MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Prosba o pomoc jestem w ciazy

następna strona » | ostatnia »

Strona 1 z 10 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 8 | 9 | 10 ] - Skocz do strony

Postów: 99

temat zamknięty | nowy temat | Regulamin

nikita21

Post #1 Ocena: 0

2012-05-15 17:59:21 (12 lat temu)

nikita21

Posty: 7

Kobieta

Z nami od: 15-05-2012

Skąd: Dartford

Prosze o porade o pomoc doradzenie nie wiem co mam robic jestem w okolo 3 tygodniu ciazy z chlopakiem z ktorym spotykalam sie kilka miesiecy kochalismy sie i ...odszedl.Zostalam sama teraz jeszcze sie okazalo ,ze jestem w ciazy.Nie wiem co mam robic wiem,ze tutaj mozna usunac dziecko ale nie chce tego:(:(a z drugiej strony tak bardzo sie boje.Jak ja sobie poradze???wykonuje ciezka prace nie dam rady pracowac a nie dadza mi tam lzejszej pracy bo tam nie ma takiej:(blagam o pomoc jesli zdecydowala bym sie urodzic dziecko czy mam szanse na jakiekolwiek mieszkanie??bo nie bede miala pieniedzy zeby sie utrzymac blagam niech ktos mi pomoze to moj 3 tydzien i jesli nie znajde rozwiazania bede musiala usunac dziecko:(

Do góry stronyOffline

Temat zamknięty

Samurajka

Post #2 Ocena: 0

2012-05-15 18:03:46 (12 lat temu)

Samurajka

Posty: 3554

Kobieta

Z nami od: 14-08-2010

Skąd: Marden

Ostatnio tyle się słyszy,czyta o porzuconych noworodkach,a tu kolejny wątek...co się dzieje...
Cokolwiek zadecydujesz zrobić przemyśl to dwa razy,żebyś potem nie żałowała.Napewno da się jakoś tą sytuację rozwiązać.Masz tu jakiś znajomych,bądź rodzinę??
Nadzieja, to matka tych, którzy nie boją się rzucać myśli w daleką przyszłość. :*

Do góry stronyOffline

Temat zamknięty

nikita21

Post #3 Ocena: 0

2012-05-15 18:11:11 (12 lat temu)

nikita21

Posty: 7

Kobieta

Z nami od: 15-05-2012

Skąd: Dartford

Nie mam tutajzadnej rodziny znajomych jedynie:(ale nie sa to osoby ktore mi pomoga wiem to napewno .Nie wiesz co czuje nie chce byc w takiej sytuacj:( nie wiem co robic do dodmu do Polski nie moge wrocic bo tam straszna sytuacja z pieniedzmi jest naprawde nie wiem co poczac

Do góry stronyOffline

Temat zamknięty

malwinka26

Post #4 Ocena: 0

2012-05-15 18:16:40 (12 lat temu)

malwinka26

Posty: 67

Kobieta

Z nami od: 13-11-2011

Skąd: london

moze pogadaj z bylym powiedz ze jestes w ciazy... moze wroci
ciaza to bardzo piekny czas a jak juz bedziesz miala swoje dzieciatko wszystko samo sie jakos ulozy wierze w Ciebie, a moge zapytac ile masz lat?

ps
przestance dodawac komentarze typu: trzeba bylo myslec wczesniej itp przeciez to zalosne i wpedza ludzi w jeszcze wieksza depresje

ja trzymam za Ciebie kciuki- Gratulacje

Do góry stronyOffline

Temat zamknięty

Samurajka

Post #5 Ocena: 0

2012-05-15 18:19:01 (12 lat temu)

Samurajka

Posty: 3554

Kobieta

Z nami od: 14-08-2010

Skąd: Marden

Cytat:

2012-05-15 18:16:40, malwinka26 napisał(a):
moze pogadaj z bylym powiedz ze jestes w ciazy... moze wroci
ciaza to bardzo piekny czas a jak juz bedziesz miala swoje dzieciatko wszystko samo sie jakos ulozy wierze w Ciebie, a moge zapytac ile masz lat?

