera bardzo mnie zniesmaczyly mimo, ze przeczytalam tylko dwa pierwsze. Uwazam, ze nikt nie ma prawa decydowac o zyciu ludzkim, niewazne czy to zycie ma 3 tygodnie czy kilkadziesiat lat. I nikomu oceniac czy to zycie ma sens czy nie.
Mam nadzieje, ze te niechciane dzieci nie beda w przyszlosci za prawem do eutanazji starych, chorych i niedoleznych. Nikt z nas nie wie co go czeka - moze kiedys takie dziecko utrzymywane z podatków bedzie podcierac nam tylek na starosc...

[ Ostatnio edytowany przez: macadi 16-05-2012 21:14 ]

Do góry stronyOffline

Temat zamknięty

galadriel

Post #7 Ocena: 0

2012-05-16 21:06:41 (12 lat temu)

galadriel

Posty: 14700

Kobieta

Z nami od: 29-01-2009

Skąd: Lothlorien

Cytat:
Bardzo prosze więc nie oceniać tego faceta, który jeszcze o niczym nie wie i nic złego nie zrobił, ok?
W końcu - zaledwie trzy tygodnie temu autorka go jeszcze kochała i była z nim w łóżku. Kto wie jak bedzie za tydzień?


A niby dlaczego nie mam oceniać faceta, który, powtarzając za autorką:

Cytat:
(...)z chlopakiem z ktorym spotykalam sie kilka miesiecy kochalismy sie i ...odszedl.Zostalam sama teraz jeszcze sie okazalo ,ze jestem w ciazy(...)


Ona pisze o kochaniu, a więc była emocjonalnie, uczuciowo zaangażowana. A on ją zostawił.

Jak Ty to nazywasz? Stukanie?

I jak zwykle przy takich okazjach- pretensje do niej, nie do niego. Choć ona kochała, a on prawdopodobnie "stukał". I w odpowiednim momencie zwinął żagle. Pewnie. On niech się bawi, ona niech ponosi konsekwencje, po co się zakochała. I to oczywiście ona powinna myśleć o zabezpieczeniu, albo najlepiej niech żyje w celibacie.

Nie, i nie mamy go oceniać, bo chciał sobie biedaczek tylko postukać. Nie, nic złego nie zrobił. Przecież odpowiedzialności, zaangażowania, myślenia, wymaga się tylko od kobiet...

Straszne. Była z nim łóżku. 28 lat i o matko- sex. Tak bez ślubu, tej gwarancji, że będzie utrzymywał- nie, nie ją, tylko ewentualny
owoc tej miłości, czy raczej po Twojemu: stukania.

Ojciec? Nie żaden ojciec, tylko zwykły dawca.
Na "ojciec" to sobie trzeba zasłużyć...

A do autorki tematu: mam nadzieję, że wszystko się poukłada. Cokolwiek zrobisz- nikomu nic do tego.
Magowie byli ludźmi cywilizowanymi, o wysokiej kulturze i wykształceniu. Kiedy mimowolnie stali się rozbitkami na bezludnej wyspie, natychmiast zrozumieli, że najważniejszą rzeczą jest zrzucenie na kogoś winy. Ostatni Kontynent, Terry Pratchett

Do góry stronyOffline

Temat zamknięty

Post #8 Ocena: 0

2012-05-16 21:18:03 (12 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Temat zamknięty

littleflower

Post #9 Ocena: 0

2012-05-16 21:20:19 (12 lat temu)

littleflower

Posty: 7681

Kobieta

Z nami od: 15-07-2008

Skąd: birmingham

Nie znam swojego ojca i chyba jakos na manowce nie zeszlam z tego powodu
Moj ojczym mi zawsze powtarzal " Niewazne ktory byk zrobil, wazne ktory wychowal " i ja sie zgadzam z tym
"Take a chance because you never know how absolutely perfect something could turn out to be."

Do góry stronyOffline

Temat zamknięty

Numer SkypeNumer MSN MessengerNumer gadu-gadu

Adacymru

Post #10 Ocena: 0

2012-05-16 21:37:29 (12 lat temu)

Adacymru

Posty: n/a

Konto usunięte

Autorka tematu dostala porady z roznych stron. Niektorym plyta sie zaciela i czasem tez maja problemy z wyrazeniem swoich pogladow bez tonu rozkazujacego, a inni bez rzucania blotem w siebie. Temat wyczerpany.
Ada

Do góry stronyOffline

Temat zamknięty

Strona 10 z 10 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 8 | 9 | 10 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,