MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

No dobra rozwodzę się

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 5 z 8 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 ] - Skocz do strony

Str 5 z 8

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

trenero

Post #1 Ocena: 0

2012-04-23 14:21:40 (12 lat temu)

trenero

Posty: 248

Mężczyzna

Z nami od: 03-03-2011

Skąd: west midlands

Brawo Andzia...i tak do przodu małymi krokami.
trzymam kciuki..


p.s..uwierz w siebie...
hulaj atoo

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #2 Ocena: 0

2012-04-23 17:18:39 (12 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

maw2be

Post #3 Ocena: 0

2012-04-23 19:33:03 (12 lat temu)

maw2be

Posty: 2140

Mężczyzna

Z nami od: 04-10-2006

Skąd: north herts

andzia zuch dziewczyna

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

littleflower

Post #4 Ocena: 0

2012-04-23 19:43:44 (12 lat temu)

littleflower

Posty: 7681

Kobieta

Z nami od: 15-07-2008

Skąd: birmingham

Cytat:

2012-04-23 19:33:03, maw2be napisał(a):
andzia zuch dziewczyna


popieram

pomalu pomalu malymi krokami a wszystko sie ulozy
"Take a chance because you never know how absolutely perfect something could turn out to be."

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer SkypeNumer MSN MessengerNumer gadu-gadu

kaza10000

Post #5 Ocena: 0

2012-04-23 20:03:40 (12 lat temu)

kaza10000

Posty: n/a

Konto usunięte

Andzia moja kuzynka była mężatką 20lat ( to była naprawde wielka MIŁOŚĆ), on był pilotem odrzutowców-prymus w szkole i przez 15lat małżeństwa popijał i grał w kasynie, na maszynach i cholera go wie gdzie jeszcze i z roku na rok było gorzej. Fajny chłopak, uprał, ugotował, poprasował, nigdy jej nie ubliżył i nie powiedział złego słowa i ona myślała, że będzie dobrze i tak ciągneła to przez tyle lat. Niczego sie nie dorobili, (tylko dwójki dzieci które mają teraz 20 i 21lat), nikt z rodziny o niczym nie wiedział. W tamtym roku poleciał po raz kolejny do Kanady do pracy na platforme wiertniczej, dała mu ostatnią szanse niestety niewykorzystał i wszystko przegrał a ona spłaca jego długi. Emeryture w wysokości 4tyszł potrafi przegrać w ciagu 1dnia. Rozwodzą sie, a ona poznała kawalera i jest szczęśliwa i pierwszy raz w życiu pojechała na wakacje ( do Egiptu)a on chodzi po sklepach i kradnie ( boże jakie to przykre).
Andzia nie wiem jak długo jesteś mężatką, ale trzymam kciuki żebyś dała rade bo jeszcze kogoś poznasz, kogoś kto Cię doceni i pokocha.
Trzymaj sie!!!

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Argosman

Post #6 Ocena: 0

2012-04-24 07:21:17 (12 lat temu)

Argosman

Posty: 479

Mężczyzna

Z nami od: 07-09-2010

Skąd: Basildon

Przykro się to czyta no ale cóż, życie. Andzia, tak z doświadczenia radzę Ci uważać na tych "darmowych" prawników poprzez CAB. Nie wyrzucaj żadnych papierów, a najważniejszy jest certyfikat, który dostaniesz informujący o tym, że faktycznie należy Ci się darmowa porada prawna. Prawdopodobnie będzie wystawiony na pewien okres czasu.
Ja zostałem po stokroć zapewniony, że mam poradę darmową, po czym pół roku później przyszedł rachunek z firmy ściągającej długi. Nie chcę się mądrzyć, ale wszyscy wiedza jacy sa prawnicy. Z pewnością nie lubią pracować za darmo.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

littleflower

Post #7 Ocena: 0

2012-04-24 08:29:09 (12 lat temu)

littleflower

Posty: 7681

Kobieta

Z nami od: 15-07-2008

Skąd: birmingham

Cytat:

2012-04-23 20:03:40, kaza10000 napisał(a):
Andzia moja kuzynka była mężatką 20lat ( to była naprawde wielka MIŁOŚĆ), on był pilotem odrzutowców-prymus w szkole i przez 15lat małżeństwa popijał i grał w kasynie, na maszynach i cholera go wie gdzie jeszcze i z roku na rok było gorzej. Fajny chłopak, uprał, ugotował, poprasował, nigdy jej nie ubliżył i nie powiedział złego słowa i ona myślała, że będzie dobrze i tak ciągneła to przez tyle lat. Niczego sie nie dorobili, (tylko dwójki dzieci które mają teraz 20 i 21lat), nikt z rodziny o niczym nie wiedział. W tamtym roku poleciał po raz kolejny do Kanady do pracy na platforme wiertniczej, dała mu ostatnią szanse niestety niewykorzystał i wszystko przegrał a ona spłaca jego długi. Emeryture w wysokości 4tyszł potrafi przegrać w ciagu 1dnia. Rozwodzą sie, a ona poznała kawalera i jest szczęśliwa i pierwszy raz w życiu pojechała na wakacje ( do Egiptu)a on chodzi po sklepach i kradnie ( boże jakie to przykre).
Andzia nie wiem jak długo jesteś mężatką, ale trzymam kciuki żebyś dała rade bo jeszcze kogoś poznasz, kogoś kto Cię doceni i pokocha.
Trzymaj sie!!!


Historia bardzo podobna do mojej, z tym ze moj raczej juz emerytury sie nie dorobi - a ja jeszcze nie spotkalam tego kawalera :-)

Dla mnie najwazniejsze jest ze w koncu dalam rade sie uwolnic z tego zwiazku. na zawsze
"Take a chance because you never know how absolutely perfect something could turn out to be."

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer SkypeNumer MSN MessengerNumer gadu-gadu

Post #8 Ocena: 0

2012-04-24 09:46:42 (12 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Nie_z_tej_bajki

Post #9 Ocena: 0

2012-04-24 09:52:57 (12 lat temu)

Nie_z_tej_bajki

Posty: 7186

Kobieta

Z nami od: 23-08-2010

Skąd: Tam, gdzie pachnie kawą ;-)

Andzia, jaka Ty stara jestes?!
Wez, bo Cie kopne ;-).
Nie myśl o szczęściu. Nie przyj­dzie - nie zro­bi Ci za­wodu.... Przyj­dzie - zro­bi niespodziankę :D. W życiu niczego nie żałuj! Po prostu Carpe Diem!!! :-D

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer gadu-gadu

Post #10 Ocena: 0

2012-04-24 09:55:12 (12 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 5 z 8 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,