ps
przestance dodawac komentarze typu: trzeba bylo myslec wczesniej itp przeciez to zalosne i wpedza ludzi w jeszcze wieksza depresje

ja trzymam za Ciebie kciuki- Gratulacje


A gdzie Ty tuataj widzisz 'tego typu' komentarz??:-o
Nadzieja, to matka tych, którzy nie boją się rzucać myśli w daleką przyszłość. :*

Do góry stronyOffline

Temat zamknięty

nikita21

Post #6 Ocena: 0

2012-05-15 18:19:56 (12 lat temu)

nikita21

Posty: 7

Kobieta

Z nami od: 15-05-2012

Skąd: Dartford

mam 28 lat a on nie wroci pozatym nie chce aby wrocil ktos kto mnie nie kocha tylko dla dziecka nie chce tak spedzic swojego zycia z kims kto mnie nienawidzi ze bedzie mial ze mna dziecko :(Boze dlaczego ja znalalzlam sie w takiej sytuacji:(Dziekuje za to co naisalas

Do góry stronyOffline

Temat zamknięty

Dangerous__girl

Post #7 Ocena: 0

2012-05-15 18:31:43 (12 lat temu)

Dangerous__girl

Posty: 1760

Kobieta

Z nami od: 13-02-2011

Skąd: London

Cytat:

2012-05-15 18:19:56, nikita21 napisał(a):
mam 28 lat a on nie wroci pozatym nie chce aby wrocil ktos kto mnie nie kocha tylko dla dziecka nie chce tak spedzic swojego zycia z kims kto mnie nienawidzi ze bedzie mial ze mna dziecko :(Boze dlaczego ja znalalzlam sie w takiej sytuacji:(Dziekuje za to co naisalas

jakby wrocil, to bys przynajmniej miala gdzie mieszkac!!! i w tym momencie wlasnie myslisz o dziecku! twierdzisz,ze nie bedziesz mogla pracowac pozniej ok. a za co masz zamiar placic za mieszkanie,zywnosc itd??? myslisz,ze jak dostaje sie mieszkanie z councilu to za darmo? oni tez placa.

Do góry stronyOffline

Temat zamknięty

Samurajka

Post #8 Ocena: 0

2012-05-15 18:34:57 (12 lat temu)

Samurajka

Posty: 3554

Kobieta

Z nami od: 14-08-2010

Skąd: Marden

Bardzo mi przykro z powodu tego co przezywasz,dobrze ze szukasz pomocy.Na początek przejrzyj ta stronke
Nadzieja, to matka tych, którzy nie boją się rzucać myśli w daleką przyszłość. :*

Do góry stronyOffline

Temat zamknięty

sikorka23

Post #9 Ocena: 0

2012-05-15 18:36:10 (12 lat temu)

sikorka23

Posty: 2993

Kobieta

Z nami od: 25-06-2010

Skąd: Londyn

lepiej zeby nie wracal, ale moze poprostu popros go o pomoc i nie dla Ciebie, ale dla waszego dziecka, on tez jest za nie odpowiedzialny.
Jak juz urodzisz dziecko to dla samotnej matki jest duzo mozliwosci pomocy, ale nie wiem jak w ciazy.

Do góry stronyOffline

Temat zamknięty

koniczynka_a

Post #10 Ocena: 0

2012-05-15 18:37:12 (12 lat temu)

koniczynka_a

Posty: 135

Kobieta

Z nami od: 05-06-2010

Skąd: UK

hej :)
Ja doradzilabym zebys jednak skontaktowala sie z chlopakiem i poinformowala o dzidziusiu, byc na sile nie musisz ale jemu w sumie nalezy sie wiedziec i starac sie potem mozesz o alimenty od niego.
Jesli pracujesz teraz to nie zalamuj sie, pozniej jako samotnej mamie nalezy sie pomoc od panstwa takze poradzisz soebie :) nie ty pierwsza ani ostatnia samotna mama :) A jesli masz bardzo ciezka prace zawsze mozesz isc na chorobowe, lekarz z checia ci wypisze i nie odmowi bo kobiety w ciazy sa pod ochrona :)
Trzymaj sie :)

Do góry stronyOffline

Temat zamknięty

Strona 1 z 10 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 8 | 9 | 10 ] - Skocz do strony

następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,