MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

następna strona » | ostatnia »

Strona 1 z 4 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 ] - Skocz do strony

Postów: 36

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

kamilajulia

Post #1 Ocena: 0

2011-10-09 19:28:14 (13 lat temu)

kamilajulia

Posty: 8

Kobieta

Z nami od: 11-06-2011

Skąd: bradford

czesc mamusie
mam 2 letnia corke napiszcie jak mam uczyc na nocnik,macie sposoby

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #2 Ocena: 0

2011-10-09 19:55:52 (13 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #3 Ocena: 0

2011-10-09 20:07:07 (13 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #4 Ocena: 0

2011-10-09 20:12:50 (13 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

annussia

Post #5 Ocena: 0

2011-10-09 20:16:33 (13 lat temu)

annussia

Posty: 911

Kobieta

Z nami od: 23-06-2010

Skąd: Chesterfield

Tak, jak napisala MM, polecam schody do kibelka
My mamy cos takiego z Argosa:
schodki i nakladka na kibelek
Moja mala, w sumie nigdy nie zrobila do nocnika - potrafila siedziec 30 min, wstac i zlac sie w kuchni:-] Kupilismy te schodki i poszlo odrazu. Sama je sobie teraz dostawia i odstawia.
Co do sikania w nocy - odrazu uczylam w tym samym czasie - nie chcialam jej robic metlika, ze w dzien sikanie w majty zabronione a w nocy lej sobie. 3 pierwsze noce nasikala, ale od tego czasu nie ma problemu. Najczesciej wytrzymuje do rana, albo w srodku nocy krzyk i trzeba leciec ksiezniczke zaprowadzic do kibelka.
bla bla bla...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

annussia

Post #6 Ocena: 0

2011-10-09 20:20:53 (13 lat temu)

annussia

Posty: 911

Kobieta

Z nami od: 23-06-2010

Skąd: Chesterfield

A i jesli nauczysz sikac na doroslym kibelku (z nakladka) masz plus ze nie musisz sie martwic jak gdzis idziesz, brac nocnika itd. Ja moja po prostu sadzam na kibelku i przytrzymuje zeby nie wpadla ; )
Kupilam tez na ebayu takie jednorazowe papierowe nakladki na klape, (nosze zawsze w torebce) takze nie ma problemu i nawet w publicznych toaletach moze sobie usiasc.
bla bla bla...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

macadi

Post #7 Ocena: 0

2011-10-09 21:30:30 (13 lat temu)

macadi

Posty: 1008

Kobieta

Z nami od: 02-12-2010

Skąd: Manchester

Moja health visitor powiedziała, że najlepiej zacząc uczyc dziecko nocnikowania od 2,5 roku życia. Zszokowało mnie to i dwa razy zapytałam czy nie ma na myśli 1,5 roku. Twierdziła, że dopiero 2,5 letnie dziecko jest gotowe na nocnik.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

ciesza

Post #8 Ocena: 0

2011-10-09 21:59:09 (13 lat temu)

ciesza

Posty: 9724

Kobieta

Z nami od: 29-08-2007

Skąd: MANCHESTER

Odnosnie opinii health visitor, ze dopiero 2,5 letnie dziecko jest gotowe na nocnik, dorzuce tylko ze reklama pieluchomajtek dla 8 latkow tez jest spoko, bo twierdza, ze dziecko nauczy sie w swoim czasie.
Moi znajomi tez uwazaja za normalne to, ze ich 9 latek moczy sie w nocy i twierdza, ze samo mu przejdzie - tylko niby jak skoro spi w pieluchomajtkach.

Jako ciekawostka w tesco te rozmiarow nastolatkow rozchodza sie jak swieze buleczki.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

ewela119

Post #9 Ocena: 0

2011-10-09 22:07:14 (13 lat temu)

ewela119

Posty: 579

Kobieta

Z nami od: 25-03-2011

Skąd: Coventry

Moja mala w zasadzie sama zrezygnowala z pieluch w wieku okolo 3 lat, zaraz po tym jak zaczela gadac. Najpierw w dzien, mowilam jej ze jest juz duza i nieladnie chodzic z pielucha to zaczela sikac do sedesu uzywajac nakladki, na nocnik nie chciala usiasc za cholere. Kupe dalej robila w pieluche ktora sama sobie zakladala specjalnie na kupe, pozniej przychodzila i mowila zeby jej zmienic bo zrobila kupe. Wiec ja ja normalnie wstydzilam, mowilam ze taka duza dziewczynka nie powinna robic w pieluche i ze okropnie smierdzi itp. Na noc zakladalam jej nadal pieluche bo ona sie nie wybudzala w ogole, wiec nie wiedzialam jak wyczaic moment, i tak to trwalo az w koncu zaczela wstawac z sucha pielucha co dzien wiec przestalam jej zakladac. Zdaje sobie sprawe ze ponad 3 lata to pozno na odpieluchowanie ale takie miala tempo, ja jej nie ponaglalam zbytnio ani nie naciskalam. Moja kuzynka w Pl teraz ma 2 letnia corke to wysadzali ja na nocnik juz jak miala pol roku, jak dla mnie to zdecydowanie za wczesnie...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #10 Ocena: 0

2011-10-09 22:08:05 (13 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 1 z 4 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 ] - Skocz do strony

następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,